Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A niby po co miałby Sanders ogłaszać co napisałem? Przecież mógł siedzieć cicho? To w obliczu tego co dzieje się w UK był sygnał, że lepsza Clinton niż Trump, na bok wszystkie różnice.

Tak, tylko że jego wyborcy mogą tego nie zrozumieć, bo są aż tak zaślepieni. #bernieorbust nadal ma się zupełnie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Deklarować pozostanie na swoich warunkach to Borys sobie może. Liczy się, co mówią unijni przywódcy, a ci już deklarują, że oczekują od Camerona jak najszybszego rozpoczęcia procedury wyjścia (po naszemu - zresztą na najbliższym szczycie przywódców państw Unii Cameron ma zostać wyproszony po pierwszym dniu, spotkanie szóstki pierwotnych założycieli UE też źle Brytyjczykom wróży. Mogą się spodziewać, że ostro oberwą po wyjściu, podejrzewam też, że gdy tylko oficjalnie WB odwoła się do art. 50, Szkoci odpowiedzą ogłoszeniem referendum niepodległościowego, które wygrają w krótkich abcugach. Zjednoczenie Irlandii też mnie nie zdziwi, nie wyobrażam sobie utworzenia między państwami irlandzkimi granicy jak Polski z Białorusią.

Odnośnik do komentarza

 

A niby po co miałby Sanders ogłaszać co napisałem? Przecież mógł siedzieć cicho? To w obliczu tego co dzieje się w UK był sygnał, że lepsza Clinton niż Trump, na bok wszystkie różnice.

Tak, tylko że jego wyborcy mogą tego nie zrozumieć, bo są aż tak zaślepieni. #bernieorbust nadal ma się zupełnie dobrze.

 

Serio są demokraci głosujący na republikanów ze złości na Clinton? Jeżeli to prawda, to przypomnijcie to sobie kiedy będziecie czytać o typowo polskiej wyborczej patologii i polskich wyborcach-idiotach... W sumie, to różnice między Osłami, a Słoniami są mało istotne, więc i tak mała różnica marionetka z której partii będzie posiadać zewnętrzne znamiona władzy...

 

Wybór między burakiem, a idiotką, to nawet większe wyzwanie niż wybór między moherem, a platfusem... Generalnie byłem za Donem, ale moi bracia Indianie nienawidzą tego rednecka.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi raczej o tych demokratow, ktorzy wstrzymaja sie od glosu. Trump ma bardzo stabilny elektorat, wiec jemu to na reke. Ale tak, mnostwo wyborcow Sandersa nienawidzi Clinton, nazywajac ja war criminal i innymi takimi epitetami. Mocno socjalistyczne/antykapitalistyczne poglady sa teraz na fali wsrod mlodych (20-30 lat) Amerykanow.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi raczej o tych demokratow, ktorzy wstrzymaja sie od glosu. Trump ma bardzo stabilny elektorat, wiec jemu to na reke. Ale tak, mnostwo wyborcow Sandersa nienawidzi Clinton, nazywajac ja war criminal i innymi takimi epitetami. Mocno socjalistyczne/antykapitalistyczne poglady sa teraz na fali wsrod mlodych (20-30 lat) Amerykanow.

Nie wiem co ma jedno wspólnego z drugim. Militaryzm popularny jest wśród każdej opcji politycznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...