Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

no ale ja robie gre bazujac na tym co jest a nie na marzeniach. remis z macedonia, baty z usa, polacy na lawkach w srednich klubach ...taki update jaka rzwczywistosc heh

a sama reprezentacja ugrala u mnie w 2010 cwiercfinal wiec nie jest az tak zle.

obecuje ze jak cos zdzialaja na euro to w nagrode im troche podniosę umiejetnosci ale max 10, 20 najlepszym. ligi nie ma co przepakowywac.

ps. smolarek juz porawiony

aha w moim update mlodzi np majewski, pawlowski szczyt formy osiagaja po ok 3,4 latach PA maja przeciez duzo wieksze niz CA. ale nie dalbym zadnemu z nich 160 na przyklad. co nei znaczy ze nie ma takich zdolnych. szukajcie w klubach zagranicznych 16 latkow = tyle podpowiem :}

Odnośnik do komentarza

Ogolnie uwazam ze zdolnosci sa pozanizane. Chodzi tu glownie o ligi zagraniczne bo naszej nie grywam :] Praktycznie zaden napastnik nie ma Accel, Flair i Finishing 20, obronca Marking, Positoning, Heading 20 i pomocnik Creativy, Teamwork. Jakosc talentow nie widac. Dean nie boj sie dawac wysokich zdolnosci. Tak robil chociazby Rooni. Naprawde milo robi sie dla oka gdy widzi sie cyferki 18,19,20. W tym updacie ich brakuje. Licze ze beda w kolejnym :>

Odnośnik do komentarza
Ogolnie uwazam ze zdolnosci sa pozanizane. Chodzi tu glownie o ligi zagraniczne bo naszej nie grywam :] Praktycznie zaden napastnik nie ma Accel, Flair i Finishing 20, obronca Marking, Positoning, Heading 20 i pomocnik Creativy, Teamwork. Jakosc talentow nie widac. Dean nie boj sie dawac wysokich zdolnosci. Tak robil chociazby Rooni. Naprawde milo robi sie dla oka gdy widzi sie cyferki 18,19,20. W tym updacie ich brakuje. Licze ze beda w kolejnym :>

nie edzie, a talenty są tylko ukryte.koniec z harasimowiczami i innymi paivami.20 positioning to klasa swiatowa. ilu ma taką w realu? no właśnie.poza tym umijetnosci rozwijaja sie w zaleznosci od klubu, psychiku, trenera, treningow itd dlatego samo 20 w driblingu nie wystarczy.dla alternatywy zawsze mozna sobie sciagnac updaty teamu champman tam nawet reading i bolton wymiatają składami.

ogolnie ciezkoa kazdemu dogodzić. dlatego daje wam tylko przygotowana baze. a potem kazdy sam moze sobie z nia zrobic co zechce. dzis musze obnizac statsy matusiaka a rok temu musialem podnosic i tak do usranej smierci. polecam uzywanei edytora. ale nie tego oryginalnego tylko umieszczonego w folderze data.pozdrawiam.

ps. zyskałem wpołpracownika ktory bedzie dbal min. o statsy.tak wiec spoko nie bójta sie chłopy. przygotaowałem tez ligep od katem zmian ogranizacyjnych w nowym sezonie. nie mam tylko pojecia jakei druzyna maja w tych ligach grać. (pzpn też chyba nie wie) :lol:

Odnośnik do komentarza

świetna robota, ale mam dwie uwagi:

 

W wersji extra (ale grajac tylko polska liga) jest coś nie tak z nagrodami dla piłkarzy. Złotego buta dostaje... Reiss. Nagroda dla najlepszego pilkarza ligi nazywa sie Dutch Award. Grałem Śląskiem i mój napastnik dostał nagrodę najlepszego zawodnika świata wg FIFA !!! Co ciekawe mial to napisane tylko w "achievements" a zaden news dotyczacy tego sie nie pojawil. Pomijam juz fakt, ze jakos strasznie latwo zostalem managerem roku, a Slakiem zajalem 6 miejsce w lidze ;) No i rodzynek na koniec: Red Bull Salzburg prawie wygrywa LM - przegrali final z Milanem 0:1 ;)

 

Przelaczylem wiec na wersje z updatem samej polskiej ligi, wzialem Pogon Szczecin i... nie ma druzyny rezerw. To tak ma byc???

 

A co do dyskusjy dotyczaceje umiejetnosci pilkarzy, to moim zdaniem sa one bardzo dobrze obrane. Choc Blaszczykowskiego i Smolarka mozna by troszke podciagnac ;)

Odnośnik do komentarza

ja nie gram na extra :P aa bo polska liga jest podmieniona z portugalska ;P i portugalskie druzyny nie maja druzyn rezerw ;) a jesli chodzi o polska lige... to podobno 4 najlepsze druzyny maja rezerwy... ale ukryte ;P a umiejetnosci... czasem mnie zaskakuja xD bo czasami zawodnicy z 3 ligi polskiej graja juz w reprezentacji xD ale to Don Leo wybiera sklad ;P i ustala go wg. potencjalu zawodnika :]

Odnośnik do komentarza

1. czesc potencjalow pilkarzy ustala sie samoczynnie przy wczytywaniu nowej gry dlatego czasem, nie zawsze ktos z 3 ligi trafia do kadry no ale jak bylo z blaszczykowskim? tez z czestochowy do wisly i potem kadra

2.dlatego terz bedzie polskal iga w miejsce belgijskiej

3.nagrody w ligach nie daja sie pozamieniac- cos producent namieszal i na razie nei potrafie tego rozgryzc

4.reiss mnie zadzwił ale z tego co pamietam w oryginalnym cm0102 tez tak czesto bywało , cóż urok starego dobrego cm :}

5.extra jest tylko do ligi bulgarskiej i izrealeskiej -czytajcie readme!inne ligi lepiej w extra nei ruszac

6.kuba i smolarek poprawieni, salzburg też po prostu trener miał za duze losowe umiejetnosci

7.nowe uatualnienie juz wkrotce

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam i pozdrawiam wszystkich sympatyków CM01/02.

 

DEAN respect za prace...

 

Mam pewien problem z tym update'em bo zawsze w 3 lub 4 sezonie grania wywala mi gre do windowsa i nie wyskakuje zaden komunikat. Load'owanie nic nie daje. Nie moge tez odpalic np ligi brazylijskiej w tle. No i niestety niema w drużyn rezerw co jest dla mnie osobiście największym mankamentem ... mam nadzieje ze w nowym upd. z podmieniona belgijska liga juz beda rezerwy.

 

Znacie moze jakis patch ktory dodaje tylko 3 lige pl bez innych zmian względem oryginalu ? bo probowalem instalowac te ---> http://centrumcm.giery.eu/component/option...c,select/id,29/ zgodnie z instrukcja na 3.9.68 i wywala z gry

 

DEAN jak prace nad nowym update'em ? pozdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...