Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakakolwiek możliwość dodania grywalnych lig w trakcie trwania gry, kariery menadżerskiej? Otóż chodzi mi o to, iż na początku gry rozpoczynając grę w Anglii chciałem zagrać na luzie i grać jednym klubem pare sezonów dlatego ustawiłem sobie kraje grywalne, Anglię oraz Francję. Pograłem troche w Anglii jednak chciałbym przejść do innego klubu. Czy jest jakaś możliwość dodania innych lig do rozgrywki?

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakakolwiek możliwość dodania grywalnych lig w trakcie trwania gry, kariery menadżerskiej? Otóż chodzi mi o to, iż na początku gry rozpoczynając grę w Anglii chciałem zagrać na luzie i grać jednym klubem pare sezonów dlatego ustawiłem sobie kraje grywalne, Anglię oraz Francję. Pograłem troche w Anglii jednak chciałbym przejść do innego klubu. Czy jest jakaś możliwość dodania innych lig do rozgrywki?

Nie.

Odnośnik do komentarza

Witam.

W ostatnich miesiącach nie miałem zbytnio czasu na FM i jestem trochę do tyłu z jedenastką.

Mam takie pytania odnośnie najnowszej wersji, bo wiem, że w tej kwestii z każdym rokiem było trochę inaczej.

Mianowicie:

1. Czy podczas sezonu żonglujecie taktykami?

Czy naprzeciw jednemu zespołowi (np. w Ekstraklasie) wychodzicie 4-3-3 ofensywnie, po czym w kolejnym trudniejszym meczu (np. Ligi Europejskiej) gracie już 4-5-1 mocno defensywnie? Czy lepiej jednak mimo wszystko cały czas grać ciągle tą samą taktyką, zmieniając tylko poszczególne polecenia indywidualne i zespołowe?

 

2. Czy podczas meczu w momencie kiedy przegrywacie 0:1 a do końca meczu zostało 10 minut zmieniacie ustawienie taktyczne na boisku? Np. z podstawowej taktyki 4-4-2 na mega ofensywną 3-3-4? Czy lepiej jednak zmienić tylko ustawienia indywidualne i zespołowe + dodatkowe polecenia taktyczne? (jakie? piłka do napastników? nękanie rywala?)

 

 

Dlaczego jak wchodze do treningu dużyny u20 i chce ustwić jakiś trening to tam tylko 8 zawodnikow dostepnych, a reszta kadry nie?

Może część z nich to jeszcze juniorzy i znajdują się w treningu juniorskim?
Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

W Premiership trzeba zgłaszać drużynę złożoną z 25 zawodników + młodziki czy to bug?Coś mnie ominęło? :eusa_doh:

 

Nowe przepisy bo tamtejszy PZPN stwierdził że gra za dużo obcokrajowców w lidze.

Odnośnik do komentarza

W Premiership trzeba zgłaszać drużynę złożoną z 25 zawodników + młodziki czy to bug?Coś mnie ominęło? :eusa_doh:

 

Nowe przepisy bo tamtejszy PZPN stwierdził że gra za dużo obcokrajowców w lidze.

 

 

no nie wiedziałem ze w anglii też działa nasz PZPN ( Polski Związek Piłki Nożnej ) :)

Odnośnik do komentarza

Siema zagrałem Wisłą w Fm 2011 na patchu 11.3.0 w eliminacjach do ligi europejskiej wpadłem na juventus w którego składzie znajduje się jakis wymyslony zawodnik o nazwisku alberto Pizzi.

Najlepsze jest to ze nie ma zadnych danych na temat tego zawodnika skad zie znalazł w juve gdzie grał wcześniej nie ma opcji zakupienia zawodnika itd,itp.nawet wpisując w wyszukiwarce jego nazwisko podczas gry nie ma takiego zawodnika, wchodzc w skład Juve tam też go nie ma! dziwne ! mozna tylko zobaczyć go jeśli wejde w terminarz i otworze mecz z juve tam jest w składzie . dla potwierdzenia wrzucam fote! Napiszcie jak można wyeliminowac takie coś bo zapewne jest ich więcej w grze albo jak temu można zaradzić żeby nie było w grze takiego syfu czy może macie jakieś inne wytłumaczenie na ten temat !Proszę pisac pozdrawiam i dziękuje za pomoc !

 

foto

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0311/nowyobrazmapabitowa1bb7.jpg

Odnośnik do komentarza

Do FM 2010 powstał kiedyś extra patch, który powodował, iż transfery z okienka zimowego (które ładowane były z łatką) nie były widoczne na początku rozgrywki (zamieniał chyba w bazie na transfery przyszłe).

 

1. Czy do FM 2011 znalazł może ktoś coś podobnego? A może w edytorze da się tak ustawić? Mało to realne, gdy po wgraniu łatki 11.3 masz przed sezonem skład uwzgledniający okienko zimowe...

2. Czy jest możliwe wykonanie dodatku, który uwzględniałby wyniki i transfery jednocześnie, tak by można było rozpocząć w dowolnym momencie sezonu (z rzeczywistymi składami i tabelą)?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Siema zagrałem Wisłą w Fm 2011 na patchu 11.3.0 w eliminacjach do ligi europejskiej wpadłem na juventus w którego składzie znajduje się jakis wymyslony zawodnik o nazwisku alberto Pizzi.

Najlepsze jest to ze nie ma zadnych danych na temat tego zawodnika skad zie znalazł w juve gdzie grał wcześniej nie ma opcji zakupienia zawodnika itd,itp.nawet wpisując w wyszukiwarce jego nazwisko podczas gry nie ma takiego zawodnika, wchodzc w skład Juve tam też go nie ma! dziwne ! mozna tylko zobaczyć go jeśli wejde w terminarz i otworze mecz z juve tam jest w składzie . dla potwierdzenia wrzucam fote! Napiszcie jak można wyeliminowac takie coś bo zapewne jest ich więcej w grze albo jak temu można zaradzić żeby nie było w grze takiego syfu czy może macie jakieś inne wytłumaczenie na ten temat !Proszę pisac pozdrawiam i dziękuje za pomoc !

 

foto

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0311/nowyobrazmapabitowa1bb7.jpg

 

 

Nie masz wybranej ligi włoskiej. Wtedy gra uzupełnia składy takimi zawodnikami właśnie.

Odnośnik do komentarza

Siema zagrałem Wisłą w Fm 2011 na patchu 11.3.0 w eliminacjach do ligi europejskiej wpadłem na juventus w którego składzie znajduje się jakis wymyslony zawodnik o nazwisku alberto Pizzi.

Najlepsze jest to ze nie ma zadnych danych na temat tego zawodnika skad zie znalazł w juve gdzie grał wcześniej nie ma opcji zakupienia zawodnika itd,itp.nawet wpisując w wyszukiwarce jego nazwisko podczas gry nie ma takiego zawodnika, wchodzc w skład Juve tam też go nie ma! dziwne ! mozna tylko zobaczyć go jeśli wejde w terminarz i otworze mecz z juve tam jest w składzie . dla potwierdzenia wrzucam fote! Napiszcie jak można wyeliminowac takie coś bo zapewne jest ich więcej w grze albo jak temu można zaradzić żeby nie było w grze takiego syfu czy może macie jakieś inne wytłumaczenie na ten temat !Proszę pisac pozdrawiam i dziękuje za pomoc !

 

foto

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0311/nowyobrazmapabitowa1bb7.jpg

 

 

Nie masz wybranej ligi włoskiej. Wtedy gra uzupełnia składy takimi zawodnikami właśnie.

 

a jeśli zaznacze podgląd gra nie bedzie dodawać takich graczy??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...