Skocz do zawartości

Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

Pismaki już zaczynają trąbić o ew. następcy. Toprak miałby przyjść za rok za 12 milionów euro(wtedy włącza się taka klauzula), a francuskie gazety i portale wymienili Varane'a. No nie chce mi się wierzyć, że Zidane wypuściłby swojego rodaka. W sumie nie interesuje się Realem i nie wiem jakie są ich stosunki. Z mojej strony, jeśli plota by się potwierdziła - super zastępstwo. Całkiem młody chłopak, podobna charakterystyka do Matsa :)

Odnośnik do komentarza

Warto podsumować ten bez wątpienia udany sezon BVB.

To, co zrobił Tuchel, jest niesamowite. W tak krótkim czasie potrafił zorganizować całą grę zespołu. Pod jego skrzydłami Weigl wyrósł na czołowego pomocnika ligi w bardzo młodym wieku+pierwszym sezonie w nowym, co by nie mówić wielkim klubie. Do tego pobił rekord Xabiego Alonso kontaktów z piłką w jednym meczu. Obrona funkcjonowała jak należy, jednak to Hummels był jej ostoją, a reszta ŚO grała baaardzo w kratkę. Głęboko liczę na to, że szansę otrzyma Ginter. Najbardziej cieszy jednak ożywienie chłopaka, który w Dortmundzie był spisany na straty, mowa o Henriku Mkhitaryanie - 23 gole i 32 asysty. Potwór. Z tak grającym Ormianinem można powalczyć o coś więcej niż 1/8 finału LM. Po Reusie wielkich meczów się nie spodziewam, nie jest to tak grający Marco z czasów Lewego i Gotze. Cóż, warto za Gundogana ściągnąć świetnie zapowiadającego się Dahouda no i kogoś na środek obrony - zobaczymy kto trafi na Signal Iduna Park. Teraz pozostaje czekać na wielki mecz w Berlinie :)

Bundesliga - 78pkt.
Liga Europy - Ćwierćfinał
Puchar Niemiec - Finał(?)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zmienił tytuł na Borussia Dortmund

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...