Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak szybko zgrać zespół?Gram Sampdoria, w przerwie wymieniłem cały skład i teraz ciagle przegrywam mecz za meczem.Bo chyba taki skład nie jest zły? Grałem 3 mecze ligowe i już zbytnio nie mam czasu na towarzyskie.Więc co zrobić?

 

skladv.jpg

 

Edytowane przez Dudek
Brak tagu [spoiler]
Odnośnik do komentarza

Mam problem poniewaz zainstalowałem Football Managera 2011 i wyskokuje mi raport o błedach "Wystąpił problem z aplikacja fm.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty". po filmikach robi sie czarne tlo i to sie pojawia usuwalem te movies i to samo mam wie ktos ocb to prosze o pomoc

 

ponawiam pytanie czy to wina kompa ? wszystkie inne fm 09 i 10 chodzily czy zle poprostu iso sciagnelem czy zly patch wgrany fm2011v11.1.0 ?

raczej wina cracka :kekeke: weź oryginał, zainstaluj patch 11.3 i powinno być ok. ewentualnie przeinstaluj sterowniki do karty graficznej.

ale sądząc po tym ISO to wina wersji.

 

Parę pytań odnośnie strojów, mam ściągnięte stroje 3D od Seja bodajże, ale rodzi to kilka problemów:

 

1. Gdy gra Polonia Warszawa z Lechią Gdańsk u siebie: oba są na całe czarne

 

2. Widzew Łódź gdy w menu meczowym jest żółto-czarny to gra na biało, gdy jest czerwony to na żółto-czarno i gdy biały to gra na czerwono.

 

Ktoś się orientuje gdzie pozbyć się tych kwiatków?

w edytorze powinieneś pozmieniać kolory zespołów dom/ wyjazd i wtedy wszystko powinno się zgadzać. zdaje się iż któryś FAKE naprawia to.

źle po prostu dobrane są te atrybuty kolorystyczne. Seju raczej dobrze wszystko zrobił ;)

Odnośnik do komentarza

1. Ile pkt z danej umiejętności piłkarz może mieć najwięcej?

2. Jak zmniejszyć jednemu zawodnikowi obciążenie jak mówi że ma za duże? Gdzie muszę wejść?

3. Czy jeśli ustawiłem któremuś z zawodników trening to będzie go robił cały czas? Bo nie wiem czy wystarczy wejść kliknąć żeby trenował rzuty karne i tyle? Będzie to robił dopóki mu nie zmienię treningu?

4. Czy ze sezonu na sezon będę dostawał więcej kasy na transfery? Czy to zależy od osiągnięć?

 

Jestem początkujący, bardzo proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż mam niesamowicie wielki problem :/ A konkretniej jest to niesamowicie wielki bug gry :/ Otóż pozyskałem bardzo młodego bo 14 letniego brazylijskiego zawodnika i był on na kontrakcie juniorskim. W pierwszym sezonie nawet zagrał dla mnie kilka meczy i tutaj pojawia się dziwny problem. Teraz przygotowując się do kolejnego sezonu przeglądając skład patrze a on wyświetla się na jasno niebiesko tak jak piłkarz wygląda gdy jest wypożyczony. Pomyślałem sobie dobra może jakiegoś wieczorka wróciłem ostro wstawiony i nie pamiętam że go może gdzieś wypożyczyłem ale jakie było moje zdziwienie gdy patrze na jego profil a tam żadnej wzmianki o wypożyczeniu. Nic żadnych informacji. Ale wchodzę na jego historie a tam on już ciśnie dla Sao Paulo. O co kaman ? Z ciekawości gdy go chciałem wystawić do składu meczowego pisze ze jest wypożyczony. A w profilu żadnej takiej informacji :/ Tylko z tego wiem że Sao Paulo że w historii jego jest napisane. Ale niema żadnej info kiedy wróci z wypożyczenia albo coś :/ Od razu pomyślałem żeby podpisać z nim kontrakt profesjonalny i uzgodniliśmy warunki. Dostałem info ze podpisze ze mną kontrakt gdy skończy 16 lat czyli za kilka miechów. I moje pytanie brzmi:

1. Czy miał ktoś kiedyś podobny problem ?

2. Jeśli tak to czy on normalnie będzie dostępny u mnie po podpisaniu kontraktu profesjonalnego za kilka miechów ?

3. Czy piłkarze mogą sobie tak wędrować po klubach bez żadnej informacji tylko dlatego że mają kontrakt juniorski ?

Odnośnik do komentarza

1. Ile pkt z danej umiejętności piłkarz może mieć najwięcej?

20

2. Jak zmniejszyć jednemu zawodnikowi obciążenie jak mówi że ma za duże? Gdzie muszę wejść?

Nazwa klubu/trening/programy - no i tam masz obciążenia treningowe.

3. Czy jeśli ustawiłem któremuś z zawodników trening to będzie go robił cały czas? Bo nie wiem czy wystarczy wejść kliknąć żeby trenował rzuty karne i tyle? Będzie to robił dopóki mu nie zmienię treningu?

Wydaję mi się, że będzie trenował dopóki tego nie zmienisz.

4. Czy ze sezonu na sezon będę dostawał więcej kasy na transfery? Czy to zależy od osiągnięć?

Bardziej zależy to od budżetu klubu, który chyba najszybciej się zwiększa wygrywając, tak więc budżet transferowy pośrednio zależy od osiągnięć. No chyba, że grasz City, bo tam pewnie zawsze jest 100 baniek na transfery ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie jak szybko zgrać zespół?Gram Sampdoria, w przerwie wymieniłem cały skład i teraz ciagle przegrywam mecz za meczem.Bo chyba taki skład nie jest zły? Grałem 3 mecze ligowe i już zbytnio nie mam czasu na towarzyskie.Więc co zrobić?

 

skladv.jpg

A jaką taktykę stosujesz? Często jest tak, że taksa przestaje działać po około pół sezonu, szczególnie, jeżeli nie jest najlepsza. Na dodatek wymiana zawodników mogła wzmocnić ten efekt, zgranie nowych potrafią cztery miesiące i jeżeli nie zastosujesz dobrej taksy to masz szansę na dół tabeli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...