Jump to content

Stadion

Guest Profesor

Recommended Posts

czy prośba o rozbudowanie stadionu, który nie jest własnością klubu może skutkować wydaniem pozwolenia na budowę nowego obiektu? czy aby uzyskać takowe pozwolenie należy jakoś inaczej zwracać się do zarządu (a jeśli nie do zarządu to do kogo)?

Tak jesli stadion na którym rozgrywasz mecze nie jest twoja własnościa to zarzad moze podjac decyzje o wybudowaniu nowego stadionu... jednak musisz miec spore sukcesy a frekfentcja na twoim starym stadionie musi wynosic minimum 90%

Wiem, że takie coś jest możliwe, ale czy istnieje jakaś opcja interakcji z zarządem, żeby to przyspieszyć :> tak jak można naciskać na zarząd w sprawie rozbudowy...

Chyba takowej opcji nie ma - przynajmniej ja nie zauważyłem. Musisz sam poczekać aż zarząd wyjdzie z propozycją budowy nowego stadionu. Ja gram obecnie Cordobą już 3 sezon, jestem w Secunda Division, na mecze przychodzi około 14700 widzów (stadion może pomieścić 15425) i również czekam na wybudowanie mi nowego stadionu.

• 2 weeks later...

Witam, jesli ktos pamieta moj problem( pisalem go w tym temacie-jest na poprzedniej stronie) to bylbym wdzieczny gdyby ktos mi powiedzial jak mam zmienic w jakims edytorze czasu rzeczywistego(albo chociaz sprawdzic)czy moge rozbudowac stadion;/ bo mam juz bodajze 2019 rok i nadal w moim Nimes Olympique mam stadion o pojemnosci 18k ;/zaczyna mnie to powoli irytowac ze rada miasta co rok nie wydaje pozwolenia na rozbudowe stadionu. Z gory bardzo dziekuje

------------------------

aha a jeszcze jedno da sie ustawic w edytorze zeby zarzad wybudowal mi nowy stadion??

W FMM da się sprawdzić czy można rozbudować stadion.

Wczytujesz swój klub i w info powinna być informacja Expansion cap., jeśli liczba tam widniejąca jest wyższa od liczby przy Capacity, to wówczas możesz rozbudować stadion o liczbę miejsc równej różnicy między nimi.

Eddie, chyba lekko klamiesz.

Na poczatku gry stadion w Belchatowie to 7000 (4 tys siedzacych) i podobno da sie rozbudowac do 11 tys, jezeli dobrze pamietam (a moze nie pamietam za dobrze). A ja mialem 23600, wiec cos takiego jak Exp. Capacity chyba nie dziala.

Capacity = 7000

Exp. Capacity = 10000

czyli teoretycznie da sie rozbudowac stadion do 10000.

Moj stadion w belchatowie mial ponad 20000 miejsc, czyli Exp. Capacity klamie :P

Rozbudowali Ci do tylu czy nowy stadion postawili? ;)

@Vetr

stadion byl rozbudowany, moge ewentualnie wrzucic zdjecie (jak znajde gdzies spakowanego save'a)

@handballer

tak chyba sie nie da (prawdopodobnie grasz w lidze wloskiej)

http://img175.imageshack.us/my.php?image=stadionxu4.jpg

znalazlem, jeszcze nie do konca dobudowany stadion bo mialem ponad 23 tys, ale nowszego save'a nie mam (tego z gry usunalem przypadkowo, tego spakowalem, zeby wyslac jakiemus uzytkownikowi tego forum)

Stadion, jak widac, nadal przy ul. Sportowej

Wraz z wynikami zespołu, finansami itd. ''exp capicity'' będzie rosnąć :]

jestes tego pewien?

Exp Capacity moze byc maksymalna mozliwoscia rozbudowy stadionu. Po dojsciu do tego punktu dalsza rozbudowe uniemozliwia infrastruktura obiektu(czy jak sie to tam zwie)

Wraz z wynikami zespołu, finansami itd. ''exp capicity'' będzie rosnąć :]

Nie... Nie da się zrobić ze stadionu 2-ligowej drużyny polskiej drugiego Santiago Bernabeu choćbyś miał nie wiem ile kasy i nie wiem ile razy wygrywałbyś LM... Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a Expected Capacity z tego co wiem nie rośnie w trakcie gry - w pewnym momencie nie da się już nic rozbudować i pozostaje jedynie budowa nowego stadionu.