Skocz do zawartości

Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bartra w BVB
Nie wiem czy to dobry ruch pod każdym względem, ale z pewnością niezły finansowo. Będąc jednocześnie kibicem obu tych drużyn nie uważam, że Bartra jest słabym piłkarzem, ale jeśli to jest zawodnik, który ma zastąpić Hummelsa, to ciężko. Grunt, że mały wydatek jak na dzisiejsze czasy, więc ewentualny niewypał nie będzie mocno przeżywany jak np. Immobile.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem BVB strollowało na fejsie Man City:

 

"Bundesliga side Borussia Dortmund and Ilkay Gündogan will go their separate ways in future. The midfielder, who is currently suffering from a knee injury, will leave the eight-time German champions in the summer to join Manchester City, who finished fourth in the English Premier League last season, on 1 July 2016."

 

http://www.sportsjoe.ie/football/borussia-dortmund-use-ilkay-gundogan-departure-statement-troll-manchester-city/80830

Odnośnik do komentarza

Rode oficjalnie w BVB. Świetny transfer. Ograny na Niemieckich boiskach, w dodatku miał okazję trenować w Bayernie(zagrał w małej ilości spotkań) i to też mu na bank dużo dało patrząc na poziom byłych kolegów z zespołu. Mam wrażenie, że w drużynie będzie pełnił identyczną rolę jak Castro(nie boiskową, a minutową). Super poszerzenie kadry.

Odnośnik do komentarza

Piąty, oficjalny transfer sfinalizowany. Na Signal Iduna Park grał będzie również bardzo(podobno) utalentowany Emre Mor. 18-latek podpisał umowę na pięć lat, a kicker mówi o kwocie 9,5 milionów euro. Jestem mocno sceptycznie nastawiony na ten transfer, ale czas pokażę, skauci Dortmundu nie raz pokazali, że potrafią wynaleźć perełki.

Odnośnik do komentarza

Na tą chwilę Borussia Dortmund na pięciu nowych piłkarzy wydała niecałe pięćdziesiąt milionów euro. Ze sprzedaży dwóch zyskała 62, co daje aktualnie profit w wysokości 12 milionów euro. Dyrektor sportowy klubu, Michael Zorc zapowiedział kolejne transfery, które "wzniosą zespół na wyższy poziom sportowy". Mimo świetnej końcówki sezonu wg. Bildu z klubu odejdzie Adrian Ramos. W tym wypadku zmiennikiem Aubameyanga miałby być utalentowany Timo Werner, jednak o jego kartę zabiega także bogaty beniaminek, RB Lipsk. Na dniach pojawić ma się informacja o zatrudnieniu Raphaela Guerreiro z FC Lorient.

Odnośnik do komentarza

Guerreiro jest talentem w FM-ie niezłym
co do Rodego, wielokrotnie chwaiiłem go, gdy grał zamiast Alonso w składzie, ba uważam że to zawodnik nieco lepszy niż obecnie Xabi, który grał bardziej za zasługi. Bardzo dobry ruch ze strony BVB. Rozumiem że Castro dostanie teraz więcej minut, po odejściu Ilkaya, czy też planowany jest jeszcze jeden transfer zawodnika o tym stylu gry (swobodny rozgrywajacy)

Odnośnik do komentarza

Guerreiro jest talentem w FM-ie niezłym

co do Rodego, wielokrotnie chwaiiłem go, gdy grał zamiast Alonso w składzie, ba uważam że to zawodnik nieco lepszy niż obecnie Xabi, który grał bardziej za zasługi. Bardzo dobry ruch ze strony BVB. Rozumiem że Castro dostanie teraz więcej minut, po odejściu Ilkaya, czy też planowany jest jeszcze jeden transfer zawodnika o tym stylu gry (swobodny rozgrywajacy)

 

Szczerze wątpię, że do klubu trafiłby kolejny środkowy pomocnik. Są Bender, Weigl, Castro, Sahin, Leitner, Kagawa, dołączą Rode i Merino - Castro miał super sezon i pokazał, że gra na bardzo wysokim poziomie. Niech wyznacznikiem umiejętności Weigla będzie wyjazd na Euro z obecnie chyba najlepszą drużyną na świecie, a przecież wcześniej nie był na ani jednym zgrupowaniu.

Odnośnik do komentarza

weigl jest za młody, przy takim poziomie Bundesligi na prawde szaro wygląda ten środek pola... myślę że jeszcze doczekamy sie jakiegos ruchu, sahin gdyby gral na miare oczekiwan to by zalatal dziure po ilkayu, ale odstaje sprawnością zdecydowanie, nie jest to sportowiec-atleta

Odnośnik do komentarza

weigl jest za młody, przy takim poziomie Bundesligi na prawde szaro wygląda ten środek pola... myślę że jeszcze doczekamy sie jakiegos ruchu, sahin gdyby gral na miare oczekiwan to by zalatal dziure po ilkayu, ale odstaje sprawnością zdecydowanie, nie jest to sportowiec-atleta

Weigl i za młody? K***a, czlowieku widziałeś jak ten chłopak gra (a rozegrał pełen sezon jako zawodnik pierwszego składu)? Opinie, że to nowy Beckenbauer są moze i przesadzone, ale tylko trochę. Edytowane przez klinsmann
chill Keith, chill.
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zmienił tytuł na Borussia Dortmund

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...