Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakaś telewizja cyfrowa ( Cyfra, Polsat, N ...?) posiada opcję rozgałęzienia sygnału na dwa telewizory? Za darmo albo niedrogo (maks 20zł/miech) dla nowych abonentów?

W zasadzie żadna. W C+ możesz to jednak zrobić samodzielnie - poprzez splitter.

Teoretycznei C+ ma opcję "multiroom" w najwyższym abonamencie, ale praktycznie jest to straszne gów**, bo druga kartę musisz co kilka godzin "aktywować" co oznacza, że nie dość że płacisz to jeszcze biegasz jak kot z pęcherzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zdecydowałbym się na zakup np.

 

www.telewizjanakarte.pl

 

To z tego co rozumiem to tam antenę muszę kupić oddzielnie, na własną rękę? Sporo takowa kosztuję? No i do tego też potrzebny będzie mi ten splitter i będzie działało na dwóch TV?

 

Ewentualnie to samo z cyfrą+-

--

 

Dobra, zapoznałem się z ofertą Cyfry i mają naprawdę fajne promocje, ale żeby nie było niejasności to zapytam (darek?) o wszystko.

Wybrałbym, tę promocję :

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-20090810-20-50-procent-taniej.html

 

To muszę korzystać z wszystkich bonusów tej promocji?

Brałbym pakiet Podstawowy na 13 miesięcy.

 

Bo np HBO i C+ nie chciałbym, potem widzę, że mam 9 miesięcy taniej swój pakiet przy swojej umowie, czyli płaciłbym za niego przez jeden miesiąc gratis, a 9 miesięcy 21,45zł. A przez 3 pozostałe 42,90.

Opcja premium - również bym nie chciał z niej skorzystać.

I następna promocja - FULL HD - jeśli będę miał dekoder HD, to mogę zamówić sobie te dwa kanały Canal+Film i Canal+Sport za te 3zł miesięcznie nie mając ich normalnych (Nie HD) kanałów w pakiecie?

Filmbox również nie dla mnie:)

 

I ostatni punkt : Dekoder PVR HD - za 0zł , przez cały okres umowy?I potem go oddaję tak?

 

I czy potrzebna mi będzie "moja" antena?

Odnośnik do komentarza

Nie można wybrać kanału hd jeżeli w twoim pakiecie tego kanału nie ma. Musisz brać opcje c+ i dopiero do tego hd.   

 

Dekoder przez całą umowę jest za darmo potem razem z kartą oddajesz po zakończeniu umowy.

 

Jak bierzesz C+ to oni dają antenę za 1 zł. Antena do C+ i TNK może być ta sama bo kanały są na tym samym satelicie.

 

I jeżeli bierzesz opcję dodatkowe to po tym jak Ci się skończy promocja na nią możesz bez problemu z niej zrezygnować. 

 

Co do promocji to wszyscy mówią, że lepiej czekać do grudnia na promocję świąteczną.

 

 

 

Edyta podpowiada jeszcze jedno, że na tym dekoderze  PVR HD od cyfry nie da rady obejrzeć TNK bo cyfra i n kodują w różnych systemach. I jak chcesz mieć to i to na jednym to musisz dołożyć koło 700zł na dekoder hd z uniwersalnym czytnikiem kart.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zdecydowałbym się na zakup np.

 

www.telewizjanakarte.pl

 

To z tego co rozumiem to tam antenę muszę kupić oddzielnie, na własną rękę? Sporo takowa kosztuję? No i do tego też potrzebny będzie mi ten splitter i będzie działało na dwóch TV?

 

Ewentualnie to samo z cyfrą+-

--

 

Dobra, zapoznałem się z ofertą Cyfry i mają naprawdę fajne promocje, ale żeby nie było niejasności to zapytam (darek?) o wszystko.

Wybrałbym, tę promocję :

 

http://www.cyfraplus...ent-taniej.html

 

To muszę korzystać z wszystkich bonusów tej promocji?

Brałbym pakiet Podstawowy na 13 miesięcy.

 

Bo np HBO i C+ nie chciałbym, potem widzę, że mam 9 miesięcy taniej swój pakiet przy swojej umowie, czyli płaciłbym za niego przez jeden miesiąc gratis, a 9 miesięcy 21,45zł. A przez 3 pozostałe 42,90.

Opcja premium - również bym nie chciał z niej skorzystać.

I następna promocja - FULL HD - jeśli będę miał dekoder HD, to mogę zamówić sobie te dwa kanały Canal+Film i Canal+Sport za te 3zł miesięcznie nie mając ich normalnych (Nie HD) kanałów w pakiecie?

Filmbox również nie dla mnie:)

 

I ostatni punkt : Dekoder PVR HD - za 0zł , przez cały okres umowy?I potem go oddaję tak?

 

I czy potrzebna mi będzie "moja" antena?

 

Nie sam sobie wybierasz co chcesz . Cyfra plus ma Pakiety główne Powitalny + , Podstawowy+ , Komfortowy + Prestiżowy + Prestiżowy hd + ( tylko w tym ostatnim za kanały hd  są bez dopłat w każdym innym pakiecie są dodatkowo płatną opcją do pakietu , tak jak napisał Pescar żeby mieć C+ Hd treba mieć aktywną opcję główną C+ samego hd nie można wźiąść. Zapis o beżpłatnym najmie sprzętu - bo od strony regulaminowej dekoder jest Ci wynajmowany , ale bez dzierżawy za sprzęt obowiązuje do momentu definitywnego rozwiązania umowy nie tylko na 13 miesięcy.Kończąc umowę jesteś zobligowany do rozliczenia się ze sprzętu w ciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy czyli zdania dekodera pilota i karty do najbliższego punktu dystrybucyjnego , po zdaniu sprzętu od dystrybutora na potwierdzenie otrzymujesz formularz zdania sprzętu.

Jeśli chodzi o antenę PVR wraz z konwerterem twin i osprzetem kosztuje 98 zł , antena sd 1 zł.

Odnośnik do komentarza

Pytanie. Mój tata oddał do naprawy nagrywarkę DVD prawie 2 miesiące temu. Czy jest jakiś termin określony na naprawę? Co można zrobić? Tata dzwonił i pytał kiedy będzie do odbioru ale cały czas niby znajduje się w realizacji.

 

 

Czas realizacji naprawy gwarancyjnej to 14 dni roboczych. Naprawa może się przedłużyć do 30 dni roboczych w przypadku konieczności ściągniecia cześci spoza terenu naszego kraju.

 

Z doświadczenia podejrzewam że serwisant/sklep dał ciała i albo nie wysłał nagrywarki w terminie (leży sobie gdzieś w czeluściach magazynu) albo sprzęt zaginął u kurierów :<

 

Dobrą opcją jest zgłoszenie sprawy do powiatowego rzecznika praw konsumentów ( w każdym mieście powiatowym takowy się znajduje), który BEZPŁATNIE namaluje odpowiednie pisemko do "lipnego" sklepu. Uwierzcie mi, to działa jak cholera :)

 

Pozdrawiam,

Sao.

Odnośnik do komentarza

Mój brat sprawił sobie jakiś czas temu Cyfrowy Polsat, z braku czasu dopiero wczoraj zainstalował ten szajs. Po całej tej procedurze, dodam że udanej, na ekranie wyskoczył komunikat informujący o "Błędzie 09,problem z kartą".

Na razie nie dzwonił na infolinie, czytam w internecie i taki problem pojawił sie w 2008 roku i niby został rozwiązany, a tu taki zonk. Zna ktoś jakieś szybkie rozwiązanie..? Czy nie wystarczy aktualizacja oprogramowania..?

Na razie wniosek jest jeden, Polsat to totalne dziadostwo..

Odnośnik do komentarza

Udało mi się jednak podpiąć UPC, ale ... no mam pakiet pełny, ale brakuje mi kilku kanałów m.in TVP Sport, SportKlub, Polsat Futbol - ktoś wie czy UPC ma w planach wprowadzenie tych kanałów?

 

Druga sprawa - jeśli chcę C+sport to muszę sobie dokupić ten cały pakiet C+ za 39zł/miech?

Odnośnik do komentarza

Tak musisz kupić cały pakiet C+ czyli w kablówkach to 3 kanały. Samego C+S się nie da.

 

A co do pierwszego pytania to tylko pracownicy UPC mogą co wiedzieć na ten temat. Żadna platforma nie mówi wcześniej o planach wprowadzenia kanału tylko jak już wszystko jest dogadane to pojawia się informacja od kiedy kanał dołączy do oferty.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam oto taki problem, kupiłem sobie cyfre+(dekoder philips HD PVR, talerz 80cm). Dzisiaj wszystko zamontowałem, wszystko wydaje się ok więc zaczynam programować. Szukam sygnału i złapałem na 4.5/5 pasek cały zielony(sygnał dobry). Podążając za tym co jest napisane w instrukcji przeszedłem do wyszukiwania programów no i tutaj napotkałem problem, wyskoczyło takie cuś: 'Nie znaleziono żadnego programu, sprawdź parametry odbioru i ustawienia anteny', więc mam pytanie czym to jest spowodowane, jeżeli sygnał jest dobry?

Odnośnik do komentarza

Cyfra dodała do swojej ofert nowy kanał: History Channel. W tym roku można się spodziewać podobno jeszcze jednego kanału. Mam nadzieję na ESPN America :) I jest jeszcze kolejna dobra informacja bo kanał Orange Sport ma dołączyć do pakietu komfortowego za darmo. Chyba od 12 listopada będzie można już w komfortowym oglądać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
HISTORY – KOLEJNA NOWOŚĆ W CYFRZE+

 

CYFRA+ poszerza swą ofertę o nowy kanał – HISTORY. Abonenci platformy mogą go oglądać od 2 listopada 2009. To 16. kanał dołączony do oferty CYFRY+ w ciągu 12 miesięcy. Kolejny zostanie ogłoszony wkrótce.

 

CYFRA+ jako pierwsza platforma w Polsce włącza do swej oferty HISTORY. To kanał dokumentalny o tematyce historycznej, który w ciekawy sposób przedstawia widzom korzenie współczesnego świata. Prezentuje opowieści o ważnych momentach w historii ludzkości, przypomina zapomniane fakty. Przenosi widzów do centrum wydarzeń dzięki ich rekonstrukcji i wciągającej narracji. Wśród programów znaleźć można zarówno filmy o historii dawnej, jak i najnowszej, dzieje wojen i bitew, historię naturalną oraz dokumenty prezentujące wynalazki, odkrycia i zdobycze nauki na przełomie stuleci, filmy o perłach dawnej architektury oraz o historii pop-kultury. HISTORY zdobył tytuł najlepszego kanału dokumentalnego na rozdaniu nagród Broadcast Digital Channel 2008 w Wielkiej Brytanii oraz cztery nagrody Primetime Emmy i dwanaście nagród News and Documentary Emmy w USA.

 

„Włączamy HISTORY do oferty CYFRY+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce. Ten kanał rozszerza spektrum stacji dostępnych w naszej ofercie o tematykę stricte historyczną. To już 10. propozycja dokumentalna, którą oferujemy naszym abonentom, jednocześnie to już 16. kanał, który dołączyliśmy do CYFRY+ w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Systematyczny rozwój portfolio kanałów CYFRY+ dowodzi, jak ważna jest dla nas atrakcyjna oferta programowa platformy” – powiedziała Beata Ryczkowska<,strong>, Dyrektor wykonawcza pionu programowego CANAL+ Cyfrowy.

 

„CYFRA+ jest świetnym partnerem, dzięki któremu możemy rozwijać kanał HISTORY w tej części Europy. Platforma ma bardzo dobrą pozycję, pomimo wysoce konkurencyjnego rynku. Cieszymy się z możliwości bliskiej współpracy z tak dobrym partnerem” – powiedział Tom Davidson, Dyrektor zarządzający AETN UK.

 

HISTORY nadaje 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Kanał dostępny jest dla abonentów pakietów Komfortowego+, Prestiżowego+ i Prestiżowego+ HD bez dodatkowych opłat. HISTORY znajduje się na 78. pozycji w dekoderach.

 

CYFRA+ to platform cyfrowa o najbogatszej ofercie programowej na rynku. Daje wybór ponad 100 kanałów RTV oraz dostęp do kilkuset stacji FTA. Platforma oferuje szeroki wachlarz kanałów filmowych i sportowych, dokumentalnych, muzycznych, dziecięcych, informacyjnych i rozrywkowych. CYFRA+ to również unikalne usługi dodatkowe: m.in. standard HDTV (9 kanałów HD), PVR, CYFRA+ VOD, HBO Digital, CANAL+ nadający w 16/9, CANAL+ Film i CANAL+ Sport w HD, wybór wersji filmu z lektorem lub napisami, rozbudowany przewodnik po programach (EPG), oferta dla dorosłych RelaXXX, Music Choice (42 tematyczne kanały audio), INFO+ oraz CYFRA+GRY. CYFRĘ+ odbiera ponad 1, 38 mln gospodarstw domowych w Polsce. Operatorem platformy jest CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. www.cyfraplus.pl

 

AETN UK to brytyjska spółka utworzona w listopadzie 1995 roku w wyniku połączenia A&E Television Networks z British Sky Broadcasting (BSkyB). Jest dystrybutorem kanałów: History, BIOTM, Crime & Investigation NetworkTM, Military History, History HDTM, BIO HDTM i Crime & Investigation Network HDTM na rynku brytyjskim. Spółka działa również w krajach skandynawskich i Beneluksu, Grecji, Europie Centralnej i Afryce.

 

źrudło : C+

 

 

A to dopiero początek prezentów dla abonentów , worek z promocjami i nowumi kanałami uważam za otwarty. :eusa_dance:

 

 

 

 

Mam oto taki problem, kupiłem sobie cyfre+(dekoder philips HD PVR, talerz 80cm). Dzisiaj wszystko zamontowałem, wszystko wydaje się ok więc zaczynam programować. Szukam sygnału i złapałem na 4.5/5 pasek cały zielony(sygnał dobry). Podążając za tym co jest napisane w instrukcji przeszedłem do wyszukiwania programów no i tutaj napotkałem problem, wyskoczyło takie cuś: 'Nie znaleziono żadnego programu, sprawdź parametry odbioru i ustawienia anteny', więc mam pytanie czym to jest spowodowane, jeżeli sygnał jest dobry?

 

Sprawdź w ustawieniach dekodera dwie pozycje :

1) Czy zasilanie LNB masz na TAK

2) Czy stalelita jest Hodbird

3) W pozycji w menu dekodera nr 5 wybierasz 2 ( szybkie wyszukanie kanałów ( nie pamientam pozycji następnej al masz dwie opcje wyszukanie kanałów naziemnych i satelitarnych wybierasz to drugie.

Odnośnik do komentarza

W najnowszym "Magazynie Plus" (na przedostatniej stronie) jest informacja o aneksie do umowy i regulaminu (wchodzi w życie 12.11.2009 r.) - a tam m. in. informacja o dodaniu kanału Orange Sport do pakietu Komfortowego Cyfry+ :) 

 

Nie Orange Sport  tylko Orange Sport Info to są dwa różne kanały!!

Proszę nie robić ze mnie głupka. "[...] w pozycji "Sportowe: dodaje się program o nazwie Orange Sport Info oraz program o nazwie Orange Sport [...]" -  punkty 9 i 10 tego aneksu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...