Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

LOL jakie szarpanie? Oglądamy ten sam filmik? :D Przecież ten drugi policjant zwija ten transparent po prostu, a co miał go w asyście honorowej, w białych rękawiczkach składać jak flagę amerykańską na grobie żołnierza? :D

 

Co do drugiej części wypowiedzi się nie wypowiem, bo wolę być przesiąknięty peło, niż utożsamiać się z subkulturą ćwierćinteligentów ;]

Odnośnik do komentarza

Serio oceniamy okoliczności na podstawie SIEDMIU sekund filmiku :lol: ? Nie wiem czy oni tam mogli w ogóle z tym transparentem łazić, czy ich wcześniej policja prosiła o przeniesienie się czy cokolwiek. Ale jeżeli nie wiemy tego to od razu wiadomo, że ZŁA POLICJA, JEBAĆ PSY, NISZCZĄ NASZĄ WOLNOŚĆ, NAPLULI MI W TWARZ!!!!111oneone :hahaha:

jmk, serio od ekstremum do ekstremum, a jeśli ktoś sądzi inaczej to plują mu w twarz? Co Ty komuś chcesz udowodnić? Że nie umiesz rozmawiać o danym temacie ;) ?

 

nie mówiąc o tym, że wydarzenia sportowe nie są miejscem na transparenty poglądowe co wiadomo od dawna :roll:

Odnośnik do komentarza

Wyobrażasz sobie skandal, gdyby w Polsce tak traktowano cudzoziemca? Chyba były takie przypadki, jak ktoś przyjeżdżał to chuchano i dmuchano na nich. Był nawet na internecie artykuł o hiszpańskich kibicach w kontekście ich zachowania w Polsce. No i chociażby ostatnie wizyty tych Niemców, broniących nam tu demokrację...

 

To nie miejsce? No właśnie, a Ty gdzie pokazujesz swój sprzeciw? Tylko w internecie? Gest Kozakiewicz pamiętasz? Stadiony czy inne obiekty sportowe zawsze były miejscem, gdzie demonstrowane były tego typu sprzeciwy czy wyrażenie opinii. To coś innego niż polityczność. Mieli wywiesić pod Reichstagiem? Trans widziała spora grupa ludzi właśnie przez miejsce, głośno* o nim chociażby we francuskich mediach.

 

 

*chociaż to pojęcie względne.

 

I brak umiejętności rozmowy to Ty prezentujesz. O plucie w twarz mówię o osobach pokroju Reapera, co by się nie działo siedzę cicho, bo to przecież CYWILIZACJA, a nie polski ciemnogród. Postęp i takie tam.

 

Dla wyjaśnienia od źródła: Transparent wniesiono, a więc przeszedł kontrolę (jaka tam jest to już ich sprawa), zawisł i wisiał jak inne flagi. Po meczu policja zatrzymuje kibiców z transem i ich im go odbiera. Po co? Właśnie żeby pokazać swoją wyższość. Nie ma zarzutów, nie ma przestępstwa, jest tylko pokazówka.

Wszyscy są w domach, razem z transparentem, nic im nie zarzucono.

Odnośnik do komentarza

Policja zatrzymuje transparent, żeby pokazać swoja wyższość? Rasową czy "służbową"? Przecież to nawet brzmi idiotycznie. Ja nie wiem dlaczego kibice żyją w takim matrixie, że wydaje im się, że każdy odpór postawiony ich zachowaniu to plucie w twarz całemu narodowi, jakaś kontynuacja II wojny światowej nieomal.

A tu tymczasem transparent wisiał cały mecz z tego co mówisz, nikt go nie zdjął, miał jakąś tam ekspozycję w mediach i zabrano go po meczu, w celu pokazania wyższości :_eyes:

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy by był skandal. Niejednokrotnie się zrzuca na złych imigrantów masę przestępstw bez uprzedniego sprawdzenia to myślę, że sprawa by przeszła bez echa. A jeżeli niemieccy i hiszpańscy kibice mieli pozwolenie na cos takiego to tylko my skopaliśmy. UEFA ma swoje przepisy i jasne, można z nimi walczyć i podawać przykłady Kozakiewicza (świetne porównanie biorąc pod uwagę okolicznośc gestu :roll:), a można walczyć bez łamania przepisów. Bardziej szanuje ludzi, którzy zgodnie z prawem demonstrują swoje poglądy, zwłaszcza, że nie żyjemy w ustroju, w którym to niemożliwe...

 

A co miał Reaper napisać :lol: ? "Popieram Cię jmk, jak oni mogli!"? Skoro się nie zgadza to ja nie wiem jak miał to wyrazić :D

Nie wiem jak wyjaśnić późniejsze zabranie transparentu, ale zamiast od razu szerzyć teorie o pokazie siły można też zasugerować, że dali dupy podczas kontroli, zauważyli potem swój fakap i chcieli go naprawić. Po co? Bo złamali przepisy, trudno że policja zauważyła później, przepis dalej obowiązuje i ma sens.

Może i nawet była to pokazówka, ale na razie tego nie wiadomo. Jedynie Ty przez swoje podejście od razu prezentujesz tę teorię jako pewną.

Odnośnik do komentarza

No skoro wisiał przez cały mecz to organizatorom nie przeszkadzał. Skoro po meczu policja zawija osoby z nim związane i sam transparent nie mając ku temu powodów, nie stawiając zarzutów i zaraz potem wypuszczając to jak to nazwać? Chcieli się zapoznać?

Odnośnik do komentarza

A ja Ci po prostu tłumaczę, że nie wyciągam ŻADNYCH wniosków z 7-sekundowego filmiku, bo tak samo dobrze, ten człowiek co trzymał transparent mógł być od dawna poszukiwanym mordercą, którego akurat złapali, gdy trzymał ten transparent, a że nie mogli szmaty na ziemi zostawić, to ją zgarnął drugi policjant. Teoria tak samo prawdopodobna jak i twoja, a pewnie żadna nie jest prawdą.

 

A może koleś przed chwilą wpychał ten transparent syryjskiej kobiecie w usta, dusząc ją, jednocześnie gwałcąc i wpychając drugi koniec transparentu w jej dupę? I za to policja zawinęła ziomka, a transparent skonfiskowali jako dowód zbrodni?

 

Nie można oceniać ŻADNEJ sytuacji na podstawie tak krótkiego urywka. Tyle.

Odnośnik do komentarza

A może łatwiej go zabrać PO meczu zamiast robić na trybunach zamęt? Nie wiem, dla mnie to sensowne zaczekać z tym do po meczu żeby nie robić z tego wydarzenia na trybunach, ale może ja jestem dziwny ;) jezu, nie wiem pewnie było zwyczajne przesłuchanie, a czemu im miało przeszkadzać to? Jak została im naruszona godność przez rozmowę na posterunku :roll: ?

Odnośnik do komentarza

No skoro wisiał przez cały mecz to organizatorom nie przeszkadzał. Skoro po meczu policja zawija osoby z nim związane i sam transparent nie mając ku temu powodów, nie stawiając zarzutów i zaraz potem wypuszczając to jak to nazwać? Chcieli się zapoznać?

Albo mecz to mecz, wisieć se może co chce, bo od tego jest organizator, ale jak zaczęli z nim maszerować przez miasto po meczu (bo z tego filmiku wynika, że nie nieśli go w plecaku), to już demonstracja bez zezwolenia, także dziękuje dobranoc, nie ma takiego pokazywania ;) Ordnung muss sein.

 

Odnośnik do komentarza

No skoro wisiał przez cały mecz to organizatorom nie przeszkadzał. Skoro po meczu policja zawija osoby z nim związane i sam transparent nie mając ku temu powodów, nie stawiając zarzutów i zaraz potem wypuszczając to jak to nazwać? Chcieli się zapoznać?

a może po prostu darli za głośno ryja na ulicy i ktoś zwrócił im uwagę? policja odprowadziła jednego na bok, by go poinformować by się uspokoił i go puściła (razem z flagą)?

 

nie wiem gdzie tu się dopatrujesz jakiejś pokazówki, skoro policja normalnie zwinęła flagę podczas "zatrzymania", a potem ją oddała? jeśli ktoś ją szarpał to sam właściciel

 

nadużycia siły na tym filmiku nie ma

Odnośnik do komentarza

Reaper, niestety ta różnica, że Ty wymyślasz i dalej jesteś w stosunku poddańczym do Niemiec, a ja wiem jak było, przecież zaznaczyłem na wstępie, że to trans kibiców Pogoni , a potem opisałem "od źródła".

 

A może łatwiej go zabrać PO meczu zamiast robić na trybunach zamęt? Nie wiem, dla mnie to sensowne zaczekać z tym do po meczu żeby nie robić z tego wydarzenia na trybunach, ale może ja jestem dziwny ;) jezu, nie wiem pewnie było zwyczajne przesłuchanie, a czemu im miało przeszkadzać to? Jak została im naruszona godność przez rozmowę na posterunku :roll: ?

 

Jakby Ciebie po meczu zawijali na przesłuchanie, bo tak to na pewno byłbyś rad.

 

 

 

No skoro wisiał przez cały mecz to organizatorom nie przeszkadzał. Skoro po meczu policja zawija osoby z nim związane i sam transparent nie mając ku temu powodów, nie stawiając zarzutów i zaraz potem wypuszczając to jak to nazwać? Chcieli się zapoznać?

Albo mecz to mecz, wisieć se może co chce, bo od tego jest organizator, ale jak zaczęli z nim maszerować przez miasto po meczu (bo z tego filmiku wynika, że nie nieśli go w plecaku), to już demonstracja bez zezwolenia, także dziękuje dobranoc, nie ma takiego pokazywania ;) Ordnung muss sein.

 

 

 

Szkoda, że takiego ordnung nie było w Kolonii. Tylko jak już napisałem, nic nie dostali, żadnego mandatu, zarzutu itepe. Nie popełnili wykroczenia.


Jak zwykle - teoretycy znad klawiatury w najlepszym wydaniu!

 

A może, a gdyby...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...