Skocz do zawartości

Aquilotti


A_S_O_T

Rekomendowane odpowiedzi

FM 10 v 0.2

Baza danych z patcha 0.2

Ligi: Włochy [wszystkie], Hiszpania [Wszystkie], Polska [wszystkie], Anglia [1-4]

Klub: Spezia [Włoska Serie C2/A]

Fabuła: Śladowe ilości, nie jest mi to dane od Pana Boga, więc na siłę nie będę was dręczyć jakimś wstępem. Napiszę tylko, tyle

że urodziłem się w Spezii i jestem z tym klubem bardzo związany. Nigdy nie byłem graczem tego klubu, żadnej z sekcji młodzieżowych. Po prostu jako wierny kibic, skończyłem kursy trenerskie w Rzymie i po znajomości dostałem tą fuchę. Sławoj nie obrazisz się chyba jak opisy meczy będą takie jak u Ciebie :)

 

Spezia, klub według mediów i innych różnorakich ekspertów ma wywalczyć 7 miejsce. Osobiście nie mam zdania na ten temat, nie znam drużyny i nie będę strzelać w ciemno. Wypowiem się co do tego aspektu po 6 zaplanowanych sparingach [Monza, Rovigo, Foggia, Cuneo, Celano i Cesenatico].

Pierwszym moim zadaniem była rozmowa z asystentem [Fusco]. Pierwsze, co to zapytałem, kto jest naszym najlepszym graczem. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że jest, nim Jorge Vargas. Fusco zaznaczył też, że ogólnie kadra jest dobra, jedynie, co to można wzmocnić defensywę dwoma zawodnikami i jeszcze środek pomocy.

Moim współpracownicy odpowiedzialni za trening nie prezentowali nawet średniego poziomu i chyba się pożegnamy z większością.

Niespodziewanie szybko zakończyła się akcja z wypożyczeniem Damiena Plessisa z rezerw Liverpoolu. To olbrzymie wzmocnienie środka pomocy, a na tą pozycję szukałem takiego klasowego zawodnika.

Także sukcesem zakończyło się wypożyczenie na cały sezon z rezerw Empoli napastnikaSalvatore Caturano i atak mięliśmy wzmocniony chyba dobrze. Liga to zweryfikuje.

Dwuletni kontrakt z moją ekipą podpisał były gracz Viterbese, Ving Long Willemin. Wychowanek FC Metz powinien z miejsca wskoczyć do podstawowego składu, lecz musi jeszcze dopracować kondycję przed zbliżającym się sezonem.

Podobnie jak Francuz, tak i Stefano Marchetti przybył do nas z wolnego transferu. Nie mógł sobie wywalczyć miejsca w Cittadelli i rozwiązał z nimi kontrakt. Młody stoper może okazać się fantastycznym wzmocnieniem. Ma papiery na grę i to będzie taka moja perełka. Wzmacniając formację defensywną nie mogłem zapomnieć i o lewym skrzydle. Na cało sezonowe wypożyczenie przyszedł do nas Gianmarco Ingrosso [Lecce].

Spoglądając na kadrę jeszcze przed pierwszym meczem sparingowym z Monzą, doszedłem do wniosku, że potrzebny nam zdecydowanie lewy skrzydłowy i doświadczony golkiper.

Nasz najlepszy gracz i za razem najbardziej doświadczony spośród całego zespołu, Jorge Vargas otrzymał włoski paszport.

Jak się dowiedziałem od mojego asystenta, dysponujemy najstarszym zespołem w lidze. Postaram się to zmienić, ale jeszcze nie w tym sezonie. Lubię grać młodymi graczami, którzy jeszcze nic nie osiągnęli, bo to oni głównie zagrzewają do walki.

Nawiązaliśmy współpracę z AC Parmą. Jestem dobrej nadziei i ta współpraca powinna przynieść nam same korzyści.

 

W pucharze Serie C rozlosowane grupy, gdzie trafiliśmy na Carrarese [C2/B], Lucchese [C2/B], Noceto [C2/A] i Viareggio [C1/A].

 

Mecz towarzyski #1

 

W starciu z silniejszym rywalem i moim debiutem na ławce Spezi, postawiliśmy na otwartą grę podobnie zresztą jak i rywale. Zgromadzeni kibice ujrzeli aż 7 bramek, a co najważniejsze i najbardziej co cieszy to , że my wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko. Klasą samą dla siebie był wprowadzony po przerwie Beretta. Matteo utrzelił klasycznego hattricka.

 

Alberto Picco, La Spezia [818]

Spezia – Można [C1/A] 4:3

(S. Caturano `18, Beretta `46 `79 `87 – M. Zebi `33 `70, Chianese `62)

Odnośnik do komentarza

Nowym kapitanem Spezii został Jorge Vargas. Dotychczasowy kapitan, Vito Grieco został zastępcą doświadczonego stopera.

 

Mecz towarzyski #2

Drugie spotkanie towarzyskie rozgrywaliśmy na obiekcie rywala. Przeciwnikiem był półzawodowy klubik, Rovigo. Nasza dominacja była zdecydowana i absolutna. Szkoda, tylko że większość strzałów lądowała obok bramki. Dopiero w 71 minucie prawy pomocnik Frateschi ładnie uderzył w długi róg. Cieszy dobra forma i przed rozpoczynającymi się rozgrywkami pucharu serie C jestem optymistą.

 

Francesco Gabrielli, Rovigo [189]

Rovigo [ - -] – Spezia 0:1

( M. Frateschi)

 

Klubowy lekarz, Moretti zakomunikował mnie, iż Nicola Cintoi naciągnął ścięgno pachwiny i ten prawy obrońca nie zagra przez najbliższe 4 tygodnie.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek rozgrywek, wzmocniliśmy atak Giacomo Cipriani. Były zawodnik Rimini ma ogromne doświadczenie w wyższych klasach rozgrywkowych i na to cenne doświadczenie bardzo liczę. Poszukiwałem także środkowego, ofensywnego pomocnika. Jeden z moich Scottów znalazł gracz rodem z Algierii, który ostatnio grał w Zhejiang, a był, nim Karim Benounes.

 

Lipiec 2009

Spezia

Serie C2/A : -||-

Puchar Włoch : 1 runda kwal. [W, Novara ?:?]

Puchar Serie C: Grupa E [?]

Stan konta: 3,5 mln zł

 

Świat:

Anglia: - - -

Hiszpania: - - -

Polska: Zagłębie Lubin [+3]

Włochy: - - -

 

Transfery:

 

Świat:

1. A. Kolarov [Lazio - - > Man Utd] 110 mln zł

2. D. Stankovic [inter - - > Man City] 107 mln zł

3. Filipe [Deportivo - - > Chelsea] 77,5 mln zł

 

Polska:

1. T. Jodłowiec [Polonia W. - - > Metalurh Donieck] 10 mln zł

2. M. Arzuaga [Juan Aurich - - > Wisła K.] 1,8 mln zł

3. P. Sobolewski [Korona Kielce - - > Leeds] 1,3 mln zł

Odnośnik do komentarza

W meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej pucharu Włoch, nie mogłem skorzystać z wypożyczonych : Ingrosso i Caturano. Ich miejsce zajęli kolejno Enow, a w ataku Beretta. Tak, więc wyjściowa jedenastka prezentowała się następująco:

Aprea – Enow, Marchetti, Vargas, Willemin – Plessis – Scantamburlo, Ferrarese – Benounes - Moro, Beretta

 

Spotkanie z wyżej notowanym rywalem było dziwne. Byliśmy zespołem, który był więcej przy piłce i, który więcej razy uderzał na bramkę. Niestety, na nic zdały się nasze starania, jak o losach meczu decydowały indywidualne błędy moich graczy. Gra obronna moich podopiecznych przypominała kompletną porażkę i kompromitację na całej linii. Szwajcarski ser ma mniej dziur niż nasza formacja defensywna. Aprea próbował ratować sytuację, ale i on nie ustrzegł się błędu.

 

Jak padały bramki:

1:0 (`2 M. Rigoni) - Ledesma dośrodkowuje z lewego skrzydła, Enow fatalnie główkuje wprost pod nogi Rigoniego, a ten z 7 metrów nie dał szans bramkarzowi.

 

2:0 (`14 N. Ventola) – Strzelec pierwszej bramki, Rigoni wykorzystując słabe krycie Enowa, podaje przed pole karne, a Ventola mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył wynik.

 

2:1 (`57 M.Moro )Plessis zagrał mocno i wysoko z własnej połowy, Moro nie był w stanie doścignąć piłki i zdawało się, że Strukelj złapie to podanie. Albański bramkarz jednak minął się z piłką, a że Moro poszedł za akcją to skierował piłkę do pustej bramki.

 

3:1 (`71 R. Rubino)Rigoni centruje z rożnego na obrzeża pola karnego, Padoin wykonuje niecelny wślizg i Rubino miał dużo miejsca do podjęcia decyzji. Uderzył przepięknie w samo okienko naszej bramki.

 

4:1 (`82 M. Rigoni k.)Scantamburlo sfaulował Ventolę w polu karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił Rigoni.

 

2.8.2009

Puchar Włoch, 1runda kwal.

Silvio Piola, Novara [2270]

Novara [C1/A] – Spezia [C2/A] 4:1 (2:0)

 

MoM: M. Rigoni [Novara, MR, 9.2]

 

PS. Może być taki opis?

Odnośnik do komentarza

W poszukiwaniu lewego pomocnika, mój scout zaproponował mi abym wypożyczył z Chelsea Londyn młodego Francuskiego skrzydłowego, Gaela Kakutę. Złożyłem propozycję „The Blues” się zgodzili jak i sam zawodnik do końca sezonu Francuz będzie reprezentował nasze barwy.

 

Po sromotnej porażce w pucharze Włoch, rozpoczynaliśmy kolejne rozgrywki, Puchar Serie C. Na dobry początek podejmowaliśmy na własnym stadionie Noceto. Mogłem już skorzystać ze wszystkich wypożyczonych graczy, a od pierwszych minut wystąpił także pozyskany dzień wcześniej Kakuta. Młody Francuski skrzydłowy rozegrał kapitalne zawody, zdobywając dwie bramki i walnie przyczyniając się do pewnego, wysokiego zwycięstwa 4:0. Gracze Noceto nie byli w stanie nam dziś zagrozić, gdyż byliśmy w wybornej formie. Dwa trafienia dołożył 25 letni Moro i rozgrywki pucharu serie C rozpoczęliśmy z dużym animuszem.

 

1:0 (`35 G. Kakuta) - Kakuta przepięknie, technicznie uderzył z pierwszej piłki z 15 metrów. Strzał lewo skrzydłowego wylądował tuż pod poprzeczką.

 

2:0 (`60 G. Kakuta)Cipriani szarpnął prawą flanką, rozpędził się i na wysokości 5 metra dośrodkował na długi słupek. Nikt nie zwrócił uwagi na wbiegającego Kakutę, który głową podwyższył wynik.

 

3:0 (`66 M. Moro) - Kolejną asystą popisał się Cipriani. Tym razem zagrał prostopadle w pole karne, a Moro ładnie się zastawił, obrócił i uderzył po ziemi w kierunku dalszego słupka.

 

4:0 (`90 M. Moro) – Niemalże kopia bramki na 3:0. Tym razem asystentem Moro okazał się Algierski pomocnik Benounes.

9.8.2009

Alberto Picco, La Spezia [1396]

Puchar Serie C, Grupa E [1/4]

 

Spezia [C2/A; -] – Noceto [C2/A; -] 4:0

 

MoM: G. Kakuta [spezia, ML, 9.4]

 

Aprea – Ingrosso, Enow, Varags, Willemin – Plessis – Kakuta, Ferrarese [`45 Bischeri]– Benounes – Moro, Caturano [`45 Cipriani]

Odnośnik do komentarza

Opisy meczów są fajne, czyste i przejrzyste. Zaskoczyło mnie, że wybrałeś akurat Spezię. Też gram tym klubem, jestem na początku drugiego sezonu. Poczyniłeś ciekawe ruchy transferowe, zupełnie różniące się od moich. U mnie wymiata Marco Moro, widzę, że u ciebie też zaliczył niezły początek. Możesz sprawdzić zawodników takich jak: Roberto PALUMBO,OPP/N, Angelo BUGLIO,OPŚ/OPP, Tonino BIZZARRI OL, Roberto BISERNI OP, ale to tylko moja sugestia. Powodzenia i życzę awansu bo jest on jak najbardziej możliwy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki ;D

 

Drugą kolejkę w rozgrywkach pucharu Serie C pauzowaliśmy, a nasz kolejny rywal, Lucchese pokonał pewnie Noceto 2:0.

Spotkanie z liderem naszej grupy było pojedynkiem, który mógł się podobać kibicom. Dużo akcji podbramkowych, dużo strzałów ogólnie spotkanie ciekawe. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra obu ekip. Lucchese miało swoje doskonałe szansę, lecz Aprea bronił znakomicie. My także nie byliśmy dłużni i z werwą atakowaliśmy rywali. W doliczonym czasie gry, udało nam się znaleźć sposób na pokonanie golkipera rywali, a gol Kakuty ustalił wynik spotkania. Druga część to już zdecydowana nasza przewaga. Niestety, skuteczność była na mizernym poziomie, ale cieszy to , że z łatwością dochodzimy do sytuacji bramkowych.

 

0:1 (`45+1 G. Kakuta)Cipriani z narożnika boiska pod naciskiem Lolliniego zmuszony jest podawać do tyłu. Willemin otrzymuje podanie od napastnika i od razu centruje piłkę w pole bramkowe. Tam o dziwo Kakuta z łatwością urywa się obrońcy i z 5 metrów pakuje piłkę do siatki.

16.8.2009.

Puchar Serie C, Grupa E [2/4]

Porta Elisa, Lucca [1491]

 

Lucchese [C2/B;1] – Spezia [C2/A;2] 0:1 (0:1)

 

MoM: G. Aprea [spezia, GK, 7.7]

 

Aprea – Ingrosso, Enow, Varags, Willemin – Plessis – Kakuta, Ferrarese – Benounes – Moro, Cipriani [`45 Beretta]

Odnośnik do komentarza

Mimo zwycięstwa nad Lucchese w poprzedniej kolejce rozgrywek pucharu Serie C nie objęliśmy pozycji lidera. Pierwsze miejsce okupowała ekipa z Serie C1, Viareggio i to właśnie z nią zmierzyliśmy się w 3 serii spotkań naszej grupy. Pierwsza połowa to nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Lekką przewagę mięli goście, ale zagraliśmy na tyle mądrze w obronie, że do szatni schodziliśmy z czystym kontem. Druga odsłona to nasze lekkie przebudzenie. Przejęliśmy dominacje w tym pojedynku, staraliśmy się, ale rywale w obronie grali bezbłędnie podobnie jak i my. Ten niezbyt ciekawy pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem i kwesta awansu wyjaśni się w ostatniej kolejce.

19.8.2009

Puchar Serie C, Grupa E [3/4]

Alberto Picco, La Spezia [1620]

 

Spezia [C2/A;2] - Viareggio [C1/A;1] 0:0

 

MoM: M. Benassi [Viareggio, DC, 7.4]

 

Aprea – Ingrosso, Enow, Varags, Willemin – Plessis – Kakuta [`45 Dura], Ferrarese – Benounes [`45 Bischeri]– Moro, Cipriani

Odnośnik do komentarza

W poszukiwaniu solidnego zmiennika dla Aprey poszukiwania zakończyłem na wypożyczeniu z AlbinoLeffe Paolo Branduaniego.

 

Rozgrywki ligowe zaczynaliśmy wyjazdowym spotkaniem z Sambonifacese. Rywale są wyżej notowani od nas przez media i lekko obawiałem się debiutu w lidze. Gospodarze szybko strzelili bramkę i to trochę ustawiło pierwszą połowę. Powoli staraliśmy się wychodzić z dołka, robiliśmy to powoli, ale skutecznie. Po 4 minutach drugiej połowy za sprawą Benounesa osiągnęliśmy remis, lecz było widać, że nie zamierzamy poprzestać na zdobyczy jedno punktowej. Druga odsłona była w naszym wykonaniu niemalże perfekcyjna. Zepchnęliśmy rywali do głębokiej defensywy i na 21 minut wyszliśmy na zasłużone prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do samego końca.

 

1:0 (`1 S. Pietribiasi)Riviasi podaje na 20 metr do Pietribiasiego, ten z łatwością oszukuje Enowa i potężnym kopnięciem pokonuje zaskoczonego Apreę.

 

1:1 (`49 K. Benounes)Moro wystawia piłkę Karimowi, a Algierski pomocnik przebiegł z nią przed polem karnym kilka metrów i technicznie uderzył tuż pod poprzeczkę, nie dając tym samym żadnych szans na obronę.

 

1:2 (`69 M. Moro) – Strzelec pierwszej bramki, Benounes wypatrzył lukę w obronie gospodarzy, a Moro znakomicie wbiegł pomiędzy nieruchawych stoperów. Karim prostopadle, po ziemi celnie dograł do napastnika, a ten nie zmarnował takiej wyśmienitej okazji.

23.8.2009

Serie C2/A [1/34]

Renzo Tizian, San Bonifacio [799]

 

Sambonifacese [-] – Spezia [-] 1:2 (1:0)

 

MoM: M. Moro [spezia, ST, 7.8]

 

Aprea – Ingrosso, Enow, Varags, Willemin – Plessis – Kakuta , Ferrarese – Benounes – Moro, Cipriani [`45 Lazzo]

 

 

Vinh Long Willemin wybił palec u nogi po przypadkowym zderzeniu w poprzednim meczu i nie zagra nawet do 12 dni.

 

Rozgrywki pucharu Serie C, kończyliśmy wyjazdowym pojedynkiem z Carrarese. Jak na ostatnie spotkanie grupowe był to mecz niesamowicie emocjonujący, w którym działo się wiele, ale prawie wszystko z korzyścią dla mojej drużyny. Jedynym minusem była czerwona kartka dla Plessia w 74 minucie, ale, mimo to znakomicie sobie poradziliśmy nawet w „10”. Czerwień dla Francuskiego pomocnika, nie wywołała u mnie jakieś zbytniej nerwowości. Plessis ma za zadanie twardą grę i takie kartki są wliczone w jego grę. Gdy Damien został wyrzucony z boiska to wynik meczu był już prawie ustalony. Prowadziliśmy już 2:0, a jeszcze w doliczonym czasie gry, Kakuta postawił kropkę nad „i”. Wszystko mogło, by się ułożyć zupełnie odmiennie, gdyby w 29 minucie Ekwalla wykorzystał rzut karny. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie awans do kolejnej rundy.

 

0:1 (`33 M. Moro)Kakuta zgrał piłkę z lewego skrzydła do Moro. Napastnik przejął podanie na linii pola karnego, wyprzedził obrońcę i strzałem w krótki słupek zmusił do kapitulacji Dessenę.

 

0:2 (`40 J. Vargas)Ferrarese wykonywał rzut wolny na wysokości pola karnego, wysoko zagrał piłkę na długi słupek, gdzie Vargas wyskoczył wyżej od Sartora i wpakował piłkę do siatki.

 

0:3 (`90+1 G. Kakuta k.)Moro został brutalnie powalony w polu karnym, a skrzydłowy wypożyczony z Chelsea Londyn, atomowym strzałem z 11 metrów ustalił wynik.

26.8.2009

Dei Marmi, Carrara [688]

Puchar Serie C, Grupa E [4/4]

 

Carrarese [C2/B;4] – Spezia [C2/A;2] 0:3 (0:2)

 

`74 CzK. D. Plessis

 

MoM: J. Vargas [spezia, DC, 8.2]

Aprea – Ingrosso, Buscaroli, Varags, Enow – Plessis – Kakuta , Ferrarese – Benounes – Moro, Caturano [`75 Lazzo]

 

| Poz   | Inf   | Zespół    |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | A     | Viareggio |       | 4     | 3     | 1     | 0     | 9     | 0     | +9    | 10    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    | A     | Spezia    |       | 4     | 3     | 1     | 0     | 8     | 0     | +8    | 10    | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Lucchese  |       | 4     | 1     | 1     | 2     | 2     | 4     | -2    | 4     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Carrarese |       | 4     | 1     | 1     | 2     | 1     | 6     | -5    | 4     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.    |       | Noceto    |       | 4     | 0     | 0     | 4     | 0     | 10    | -10   | 0     | 
| --------------------------------------------------------------------------------------------------| 

Odnośnik do komentarza

Penetrując Polski rynek transferowy, znalazłem w Wiśle Płock Bartka Wiśniewskiego, który z miłą chęcią przeszedł do nas za skromne 35 tys. Zł. Jeden z moich obserwatorów poradził mi abym wypożyczył z rezerw Arsenalu Londyn Frana Meridę. Spróbowałem i okazało się, że Hiszpański ofensywny pomocnik zgodził się na grę do końca sezonu w Spezii.

 

W lidze wystartowaliśmy dobrym meczem z wyżej notowanym rywalem i do drugiego spotkania z Pro Belvedere podchodziłem pełen optymizmu. Rywal miał bronić się przed spadkiem, a jednak start ligowy mieli znakomity. Goście potwierdzili, że są w wybornej formie i nie dali nam szans. Atakowaliśmy, strzelaliśmy, ale Dan pozostał niepokonany. Najbardziej rozczarował mnie Kakuta, który marnował raz po raz doskonałe okazje strzeleckie. Porażka boli, ale to dopiero początek i nie ma się co nad nią zbytnio rozczulać.

0:1 (`47 G. Davanzente)Davanzente przejął wybitą piłkę przez Enowa przed polem karnym, w pełnym biegu przekroczył linię 16 metrów i przepięknym uderzeniem zdobył bramkę.

0:2 (`75 M. Scapini)Grifiti niespodziewanie miał dużo miejsca na skraju pola karnego, żaden obrońca nie raczył do niego podbiec i mocno, płasko dośrodkował w pole bramkowe. Aprea wyszedł z bramki, lecz w tym tłoku nie mógł się przecisnąć, a Scapini wykazał się dużym sprytem i czubkiem głowy wepchnął piłkę do siatki.

 

30.08.2009

Alberto Picco, La Spezia [3516]

Serie C2/A [2/34]

 

Spezia [3] – Pro Belvedere [2] 0:2 (0:0)

 

MoM: G. Davanzante [Pro Belvedere, DC, 8.1]

 

Aprea – Ingrosso, Buscaroli, Varags, Enow – Plessis – Kakuta , Ferrarese – Benounes [`45 Merida]– Moro [`45 Caturano], Wiśniewski [`59 Beretta]

 

Sierpień 2009

Serie C2/A : 10 pozycja [1-0-1;2:3; -3]

Puchar Włoch : 1 runda kwal. [W, Novara 1:4]

Puchar Serie C: Grupa E [2; A]

Stan konta: 3,38 mln zł

 

Świat:

Anglia: Chelsea Londyn [-2]

Hiszpania: Sporting [0]

Polska: Lech Poznań [+3]

Włochy: Fiorentina [0]

 

Transfery:

 

Świat:

1. L. Suarez [Ajax - - > Chelsea] 125 mln zł

2. S. Jovetic [Fiorentina - - > Man City] 100 mln zł

3. M. Bresciano [Palermo - - > Szachtar] 70 mln zł

 

Polska:

1. A. Borysiuk [Legia - - > FC Bayern] 4,75 mln zł

2. A. Orozco [Atletico Nacional - - > Polonia Warszawa] 2,5 mln zł

3. E. Izaquirre [Motaqua - - > Polonia Warszawa] 1,7 mln zł

Odnośnik do komentarza

Widząc jak gra niekiedy środek obrony, postanowiłem wypożyczyć jeszcze jednego środkowego defensora. Był, nim młody Ramzi Aya z Fiorentiny, który tak jak reszta wypożyczonych graczy będzie grać u nas do końca sezonu.W spotkaniu z Feralpi Salo zmieniłem lekko formację pomocy, Benounes został przesunięty na prawe skrzydło, Kakute zastąpił Merida, a jako ofensywny pomocnik wystąpił Wiśniewski. Rywale byli pewni siebie i od pierwszych minut rzucili się do ataku. Przetrzymaliśmy tą nawałnicę i spokojnie, minuta po minucie zdobywaliśmy przewagę. Jednak okazało się, że tylko początek spotkania był troszkę ciekawy. Cały mecz był nudny jak flaki z olejem. Nie oznacza to , że spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Udało nam się ugrać 3 punkty, a to za sprawą rzutu karnego. To była jedyna godna wspomnienia sytuacja pod bramką Ambrosio. Po tym golu, znów gospodarze próbowali rzucić wszystko na jedną kartę, lecz Vargas znakomicie rozbijał ich ataki.

0:1 (`61 G. Ingrosso k.)Longhi wyraźnie podciął Scantamburlo, a sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na wapno. Gospodarze nawet nie protestowali i lewy obrońca Ingrosso pewnie umieścił piłkę w siatce.

 

6.9.2009

Lino Turina, Salo [552]

Serie C2/A [3/34]

 

Ferlapi Salo [15] – Spezia [10] 0:1 (0:0)

 

MoM: J. Vargas [spezia, DC, 7.4]

 

Aprea – Ingrosso, Aya, Varags, Enow – Plessis – Merida , Benounes – Wiśniewski [`45 Scantamburlo; `90 Ferrarese] – Moro [`45 Beretta], Caturano

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...