Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, mecz Argentyny był spuszczaniem się nad mega-nieskutecznym-Messim. Dużo większe emocje miał mecz otwarcia IMO :-)

I nad mega_sutecznym_Higuanem :roll:

 

Kołodziejczyk jest żałosny, nie lubię go od pierwszego razu kiedy zobaczyłem go w TV.

 

Najbardziej wkurwia mnie to ciągłe narzekanie na wuwuzele i piłkę. Czy oni nie potrafią zrozumieć tego, że te trąbki to część klimatu afrykańskich stadionów? Tam jest taki sposób świętowania na meczach i chwała im za to, że odróżniają się czymś od klimatów europejskich. Też mnie wkurwia to trąbienie, ale skoro im to nie przeszkadza od tylu lat to niech sobie trąbią, zawsze można wyciszyć TV i tak wiele się nie traci, bo pierdolenia Iwańskiego i Kołodziejczyka słuchać się nie da. To już lepszy Szpak i Lubański dywagujący o tym czy był spalony w meczu Meksyku z RPA :keke: Iwański to chyba już każdy mecz do końca mistrzostw będzie zaczynał wywodem o tym jak go biedaczka boli główka od wuwuzeli i że musi już na stadionie siedzieć od 2 godzin, że to mu utrudnia pracę. Trzeba było iść do zakonu niemego jak mu tumult przeszkadza.

 

Wzruszyłem się, musiałem to z siebie wyrzucić :keke:

Też już miałem ochotę to napisać. Ja tam się cieszę, że nie każdy stadion jest z jednej fabryki kibicowskiej. Nie lubię tych wuwuzeli, ale co tam, to ich podwórko. Tak samo psioczono na te argentyńskie confetti w 1978, a dodawało mundialowi klimatu jednak.
Odnośnik do komentarza

Żigić co za drewno :|

 

taki już jest styl gry wysokiego środkowego napastnika... ostatnio ktoś narzekał na drewnianego Anelkę, teraz na Zigicia, a ze względu na ich warunki fizyczne (np. wzrost) ich głównym zadaniem jest zdobywanie goli głową, więc trudno oczekiwać by byli wirtuozami pod względem techniki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...