Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pewnie będę wracał z jmk, muszę jeszcze się przygotować do wooda i w ogóle. Także, na miejscu coś jmk wymyślimy z transportem mam nadzieję.

 

FYM-my innego bezpośredniego połączenia nie mamy, o 11 będziemy w Wieluniu, więc koło 13 zapewne już w Załęczu.

Odnośnik do komentarza

Prosić się nikogo nie będziemy by przyjechał, ale jeśli są 2-3 wolne miejsca...to bezsensu by się skisiły. Do tego np Pawoj czy Icon jadą z południa sami autami. Mega okazja dla ludzi np z Krakowa i okolic, Katowice, cały górny śląsk czy nawet jakiś Lublin by dojechać do Pawoja PKP i potem razem autem. Tak trudno ruszyć dupska by w miłym towarzyskie spędzić kilka sportowych dni??

Odnośnik do komentarza

Ja będę Kuchara namawiać, aby ruszył dupę, bo on hamletyzuje i tragizuje, jak to ciężko jest znaleźć stancję w stolicy i że tak dużo czasu na to potrzebuje, że dupy na zlot ruszyć nie może. A może ktoś ze starej ekipy by podniósł swoją leniwą rzyć? Beboki, SZki i inne przeleniałe lemury, czy coś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli Śląsk awansuje to 1 mecz zagra jednak u siebie w czwartek 28.07, bo Lewski gra w tym dniu już mecz u siebie a wg UEFA w 1 mieście dwa mecze nie mogą być tego samego dnia.

Czyli w sumie dobra wiadomość. Z Załecza do Wrocka jest 140km. Tak jak Vami i FYM na poprzednim zlocie udali się na meczyk i wrócili tak tym razem Guli i inni mogą zrobić. Nie wiem, może ktoś się skusi ze zlotowiczów? Napewno jest to jakaś opcja niz rezygnacja z całego zlotu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli Śląsk awansuje to 1 mecz zagra jednak u siebie w czwartek 28.07, bo Lewski gra w tym dniu już mecz u siebie a wg UEFA w 1 mieście dwa mecze nie mogą być tego samego dnia.

UEFA zlitowała sie nad zlotowiczami :respekt:

Teraz niech to samo zrobi Śląsk :keke:

 

A tak z ciekawości spytam - jakie mogą być orientacyjnie ceny biletów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...