Jump to content

Stadion

Guest Profesor

Recommended Posts

Mam pytanie gram druzyną West Ham w lidze angielskiej już 3 sezon i udało mi sie rozbudować stadion Upton Park do 43 tysiecy miejsc czy komus udało się jeszcze bardziej zwiększyć pojemnośc owego stadnionu ? Czy może zarząd wybudował wam nowy ?

Tak sie sklada, ze wlasnie gram WHU po sieci z osobami(naprawde swietnie sie gra w tyle osob w jednej lidze). Doszlismy juz do sezonu 2008/2009 a swoj stadion rozbudowalem do 40. tys. Po czym zlozylem prosbe o rozbudowe, zrzad sie zgodzil, czekam czekam i sie okazalo, ze gmina nie wyraza zgody na dalsza rozbudowe. Zlozylem ponownie prosbe moze sie uda, moze zbuduja mi nowy(choc w kasie wielkich funduszy nie mam raptem 15 mln ojro). W kazdym badz razie zobaczymy, wydaje mi sie, ze wiecej niz 45 tys. w tym przypadku rozbudowac sie nie da.

• 2 months later...

Mam ten sam problem, gram Nimes i w sezonie 2011/12 dalej nie rozbudowalem stadionu, bo gmina się nie zgadza, a zarząd jakoś się nie pali żeby mi wybudować nowy, mimo, że mam 130 mln EUR na koncie :| Co robić? Czekać?

• 7 months later...

Ja także grając Widzewm Łodź 2019/2020 miałem problemy z rozbudową stadionu było tam że:gmina nie zezwala, a to pieniędzy nie ma.W końcu udało sie wygrac Puchar UEFA i rozbudowali 1 trybune, a teraz każda po kolei idzie.

• 2 weeks later...
No jest dobra opcja :kekeke:

Ja mam niby mieć 100 000 a w informacjach jest że będzie miał 85 000...

No właśnie. O co tu chodzi ?? No, ale w sumie w Twoim przypadku 85k jest bliżej 100k niż 51k w moim przypadku :P. Mój obecny stadion ma nieco ponad 40k, więc całkowicie nie opłaca mi się budować nowego obiektu większego o 10k :| No, chyba że stary i nowy stadion zostaną "połączone" i będę miał 91k miejsc.

A może to 100k to max pojemność nowego stadionu? A to co w informacjach o klubie to wielkość jaką dostanie się na początek?

• 2 years later...

W 2018 roku, po paśmie sukcesów, zarząd postanowił wybudować stadion nazwany moim nazwiskiem:

http://img84.imageshack.us/f/stadiono.jpg/

Jednak lata płyną... i płyną... i płyną nadal, a stadionu jak nie było tak nie ma.

http://img8.imageshack.us/f/stadiono2.jpg/

Miał ktoś kiedyś do czynienia z podobną sytuacją? Pieniądze z konta upłynęły (200 mln), więc jestem sporo w plecy póki co.

w Paris FC kiedyś tak maiłem, ale po zdaje się 2 latach się doczekałem. następnie rozgrywałem mecze na trzech stadionach w "różnej konfiguracji" :)

np spotkania w LM grałem na starym stadionie, puchary krajowe na boisku rezerw a ligowe na nowym.

po jakimś czasie wróciło toto do normy.