Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej był świetnym komentatorem.

Tak samo świetnym jak Szpaku, ale miał cechy wybitnie wkurwiające jak Szpaku ;)

U mnie miał zawsze +100 do respektu za to jak komentował mecze Śląskich drużyn, a w szczególności GieKSy :)

Ja tam Zydorowicza lubiłem (zresztą Szpakowskiego też lubię), choć przyznam że czasem był irytujący (drugi też :) ). Ale miał takie jakieś zgryźliwe wstawki za które obdarzyłem go sympatią :)

Odnośnik do komentarza

Spoko, ale jako piłkarz niemiecki zastanawiałabym się : Co mam zrobić, żeby pan Loew mnie powołał? Jak widać wyniki ligowe są nieistotne, bo grę w kadrze zapewnia...gra w kadrze :_eyes:

 

Zobaczymy zaraz co pokaże i będzie wszystko jasne. :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam Zydorowicza lubiłem (zresztą Szpakowskiego też lubię), choć przyznam że czasem był irytujący (drugi też :) ). Ale miał takie jakieś zgryźliwe wstawki za które obdarzyłem go sympatią :)

Ja też obu lubię. Szpaka zresztą uwielbiam po tym jak Legia zebrała 0:6 od Valencii a on prawie płakał na fonii.

Nigdy nie ukrywał swojej miłości do Legii i Juventusu, klubów których nie cierpię :P nie wyobrażam sobie piłkarskich meczów bez Szpaka. Kiedy przyszedł Basałaj i go wywalił do prowadzenia Kawy czy Herbaty to mecze na TVP traciły 90% swojego uroku. Szpak pierdoli od rzeczy, czasem gada takie głupoty, że to się w głowie nie mieści, a jednak dla mnie jest numerem jeden jeżeli chodzi o polskich komentatorów. Za nim jest trio z C+ Smokowski, Twarowski i Laskowski. Później długo, długo nic. Najbardziej nie lubię Borka w duecie z Kołtoniem :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...