Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No nie spodziewalem sie ze mozna Mariusza Pawełka z Wisły kraków wypozyczyc na rok do dinamo bukareszt UWAGA ZA 6,75 mln Euro, naprawde przedziwna sytuacja. moze spotkaliscie sie z podobnymi przypadkami.

 

Mariusz Pawełek (wisła K) - wypozyczenie na rok do Dinama Bukareszt za UWAGA 6,75mln Euro

To na pewno screen z FM07? :. Bo w 06 takie rzeczy sie zdarzały..

Odnośnik do komentarza
No nie spodziewalem sie ze mozna Mariusza Pawełka z Wisły kraków wypozyczyc na rok do dinamo bukareszt UWAGA ZA 6,75 mln Euro, naprawde przedziwna sytuacja. moze spotkaliscie sie z podobnymi przypadkami.

 

Mariusz Pawełek (wisła K) - wypozyczenie na rok do Dinama Bukareszt za UWAGA 6,75mln Euro

To na pewno screen z FM07? :. Bo w 06 takie rzeczy sie zdarzały..

 

Football manager 2007 łatka 7.0.2 i update datowany na 03.09.2007

Odnośnik do komentarza

 

 

http://img252.imageshack.us/img252/4976/nanidg6.png

Klasyfikację na bocznego obrońcę roku wygrał Nani(kupiony z Manchesteru),który w Benfice gra na środku pomocy,za napastnikami a czasami też w ataku.Na trzecim miejscu jest środkowy obrońca,ani razu nie zagrał na boku obrony.W poprzednim sezonie na podium tej klasyfikacji był Ricardo Quaresma,czyli skrzydłowy.

 

 

Co sądzicie o tym? Brazylia (U-23) 34 - 0 Kostaryka (U-23) :o A jakim cudem? W kostaryce grało tylko dwóch piłkarzy :P przeciwko jedenastu.

http://img146.imageshack.us/img146/9594/brasilgb3.th.jpg

 

Nie ma tu miejsca na (i) rekordy, (ii) bugi, (iii) fa?szerstwa, (iv) nabijanie.

 

-----

 

 

 

u mnie Rumunia mistrzem świata 2010 :D

pozniey dam sceerena yak chcecie:P

 

 

A u mnie Grecja mistrzem Europy 2004. :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Końcówka sezonu - mecze o wejście do baraży.

Jestem 5 w III lidze hiszpańskiej - przede mną zespół ma 2 punkty przewagi.

Przedostatnia kolejka. Swój mecz wygrałem :) w czasie tego meczu obserwuję wyniki na bieżąco (league updates) i widzę, że te zespół traci owe 2 punkty i dzięki temu zamieniamy się miejscami w lidze - tzn ja wskazuję na ostatnią pozycję w barażach a on spada :P (nie patrzyłem na wynik,a le na miejsca i kolorowe strzałki)

 

HURRA

 

Full time whistle i nadal jest tak samo :)

 

Przechodzę do ekranu rozmów pomeczowych, continue, komputer mruczy, zaglądam do tabeli i szczęka mi opada! mój konkurent ... wygrał 3:2, ostatnią bramkę strzelając w 73 min. :/

 

Ktoś tak miał? Ja się wkurzyłem. quit game i dobranoc :/

Odnośnik do komentarza
No nie spodziewalem sie ze mozna Mariusza Pawełka z Wisły kraków wypozyczyc na rok do dinamo bukareszt UWAGA ZA 6,75 mln Euro, naprawde przedziwna sytuacja. moze spotkaliscie sie z podobnymi przypadkami.

 

Mariusz Pawełek (wisła K) - wypozyczenie na rok do Dinama Bukareszt za UWAGA 6,75mln Euro

To na pewno screen z FM07? :. Bo w 06 takie rzeczy sie zdarzały..

 

Football manager 2007 łatka 7.0.2 i update datowany na 03.09.2007

U mnie Milan wypozyczyl za 145 mln Euro na pół roku Aarona Nigueza (Valencia) i S. Ariasa za 35 mln Euro też z Valencii... Wiec hmm...

Odnośnik do komentarza

W 2002 roku skończył karierę reprezentacyjną mając 89 występów na koncie i 29 goli - przez pewnien czas był najlepszym strzelcem w historii kadry Hiszpanii.

 

Dzień po zdobyciu tego ostatniego mistrzostwa, mimo wcześniejszych zapowiedzi przedłużenia kontraktu, Hierro zostaje bez pracy. Podobno bezpośrednim powodem tego posunięcia było to, iż stanął on w obronie zwalnianego Del Bosque i innych piłkarzy. Mimo, że większość kibiców normalnie byłaby zadowolona z odstawienia Fernando od składu to jednak sposób w jaki to się stało nie był najładniejszy... Przez 14 lat 438 razy wychodził na ligowe boiska w Królewskich barwach strzelając 102 bramki, a w europejskich pucharach wystąpił 99 razy uzyskując 15 trafień. Pozostaje tylko podziękować mu za te kilkanaście lat spędzonych w Madrycie i życzyć powodzenia czymkolwiek będzie się trudnił.

 

za www.realmadryt.pl

 

http://img230.imageshack.us/my.php?image=hierrosy7.jpg

 

Ja wiem, ze w FM takie rzeczy sa na porzadku dziennym. Jednak odrobina wyobrazni i mozna sie niezle usmiac. Fudi & Manager 5 Update - swoja droga, niezle kombinuje ten Tur Turek, zatrudnili Klejdnijsta jako... asystenta managera. A rzadzi tam Blacha, zwolniony przeze mnie z Wisly.

 

Wiem, ze z porownaniem z innymi postami z tego tematu (typu 343212321 goli bramkarza w jednym meczu, etc) to wypada slabo, ale w odniesieniu do rzeczywistosci (a FM rozumiem jako gre bylo nie bylo bliska "realowi") jest to co najmniej smieszne. Choc mozna sie rozmarzyc.... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...