Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, mecz Argentyny był spuszczaniem się nad mega-nieskutecznym-Messim. Dużo większe emocje miał mecz otwarcia IMO :-)

I nad mega_sutecznym_Higuanem :roll:

 

Wzruszyłem się, musiałem to z siebie wyrzucić :keke:

 

Żałosny to był ten przytyk chłopie :-) Na Higuaina cały czas narzekali i nie ma się co dziwić, bo zagrał żenuła do kwadratu - wszystko mu odskakiwało, uciekało, a jak dochodził do świetnej sytuacji to cudnie ją pierdolił. A Messi pierdolił większość swoich akcji i wszyscy dookoła się brędzlowali, jaki to świetny mecz rozgrywa podpora Barcelony.

 

Messi przynajmniej sobie sam te akcje wypracowywal (choc nie wszystkie) a poza tym liczy sie tez rozgrywanie pilki i ogolne poruszanie po boisku, to ze nie strzelil gola to zasluga tylko i wylacznie bramkarza Nigerii

Odnośnik do komentarza

Żałosny to był ten przytyk chłopie :-) Na Higuaina cały czas narzekali i nie ma się co dziwić, bo zagrał żenuła do kwadratu - wszystko mu odskakiwało, uciekało, a jak dochodził do świetnej sytuacji to cudnie ją pierdolił. A Messi pierdolił większość swoich akcji i wszyscy dookoła się brędzlowali, jaki to świetny mecz rozgrywa podpora Barcelony.

Messi potrafił przynajmniej coś wypracować, a Higuain to co mu drużyna wypracowała marnował niemiłosiernie. Jeżeli nie dostrzegasz różnicy to nie ma o czym pisać.

Odnośnik do komentarza

Eeee, mecz Argentyny był spuszczaniem się nad mega-nieskutecznym-Messim. Dużo większe emocje miał mecz otwarcia IMO :-)

I nad mega_sutecznym_Higuanem :roll:

 

Wzruszyłem się, musiałem to z siebie wyrzucić :keke:

 

Żałosny to był ten przytyk chłopie :-) Na Higuaina cały czas narzekali i nie ma się co dziwić, bo zagrał żenuła do kwadratu - wszystko mu odskakiwało, uciekało, a jak dochodził do świetnej sytuacji to cudnie ją pierdolił. A Messi pierdolił większość swoich akcji i wszyscy dookoła się brędzlowali, jaki to świetny mecz rozgrywa podpora Barcelony.

 

Messi przynajmniej sobie sam te akcje wypracowywal (choc nie wszystkie) a poza tym liczy sie tez rozgrywanie pilki i ogolne poruszanie po boisku, to ze nie strzelil gola to zasluga tylko i wylacznie bramkarza Nigerii

 

Cóż, skoro był rozgrywającym :-k to większość piłek trafiała do niego. Wypracowywali "wszystko" raczej niesamowity w tym spotkaniu Veron i "Maszczerano" :keke: IMO, polowanie na gołębie i chłopców od podawania piłek to nie jest coś czego można wymagać od najlepszego aktualnie zawodnika na świecie. Miałem wrażenie, że chciał zrobić za dużo rzeczy na raz i generalnie pozostawił po sobie średnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Żałosny to był ten przytyk chłopie :-) Na Higuaina cały czas narzekali i nie ma się co dziwić, bo zagrał żenuła do kwadratu - wszystko mu odskakiwało, uciekało, a jak dochodził do świetnej sytuacji to cudnie ją pierdolił. A Messi pierdolił większość swoich akcji i wszyscy dookoła się brędzlowali, jaki to świetny mecz rozgrywa podpora Barcelony.

Messi potrafił przynajmniej coś wypracować, a Higuain to co mu drużyna wypracowała marnował niemiłosiernie. Jeżeli nie dostrzegasz różnicy to nie ma o czym pisać.

 

Znajdź mi błagam taki fragment, w którym napisałem coś pozytywnego o grze Higuaina :rotfl: Błagam Cię Icon, znajdź.

Odnośnik do komentarza

Żałosny to był ten przytyk chłopie :-) Na Higuaina cały czas narzekali i nie ma się co dziwić, bo zagrał żenuła do kwadratu - wszystko mu odskakiwało, uciekało, a jak dochodził do świetnej sytuacji to cudnie ją pierdolił. A Messi pierdolił większość swoich akcji i wszyscy dookoła się brędzlowali, jaki to świetny mecz rozgrywa podpora Barcelony.

Messi potrafił przynajmniej coś wypracować, a Higuain to co mu drużyna wypracowała marnował niemiłosiernie. Jeżeli nie dostrzegasz różnicy to nie ma o czym pisać.

 

Od tego jest napastnik, żeby wykorzystywać okazje bramkowe, które stworzyła drużyna. Dziwne byłoby gdyby to Higuain wziął się za rozgrywanie zamiast Messiego czy Verona. Miał szansę zmarnował to jest marnota. A Messi miał więcej tych szans też zwalił ale jego oczywiście świetnie bronił bramkarz. I boski Messi nie ponosi winy za to że bramki nie zdobył. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...