Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkopolskie Pany, jak myślicie, w niedzielę będziemy najpóźniej około 15 w Pozku? Bo o 17 w Gnieźnie jest potężnie ważny mecz, na którym być muszę, a z Pzn do Gno będę musiał prawdopodobnie jeszcze jechać pociągiem, które dobrze wiemy, jak kursują. I w ogóle jak w końcu jadym tam?

Odnośnik do komentarza

Wynikły pewne komplikacje i nie będę mógł jechać na zlot. Aktualnie trafiła mi się fajna oferta i wolę zrezygnować ze zlotu, niż z takiej szansy. A jako, że nie będzie mnie w najbliższym czasie w domu, to jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem, proszę się zgłaszać do jasonxa, który będzie miał wszelkie informacje, na PW.

Odnośnik do komentarza

Hm, jakby Kuchar jechał na Zlot, to wtedy moim skromnym zdaniem, taniej i szybciej by wyszło, jakby GO Kurpie-Podlasie zamiast jechać przez Zambrów, wzięło dwóch ludzi z O-ki, a Lucas by sie połączył ze Stolycą, bo do Wawki połaczeń ma od groma. Bo tak czy siak, ktoś z dwójki Kuchar-Lucas by musiał kombinować z transportem i dotarciem do Stolicy albo telepać się pociągami.

 

No ale to jest sugestia, jeśli faktycznie Kuchar się wpisze na liste.

Odnośnik do komentarza

tyle ze ja nie chce nic rezerwowac, bo nie wiem kiedy przyjade, na jak dlugo i czy w ogole ;)

jak co roku, tak i teraz moj ewentualny przyjazd to bedzie spontan :> stad pytam

jest jeszcze jedna opcja, ze sobie zakombinuje nocleg w Dzialoszynie, ale ten temat musi poczekac, az moja potencjalna noclegowodarczyni wroci z Niemcowa :D

Odnośnik do komentarza

Będę więc trzymał kciuki za Dundee w rewanżu, bo wolę Ciebie na zjeździe niż Śląsk w kolejnej rundzie :] Poza tym k***a nie rozumiem takiej logiki - mecz jest 28 lipca, więc w czwartek. Awansuje pewnie Łokomitiw, pojedziecie więc do Bułgarii. Macie zamiar wracać 4 dni? :| Byłem samochodem w Bułgarii, byłem dalej niż Wy możecie jechać i do Warny zajechałem od siebie w 15 godzin. Czyli w piątek możesz spokojnie być na zlocie.

 

A jakbyście mieli jechać do Skopje, to trasę macie identyczną, bo Skopje i Sofia leżą blisko siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...