Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1# Tutaj sędzia sędziujący jednego dnia dwa mecze, jeden w Lidze Mistrzów, drugi w Championship.

 

2# Ale to jeszcze nic, gdy jednego dnia zawodnik rozgrywa dwa mecze, po jednym w reprezentacji i w rezerwach swojego klubu. Chodzi o Yago Bellona. Tutaj gra w reprezentacji mecz barażowy do MŚ 2010 w odległej Rumunii, tu widać datę - 11 listopada 2009 r. Tego samego dnia gra również w rezerwach Stoke (screen), gdzie nawet strzela bramkę i zostaję graczem meczu.

 

3# O. Ustari - jeden z 5 najlepszych bramkarzy na świecie w 2010 roku, a nie gra w pierwszej reprezentacji reprezentacji, bo utkwił w olimpijskiej U-23 i selekcjoner widocznie nie może jego i kilku jego kolegów stamtąd wyciągnąć.

 

Na szczęście przywykłem już do takich rzeczy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cóż, mam obecnie sezon 2035r. Grałem przez ten czas bodajże 4 klubami. Jakież było moje zaskoczenie, gdy obecny prezes oznajmił mi, że jest rozczarowany, że nie sprowadziłem mu do klubu żadnej gwiazdy i sam się tym zajmie. No i się zajął. Sprowadził właśnie jakiegoś papudraka, który na bank nie załapie się chyba nawet na ławkę rezerwowych :doh!:

Odnośnik do komentarza
No nie spodziewalem sie ze mozna Mariusza Pawełka z Wisły kraków wypozyczyc na rok do dinamo bukareszt UWAGA ZA 6,75 mln Euro, naprawde przedziwna sytuacja. moze spotkaliscie sie z podobnymi przypadkami.

 

Mariusz Pawełek (wisła K) - wypozyczenie na rok do Dinama Bukareszt za UWAGA 6,75mln Euro

 

ani troche mnie to nie dziwi, po paru sezona wypozyczenia nawet za sumy oscylujace w okolicach 100mln euro sa na pozadku dziennym.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

witam, mam dziwna i bardzo wkurzajaca sytuacje... otoz chcialem zmienic trenera, a poniewaz prezes nie zgadza sie na zakupienie nowego bo uwaza ze w druzynie jest juz wystarczajaca ilosc musialem zrobic taki myk ze zwolnilem jednego po czym zlozylem oferte nowemu, problem pojawia sie gdy rozwiazuje umowe ze starym - on nadal widnieje w spisie sztabu szkoleniowego mimo tego ze nie jest zatrudniony w zadnym klubie, probowalem juz to rozwiazac na rozne sposoby: wprowadzilem drugiego managera jako wislaka i kupilem wspomnianego trenera dokladnie chodzi o nicinskiego, gdy zajrzalem w profil swojego managera okazuje sie ze nicinski mimo ze zmienil klub nadal winieje w spisie sztabu tyle ze jak na niego klikne to jak byk ma napisane ze jest w wisle... probowalem kombinowac z fm modifier ale nie wiele da sie zdzialac... sam nicinski juz nie chce wrocic do mnie do klubu a ciekawe jest to ze jak patrze w obserwacjach to widnieje jego nazwisko i nawet moge kliknac na raporty tego trenera jednak przy trenerach w treningu ani sladu po nim, tez myslalem zeby fm modifierem podniesc jego wiek na maxa zeby szybko zakonczyl kariere ale nie wiem czy sie to sprawdzi... jest to bardzo irytujace bo mam jednego trenera mniej no i wiadomo jak to wplywa na druzyne... prosze o pomoc i sugestie bo juz nie mam sily...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ale najlepsze jest to ze on nie ma waznego kontraktu ! zostal zwolniony i caly czas jest na liscie sztabu szkoleniowego, jak klikam na jego nazwisko to ma profil jak normalny szkoleniowiec bez zatrudnienia, a jak probuje mu zlozyc oferte to pisze ze nie chce wrocic do klubu

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

To już było omawiane, ale, niestety, szczegółów nie pamiętam Zdaje się jest tak w FM07, że jeśli klub się nieźle rozwija i stadion jest zapełniany na maxa a już teoretycznie rozbudowane go założonych granic pojemności, możliwe jest jego powiększenie.

 

ad Michael Dee: linki Ci nie działają...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...