Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie znowu o baze danych.

 

Chce grac tylko i wylacznie w Lige Polska i miec jak najwieksza baze danych. W tym ukladzie czy moge wgrac jakis specjalny plik bazy danych (kiedys byla jakas databza huge, wieksza niz standardowa huge w grze) i ktory bylby najlepszy dodatek do ligi polskiej, tak by grywalne byly tez 2 ligi (czyli w sumie 3 poziomy rozgrywkowe), byl puchar polski, herby i moze zdjecia pilkarzy ?

 

Zwlaszcza, ze wlaczylem huge DB dostepna w grze, do tego dodalem wszystkich brazylijczykow, czechow, polakow i chyba bialorusinow a polecanego tu na forum Yildiray'a Basturka nie mam w bazie... to jak miec tych wszystkich graczy?

 

Bylbym bardzo wdzieczny za polecenie listy plikow, ktore powinienem wgrac by to wszystko miec bo troche sie gubie w tym co jest dostepne.

 

chyba przepadlo przy news'ie o nowym patchu a wskazowki by mi sie bardzo przydaly :)

Odnośnik do komentarza

Jakieś szczegóły tej analizy? Poparzenia gra 11.1.1 zawiesiła mi się nieodwołalnie (powrót do save nie zmienił tego) i postanowiłem ruszyć od nowa po wyjściu łatki 11.2. No i tak też zrobiłem, dograłem przy tym aktualizację bazy danych z wczoraj. W sumie są spore różnice i warto było o ile nie zawiesi się znów po sezonie ;)

 

Zobaczymy w praniu. W 2010 zawieszało mi się w czasie wchodzenia w parametry zawodnika w przerwie meczu na łatce 10.1, 10.2 a dopiero na 10.3 przestało. Wiec nie wykluczam, że dalej jest to skopane.

Odnośnik do komentarza

Mi po zainstalowaniu łatki gra pokazuje, że jest to wersja 11.1.coś-tam, a edytor widzi jedynie bazę danych 11.1

krótko mówiąc gra nie widzi zainstalowanego pacza.

Najpierw pacza pobrał STEAM ale nie było efektu w postaci wyświetlanego w grze nr wersji, więc pobrałem ze stronki i zainstalowałem samodzielnie( w czasie instalacji wykrył tylko łatkę 11.1) ale po instalacji nadal bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...