Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

po 2 bramki sa na jakims 2 boisku, 40 chlopa nie przeniesie?

mogą być w jakiś zmyślny sposób przykute łańcuchami :]

 

To glowne boisko jest boiskiem klubu Zefka Kobyla Gora. I predzej mi kaktus na glowie wyrosnie, albo Icon wlozy koszulke Legii niz nam tam pozwola grac. No chyba ze gdzies jest ukryte jakies boisko piaskowe

 

Moja rozmowa z kolega z Kobylej Góry.

 

O boiska w Kobylej Góry

nie ma chyba ze treningowe takie małe dalej
nioo na tym duzym nie bedzie tak szybko bramek, dopiero jak sie liga zacznnie

 

Na pytanie czemu na tym ,,bocznym" jest jedna bramka, a druga polowa zaorana

 

bo tam tez murawe robią
chodzby skonczyli to nie pozwolą nawet tam pograc bedzie ktos to pilnował
Odnośnik do komentarza
Ludzie, będzie nas 40, będzie z nami policjant nawet, najwyżej ustawimy plecaki na trawie i będziemy kopać sobie piłeczkę na takie bramki. Ile to razy za małolata się tak grało?

te małolat masz wiecej takich pomyslow ;-) zapomniales ze jedziemy jako grupa 40 zapalonych sportowcow :D

Odnośnik do komentarza
Ludzie, będzie nas 40, będzie z nami policjant nawet, najwyżej ustawimy plecaki na trawie i będziemy kopać sobie piłeczkę na takie bramki. Ile to razy za małolata się tak grało?

te małolat masz wiecej takich pomyslow ;-) zapomniales ze jedziemy jako grupa 40 zapalonych sportowcow :D

 

To może zagrajmy z Zefkiem sparing :D

Odnośnik do komentarza

Halo wóz, halo wóz! Która kamera mnie bierze?

 

Drogi ludu zjazdowy, sytuacja wygląda tak, że Mitnick nie będzie mieć urlopu na czas zjazdu, więc mój dojazd wygląda trochę inaczej niż planowane było. Jestem zmuszony zastąpić wóz MM innym środkiem transportu. Toteż wychodzę z zapytaniem, czy któryś z jadących samochodów ma wolne miejsce? Breslau? Warsaw? Białystok? a moze Kraków? Bo jeśli byłaby szansa to bym dojechał do miasta odjazdu lub też spotkał się gdzieś po drodze i się zabrał.

 

Byłoby to dużo prostsze rozwiązanie od pociągowo, autobusowych możliwości, które na dzień dzisiejszy dla mnie są zbyt zawiłe ;)

Odnośnik do komentarza
Halo wóz, halo wóz! Która kamera mnie bierze?

 

Drogi ludu zjazdowy, sytuacja wygląda tak, że Mitnick nie będzie mieć urlopu na czas zjazdu, więc mój dojazd wygląda trochę inaczej niż planowane było. Jestem zmuszony zastąpić wóz MM innym środkiem transportu. Toteż wychodzę z zapytaniem, czy któryś z jadących samochodów ma wolne miejsce? Breslau? Warsaw? Białystok? a moze Kraków? Bo jeśli byłaby szansa to bym dojechał do miasta odjazdu lub też spotkał się gdzieś po drodze i się zabrał.

 

Byłoby to dużo prostsze rozwiązanie od pociągowo, autobusowych możliwości, które na dzień dzisiejszy dla mnie są zbyt zawiłe ;)

 

Breslau odpada, mamy komplet :]

Odnośnik do komentarza
Halo wóz, halo wóz! Która kamera mnie bierze?

 

Drogi ludu zjazdowy, sytuacja wygląda tak, że Mitnick nie będzie mieć urlopu na czas zjazdu, więc mój dojazd wygląda trochę inaczej niż planowane było. Jestem zmuszony zastąpić wóz MM innym środkiem transportu. Toteż wychodzę z zapytaniem, czy któryś z jadących samochodów ma wolne miejsce? Breslau? Warsaw? Białystok? a moze Kraków? Bo jeśli byłaby szansa to bym dojechał do miasta odjazdu lub też spotkał się gdzieś po drodze i się zabrał.

 

Byłoby to dużo prostsze rozwiązanie od pociągowo, autobusowych możliwości, które na dzień dzisiejszy dla mnie są zbyt zawiłe ;)

 

Znajdz dojazd do Ostrowa, to Cię Michu odbierze :-)

Odnośnik do komentarza
Ja mógłbym PJM na kolana wziąć... :roll:

Raczej ON CIEBIE... ;]

 

SZk to Nas w końcu 5 jedzie z Wawy?

Tak, ostatecznie zgodzilem sie na De Rapha... ;)

 

Zartuje: ze mna jedzie Wujo, Ty, Pat i Reaper. Grabek zostal wytransferowany do Bialegostoku, wiec musielismy wzmocnienie zrobic...

 

PJM: przyjedź do Poznania, wezmiemy Cię :D;)

Od tylu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...