Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z napadziorem. Andy Carroll bo tak sie ów nazywa, przyszedl do Leeds i w 16 meczach zdobyl zawrotna ilosc 2 (slownie dwoch) bramek. Ustawilem mu funkcje odgrywajacy-atak i jak na ta pozycje statystyki ma przyzwoite (gra glowa 17, sila 19, skocznosc 18, wykanczanie akcji 15). Gram ustawieniem bez skrzydlowych, moze to byc przyczyna, ale jednak bez przesady... Macie jakies pomysly jak zwiekszyc jego skutecznosc?:)

 

Witam. Tak z ciekawości który masz sezon ? Jaką grasz taktyką ? Na ilu napastników ? I jak to z nim jest, dochodzi do sytuacji strzeleckich a nie strzela czy w ogóle nie może się odnaleźć i nawet do sytuacji strzeleckich nie dochodzi ? I dlaczego odgrywający ? Odgrywający ma za zadanie odgrywać i może w tym tkwi problem :) Ja mam swoją ulubioną taktykę już przez kilka lat i w każdym FMie mi się bardzo dobrze gra :)

 

 

Hej może mi się wersje fm pomylily może to była 09, bądź 08 nie jestem pewien.

Wiesz pytam, gdyż gram w uaktualnienie, gdzie możemy grać w 4 lidze, i tak sobie po sezonie awansowałem do 3 ligi i przyszła możliwość zagrania reprezentacją Salwadoru, no ale niestety nigdzie nie ma możliwości aby wysłać aplikację na objęcie posady. Dlatego nie wiem o co chodzi??:)

 

Może problem tkwi w tym uaktualnieniu ? W każdym razie ja pamiętam że też miałem podobny problem i samo to się naprawiło i już mogłem złożyć podanie o pracę :) A może jakaś inna reprezentacja ci się nawinie spróbuj złożyć podanie do innej :)

Edytowane przez Dudek
Piramidka
Odnośnik do komentarza

Witam. Tak z ciekawości który masz sezon ? Jaką grasz taktyką ? Na ilu napastników ? I jak to z nim jest, dochodzi do sytuacji strzeleckich a nie strzela czy w ogóle nie może się odnaleźć i nawet do sytuacji strzeleckich nie dochodzi ? I dlaczego odgrywający ? Odgrywający ma za zadanie odgrywać i może w tym tkwi problem :) Ja mam swoją ulubioną taktykę już przez kilka lat i w każdym FMie mi się bardzo dobrze gra :)

 

Polowa 3 sezonu jak na razie. Taktyka 4-3-1-2 bez skrzydel (cos na ksztalt taktyki Kyler). Skutecznosc ma na poziomie 6%, 2 gole na 30 strzalow, czyli niewiele. Chlop jak dab a zachowuje sie jak dziecko we mgle. Odgrywajacy dlatego ze umie grac glowa, zastawic sie i odegrac do drugiego, szybkiego napastnika (Alberto Bueno) :P

Odnośnik do komentarza

Witam. Tak z ciekawości który masz sezon ? Jaką grasz taktyką ? Na ilu napastników ? I jak to z nim jest, dochodzi do sytuacji strzeleckich a nie strzela czy w ogóle nie może się odnaleźć i nawet do sytuacji strzeleckich nie dochodzi ? I dlaczego odgrywający ? Odgrywający ma za zadanie odgrywać i może w tym tkwi problem :) Ja mam swoją ulubioną taktykę już przez kilka lat i w każdym FMie mi się bardzo dobrze gra :)

 

Polowa 3 sezonu jak na razie. Taktyka 4-3-1-2 bez skrzydel (cos na ksztalt taktyki Kyler). Skutecznosc ma na poziomie 6%, 2 gole na 30 strzalow, czyli niewiele. Chlop jak dab a zachowuje sie jak dziecko we mgle. Odgrywajacy dlatego ze umie grac glowa, zastawic sie i odegrac do drugiego, szybkiego napastnika (Alberto Bueno) :P

 

A próbowałeś grać inną taktyką np. ze skrzydłowymi ? Ale radził bym ci spróbować patcha bo pamiętam w jakimś FMie bez patcha nie szło grać bo piłkarze strasznie dużo strzelali z daleka niepotrzebnie i mieli tragiczną skuteczność :) Więc może patch coś pomoże. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

 

 

Może problem tkwi w tym uaktualnieniu ? W każdym razie ja pamiętam że też miałem podobny problem i samo to się naprawiło i już mogłem złożyć podanie o pracę :) A może jakaś inna reprezentacja ci się nawinie spróbuj złożyć podanie do innej :)

Dzieki za odpowiedź, będe probował.

A jeszcze jedno pytanko z którym się nie spotkałem, czy Fm da się przyspieszyć, tj, przetwarzanie wyników, tak aby gra była płynniejsza???

jest jakiś program, albo plik, ktory w jakimś stopniu to poprawia???

Edytowane przez Dudek
Piramidka
Odnośnik do komentarza

A próbowałeś grać inną taktyką np. ze skrzydłowymi ? Ale radził bym ci spróbować patcha bo pamiętam w jakimś FMie bez patcha nie szło grać bo piłkarze strasznie dużo strzelali z daleka niepotrzebnie i mieli tragiczną skuteczność :) Więc może patch coś pomoże. Powodzenia

 

Raczej nie bede zmienial taktyki (ktora spisuje sie calkiem niezle) pod jednego grajka :P zwlaszcza ze nie mam w druzynie skrzydlowych. Gram na patchu 11.2.1. Ale mimo wszystko dzieki :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Tak z ciekawości który masz sezon ? Jaką grasz taktyką ? Na ilu napastników ? I jak to z nim jest, dochodzi do sytuacji strzeleckich a nie strzela czy w ogóle nie może się odnaleźć i nawet do sytuacji strzeleckich nie dochodzi ? I dlaczego odgrywający ? Odgrywający ma za zadanie odgrywać i może w tym tkwi problem :) Ja mam swoją ulubioną taktykę już przez kilka lat i w każdym FMie mi się bardzo dobrze gra :)

 

Polowa 3 sezonu jak na razie. Taktyka 4-3-1-2 bez skrzydel (cos na ksztalt taktyki Kyler). Skutecznosc ma na poziomie 6%, 2 gole na 30 strzalow, czyli niewiele. Chlop jak dab a zachowuje sie jak dziecko we mgle. Odgrywajacy dlatego ze umie grac glowa, zastawic sie i odegrac do drugiego, szybkiego napastnika (Alberto Bueno) :P

 

Wydaje mi się, że kłopot właśnie tkwi w braku skrzydeł z których brakuje dośrodkowań,a odgrywający w sumie właśnie żyje z dośrodkowań :D Może spróbuj bardziej ofensywnie ustawić bocznych obrońców i ustaw im aby często dośrodkowywali, albo możesz pomocnikom środkowym ustawić większą aktywność na bokach boiska :)

Odnośnik do komentarza

Witam... w mojej grze gdzie gram FC Barcelona, a kolega Realem Madryt jest lipiec 2015, i sie zastanawiam kogo wedlug was powinienem zostawic z trójki: Dani Alves, Azpilcueta, Santon powinienem zostawic (moge zostawic 2, poniewaz podczas zglaszania skladu mozna zglosic 22 pilkarzy z pola a taki mam sklad ze mam miejsce dla 2 prawych obronców)w składzie a kogo się pozbyć. Santon przyszedł dopiero na zasadzie Bosmana. Lub moze mozecie podac kogos na pozycje OL lub OP na sezon 2015/2016.

Odnośnik do komentarza

Witam... w mojej grze gdzie gram FC Barcelona, a kolega Realem Madryt jest lipiec 2015, i sie zastanawiam kogo wedlug was powinienem zostawic z trójki: Dani Alves, Azpilcueta, Santon powinienem zostawic (moge zostawic 2, poniewaz podczas zglaszania skladu mozna zglosic 22 pilkarzy z pola a taki mam sklad ze mam miejsce dla 2 prawych obronców)w składzie a kogo się pozbyć. Santon przyszedł dopiero na zasadzie Bosmana. Lub moze mozecie podac kogos na pozycje OL lub OP na sezon 2015/2016.

 

 

Głupie pytanie, sam wiesz jak Ci sie rozwineli dwaj ostatni, masz juz 2015 rok, wiec skad mamy wiedziec jakie maja atrybuty

Odnośnik do komentarza

Jak ustawiacie Messiego ? jako ofensywny pomocnik(wtedy liczy się pracowitość, atrybut, który ma najsłabszy) czy jako skrzydłowy ? mógłby odpowiedzieć ktoś kto gra lub grał wiele sezonów Barca, ciekawi mnie to gdzie lepiej gra:)

 

Tak więc jeśli chodzi o mnie to ja zapewne jestem wyjątkowy bo ja nie ustawiłem go na żadnej z pozycji które wymieniłeś. Otóż u mnie Messi gra na napadzie z racji tego że jest strasznie bramkostrzelny, szybki, i bardzo dobrze technicznie wyszkolony. A dlatego na napadzie że ja gram moją sprawdzoną od kilku lat bardzo ofensywną taktyką 4-3-3 i w początkowych sezonach potrzebowałem klasowego napastnika więc trenowałem mu pozycje wysuniętego napastnika. I od 2 sezonu był Messi moim podstawowym najlepszym napastnikiem, do czasu gdy nie pojawił mi się newgen Knauma Babakar, który jest po prostu niesamowity. Gram w FMy od FM 2005 ale tak bramkostrzelnego napastnika (newgena) jeszcze nie widziałem. Ale jeśli chodzi o radę to proponuje ci Messiego ustawić na jednej z flanek ja bardziej polecam prawą ponieważ wiem z doświadczenia że ona bardzo lubi schodzić do środka i z prawej flanki o wiele lepiej będzie mu to pasowało. Podsumowując ja polecam Prawy pomocnik. Chyba że chcesz zastosować go jako napastnika tak jak ja,ale z tych dwóch twoich propozycji proponuje prawą flanke. Pozdrawiam Tynek

Odnośnik do komentarza

Mieliscie sytuacje zeby klub zaciagnal 15 letni kredyt w wysokosci 50 mln euro bez wyraznego powodu? Niby koszty poszly w eksploatacje obiektu, ale ani nie jest budowany nowy stadion, ani powiekszany obecny... :/ stan konta klubu to ok 30 mln wiec raczej biedy nie bylo zeby brac pozyczke :P

Jak zacząłem grać Anderlechtem to miał zaciągnięte takie kredyty że ała... Sezon przeważnie kończyłem na 5-6mln pod kreską mimo, że LM było co roku. Ale dziwnym trafem ni stąd ni zowąd za każdym razem przy ustalaniu budżetu na następny sezon pojawiały się wpłaty rzędu 20-25mln nie wiadomo skąd :) W finansach oznaczone jako 'inne'. Od, taka niespodzianka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...