Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź mi błagam taki fragment, w którym napisałem coś pozytywnego o grze Higuaina :rotfl: Błagam Cię Icon, znajdź.

I vice wersa, znajdź mi fragment gdzie pisałem coś o dobrego Messim. A przytyk dostałeś z prostej zasady - zawodnika złej Barcy skrytykować potrafisz, ale żenuy gracza wspaniałego Realu już nie.

 

BO NIKT k***a SIĘ NIE PODNIECAŁ BEZ POWODÓW HIGUAINEM. Czy jak Ci napisałem dużymi literami to w końcu zrozumiesz? Uderzyłem do tego, że reprezentantem Argentyny, zupełnie niesłusznie się wczoraj podniecano. ch** mnie obchodzi teraz czy gra w Gwadelupie czy w czarnej dupie - są MŚ i nikt nie biega w koszulkach klubowych. To Ty zacząłeś podjazdy klubowe i wsadź se za to kolano w dupę, bo zacząłeś dyskusję w której obaj zgadzamy się, że Igła spierdolił, a Messi spierdolił także. Tylko ja obiektywnie zauważyłem, że Messim się podniecano, a Ty wyjebałeś podchoda do Igły. Podniecać można się było parą Veron-"Maszczerano", a nie Leo.

 

Ogarnij ten temat wreszcie, bo Ci reszta włosów wypadnie :keke:

Odnośnik do komentarza

BO NIKT k***a SIĘ NIE PODNIECAŁ BEZ POWODÓW HIGUAINEM. Czy jak Ci napisałem dużymi literami to w końcu zrozumiesz? Uderzyłem do tego, że reprezentantem Argentyny, zupełnie niesłusznie się wczoraj podniecano. ch** mnie obchodzi teraz czy gra w Gwadelupie czy w czarnej dupie - są MŚ i nikt nie biega w koszulkach klubowych. To Ty zacząłeś podjazdy klubowe i wsadź se za to kolano w dupę, bo zacząłeś dyskusję w której obaj zgadzamy się, że Igła spierdolił, a Messi spierdolił także. Tylko ja obiektywnie zauważyłem, że Messim się podniecano, a Ty wyjebałeś podchoda do Igły. Podniecać można się było parą Veron-"Maszczerano", a nie Leo.

 

Ogarnij ten temat wreszcie, bo Ci reszta włosów wypadnie :keke:

Messiemu nie wyszedł jeden mecz i od razu marudzenie, narzekanie. Śmieszy mnie to. Zobaczymy jak będzie w kolejnych meczach, później oceny będą sprawiedliwsze.

 

A poza tym to dla mnie Argentyna by mogła nie awansować z fazy grupowej bo ich nie lubię za Maradonę ;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...