Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hm mam nietypowy problem a mianowicie słaba forma Paulo Henrique w moim Sochaux. Chłop siedzi już ponad rok gra od 1 min a przez ten czas zaliczył 2 asysty i nie strzelił bramki !!. Gra jako wysunięty rozgrywający z poleceniem atakowania. Jakieś rady żeby poprawić formę tego zawodnika?

Odnośnik do komentarza

Lepiej grać jednym systemem taktycznym tak w domu, jak na wyjeździe, czy mieć dwie taktyki? Powiem szczerze, że do tej pory grałem nieomal cały czas jednym systemem.

Czy naprawdę jedyną słuszną formacją jest 4-5-1? Do tej pory grałem na 4-4-2 i było różnie, ale bardzo podobał mi się styl gry. Jednakże przed meczem rewanżowym w 3 rundzie eliminacji LE Genkov i mój drugi snajper wypadli z gry, zagrałem więc na wysuniętego Żurawia i efekty były całkiem niezłe - wygrałem 4:2 czyli tyle samo ile w domu. Inna sprawa, że w meczu rewanżowym około 60 minuty sędzia wyrzucił 2 graczy przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, gramy z kolegami trzema w sieci i ustawilismy opcje rozgrywaj mecze w środy i soboty, czesto rozgrywamy w ten sam dzien ale kazdy o innej porze, a czasami ktos gra w niedziele albo wtorek i prawie nigdy nie gramy razem. Czym to jest spowodowane i jak to zmienic ? Dodam ze dwóch z nas dołaczyło w trakcie sezonu i wtedy dopiero wlaczylismy ta opcje, czy w nowym sezonie bedzie juz wszystko normalnie ?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wyświetlaniem grafik. Ściągnąłem megapack twarzy sygnowany przez sortitoutsi, wrzuciłem do doc/FM 2011/graphics/faces odznaczyłem buforowanie skórki i te sprawy, ale nadal nie wyświetla twarzy. Any ideas?

 

Podobny problem mam z kitsami.

 

Edyta podpowiada, że logosy, o dziwo, działają. Tła też.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wyświetlaniem grafik. Ściągnąłem megapack twarzy sygnowany przez sortitoutsi, wrzuciłem do doc/FM 2011/graphics/faces odznaczyłem buforowanie skórki i te sprawy, ale nadal nie wyświetla twarzy. Any ideas?

 

Podobny problem mam z kitsami.

 

Edyta podpowiada, że logosy, o dziwo, działają. Tła też.

 

Różnica jest taka, że każdy folder z twarzami ma swój odrębny plik o nazwie config.xml, a jeśli chcesz, żeby twarze działały Ci w grze, musisz wgrać każdą ręcznie, do jednego configa (przynajmniej ja tak to rozumiem, w innym wypadku mi nie działały). Herby klubów itd. nie zawierają tego pliku, więc z ich wgraniem nie ma takiego problemu.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem świeżakiem w tego FM-a i bardzo proszę o pomoc.

Wczoraj w trakcie rozgrywania meczu w całej okolicy siadł prąd i wyłączyło komputer.

Gdy prąd wrócił wróciłem do zapisu przedmeczowego-grę uruchomiłem normalnie, wybrałem powtórnie skład i gdy chciałem przejść do meczu wyskoczył mi taki komunikat:

XML parsing error !

 

not well-formed(invalid token) at line 1 of highlights.xml

Jest tam też wykrzyknik w żółtym trójkąciku...

 

Pojawia się też podobny:

XML parsing error!

not well-formed(invalid token) at line 1 of floating_league_table_state_changed.xml

Co zrobiłem-odinstalowałem i zainstalowałem grę ponownie ale nic to zupełnie nie dało-przy każdej próbie wejścia w mecz mam ten sam komunikat.

Nie znam języka angielskiego a translator to jakoś dziwnie tłumaczy dlatego bardzo proszę o pomoc w tej sprawie...

Czy ktoś miał podobny przypadek, co ten komunikat oznacza i czy można to jakoś naprawić?

Może to jakiś problem z direct x(może się jakiś plik uszkodził?)

 

Nie wiem co jest ale w dokumentach nie mam ani katalogu 'crash dumps' ani np. schedule

Z góry dzięki i czekam na jakieś wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Z czasem pasek spada bo i zawodnicy są coraz nowsi(np. nowe roczniki wchodzą)ale nie wiem dlaczego tak drastycznie że o połowę aż???

Chłopaki pospieszyłem sie z przywróceniem systemu co i tak nic nie dało a Handballer strzelił w 10-odkryłem pliki, usunąłem ten folder i śmiga normalnie-szkoda tylko że pogubiłem zapiski ale nic to najważniejsze że działa zacznę od początku...

Wielkie dzięki bo już poczułem bezradność z lekka a tak można powalczyć. :eusa_angel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...