Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze jedna druzyna musi przegrac. Bo najlepiej by bylo zeby przegraly obie, a mistrzostwo przyznano Niemcom...ten mecz to kleska futbolu. I na dodatek niby sa to dwie najlepsze technicznie druzyny w Europie...

Niemcom? raczej Urugwajczykom :)

Odnośnik do komentarza

Webb, standardowo po raz kolejny za Hiszpanami. Nie widziec rogu i potem z tej akcji pada bramka. Nie wiem kto tego sedziego pcha - w kazdym meczu co sedziuje to sa wałki... Żal, no ale dobrze, ze juz po mistrzostwach bo chyba ciezko o gorsze. Beznadziejna pilka, murawy od bardzo dobrych do bardzo przecietnych, sedziowie permanentnie sie mylacy, pilkarze wijacy sie w bolach co minute. Porażka na maxa.

Odnośnik do komentarza

Mistrzowie swiata: 1/8 1-0, 1/4 1-0, 1/2 1-0, final 1-0

 

najladniejszy futbol na swiecie :lol:

Toć to nie łyżwiarstwo figurowe :*.

 

Webb, standardowo po raz kolejny za Hiszpanami. Nie widziec rogu i potem z tej akcji pada bramka. Nie wiem kto tego sedziego pcha - w kazdym meczu co sedziuje to sa wałki... Żal, no ale dobrze, ze juz po mistrzostwach bo chyba ciezko o gorsze. Beznadziejna pilka, murawy od bardzo dobrych do bardzo przecietnych, sedziowie permanentnie sie mylacy, pilkarze wijacy sie w bolach co minute. Porażka

 

:rotfl:

Nawet na Mistrzostwa Świata trzeba przenieść trochę klubowych flejmów :*

 

k***a, ta cała krytyka Webba mi trochę przypomina to co wokół Palikota obecnie się dzieje :-k.

Odnośnik do komentarza
Czyli teraz królem strzelców będzie Muller? :>

Tak. I prawie na pewno najlepszym młodym turnieju - choć nie wiadomo, co FIFA wymyśli.

Patrząc na jego rywali do tej nagrody, to musieliby go nieźle przekręcić, by mu jej nie dać ;)

 

A graczem turnieju Villa? No co Ty, IMO Forlan.

Odnośnik do komentarza

Webb, standardowo po raz kolejny za Hiszpanami. Nie widziec rogu i potem z tej akcji pada bramka. Nie wiem kto tego sedziego pcha - w kazdym meczu co sedziuje to sa wałki... Żal, no ale dobrze, ze juz po mistrzostwach bo chyba ciezko o gorsze. Beznadziejna pilka, murawy od bardzo dobrych do bardzo przecietnych, sedziowie permanentnie sie mylacy, pilkarze wijacy sie w bolach co minute. Porażka na maxa.

Proponuje ochlonac, zdjac pomaranczowe okulary i popatrzec na karate De Jonga i wszystkie faule van Bommela w tym meczu.

Odnośnik do komentarza

Webb, standardowo po raz kolejny za Hiszpanami. Nie widziec rogu i potem z tej akcji pada bramka. Nie wiem kto tego sedziego pcha - w kazdym meczu co sedziuje to sa wałki... Żal, no ale dobrze, ze juz po mistrzostwach bo chyba ciezko o gorsze. Beznadziejna pilka, murawy od bardzo dobrych do bardzo przecietnych, sedziowie permanentnie sie mylacy, pilkarze wijacy sie w bolach co minute. Porażka na maxa.

 

No jasne, że za Hiszpanami, a gdzie czerwone kartki dla de Jonga i Robbena?

Trochę obiektywizmu by się przydało!

Poza tym od meczu Austria - Polska wiadomo, że Webb to cipa nie sędzia.

Odnośnik do komentarza

Już, Szpakowski, bez przesady z tą wielką drużyną hiszpańską, w przeciągu całego turnieju to Niemcy zrobili najlepsze wrażenie, a Hiszpanom daleko do poziomu z 2008 roku.

 

Gdzie te Niemcy pokazały ten wielki futbol? Z Hiszpanią? Dusili ich niemiłosiernie ale Iker co chwila ratował dupe? Wymieniali świetne podania co rusz zagrażając Hiszpańskiej obronie? Nie przesadzaj Niemcy dobry futbol pokazywali jedynie z drużynami na A... Śmieszy mnie takie coś z letka, bo to wygląda jakby Hiszpania wygrała z Niemcami jakimś fartem :lol::rotfl:

Odnośnik do komentarza

 

Nawet na Mistrzostwa Świata trzeba przenieść trochę klubowych flejmów :*

 

k***a, ta cała krytyka Webba mi trochę przypomina to co wokół Palikota obecnie się dzieje :-k.

a pokaz mi dobry mecz (miedzynarodowy) w jego wykonaniu. No sorry, ale nie widziec roznego i potem pada bramka to jednak duzy blad. zwlaszcza na etapie finalu MŚ. tu juz po prostu nie moze byc bledow. Jak dla mnie to taki mecz moze sedziowac robot - byleby sie nie mylil :D

 

Ogolnie wygrala druzyna grajaca dosc ... siermieznie choc z drugiej strony ciezko kogos innego wytypac. chyba tylko Niemcy...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...