Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

a pokaz mi dobry mecz w jego wykonaniu. No sorry, ale nie widziec roznego i potem pada bramka to jednak duzy blad. zwlaszcza na etapie finalu MŚ. tu juz po prostu nie moze byc bledow. Jak dla mnie to taki mecz moze sedziowac robot - byleby sie nie mylil :D

 

Ano dał dupy, bo wpierw dostał mur a na końcu dotknął Iker :o Mógł się pokapować już po jego reakcji że dotknął..

Zresztą dla mnie wcześniej był karny dla Hiszpanii :-k

Odnośnik do komentarza
a pokaz mi dobry mecz w jego wykonaniu. No sorry, ale nie widziec roznego i potem pada bramka to jednak duzy blad. zwlaszcza na etapie finalu MŚ. tu juz po prostu nie moze byc bledow. Jak dla mnie to taki mecz moze sedziowac robot - byleby sie nie mylil

 

MA do pomocy arbitrów bocznych, oni mu też mogliby pokazać, że jest rożny. Samej sytuacji z rożnym nie spostrzegłem, niestety. Podobało mi się to, że sędziował twardo, ale nie ukradł meczu dla siebie.

 

I nie to, żebym się został Webbofilem. Po prostu wieszanie na nim psów za każdym razem, gdy pokaże się na ekranie, to nie jest dobre :-k.

 

I właśnie - mamy czterech króli strzelców czy jak?

Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie uważam by Webb jakoś źle sędziował. Błąd przy odpuszczeniu dla Robbena drugiej kartki i przy tym wolnym gdzie było od muru i rękawicy, ale od bramki Cassilasa do gola Iniesty można było przerwać akcje z 10 razy.

Odnośnik do komentarza

Mistrzowie swiata: 1/8 1-0, 1/4 1-0, 1/2 1-0, final 1-0

 

najladniejszy futbol na swiecie :lol:

 

No też uważam, że to straszne nie dać sobie wbić gola w 4 kolejnych meczach finałów z takimi ogórkami jak Portugalia, Paragwaj, Niemcy i Holandia :( Futbol [*]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...