Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zestawić masywny blok defensywny, czyli do Vamiemu trzeba jeszcze partnera.

Jezeli zbanujemy granie wysokich pilek i wszelakich lobikow-zawiesinek to ja moge sie nadawac. :keke:

 

No jeszcze ze mną Wujek Przecinak, Pawoj i Icon nie ?

Odnośnik do komentarza
Napisałem do tego ośrodka i eureka!

 

Witam,

 

Dla gości przebywających w naszym ośrodku jest dostepny na holu na II piętrze stół do tenisa.

Pozdrawiam

Katarzyna Rudnik

:wub:

O, to wezme swoja zryta paletke Jean-Michel Saive i i tak dam sie pokonac dwom wielkopolskim specom, ktorzy beda grac deskami z supermarketu...

Odnośnik do komentarza
Napisałem do tego ośrodka i eureka!

 

Witam,

 

Dla gości przebywających w naszym ośrodku jest dostepny na holu na II piętrze stół do tenisa.

Pozdrawiam

Katarzyna Rudnik

:wub:

 

Wypas, tylko czy towarzystwo będzie w stanie grać :P

Się nie martw na zapas :P

Odnośnik do komentarza
Napisałem do tego ośrodka i eureka!

 

Witam,

 

Dla gości przebywających w naszym ośrodku jest dostepny na holu na II piętrze stół do tenisa.

Pozdrawiam

Katarzyna Rudnik

:wub:

 

Wypas, tylko czy towarzystwo będzie w stanie grać :P

Się nie martw na zapas :P

 

Pytanie, czy co niektórzy będą w stanie wejść na II piętro :keke:

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie, w Sulejowie była tez kolonia i był taki młodzieżowiec w koszulce lubelskiego Motoru? Spotkałem go wczoraj na wyjeździe Motoru do Stróż :). Ale pochlaliśmy i powspominaliśmy "stare czasy". Doszliśmy do wniosku, że świat jest mały. Macie serdeczne pozdrowienia, zwłaszcza Brudinho. Powiedział, że teraz na zlot do Kobylej przyjedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Pamiętacie, w Sulejowie była tez kolonia i był taki młodzieżowiec w koszulce lubelskiego Motoru? Spotkałem go wczoraj na wyjeździe Motoru do Stróż . Ale pochlaliśmy i powspominaliśmy "stare czasy". Doszliśmy do wniosku, że świat jest mały. Macie serdeczne pozdrowienia, zwłaszcza Brudinho. Powiedział, że teraz na zlot do Kobylej przyjedzie

 

To ten co mnie skomplementował że śmierdze moczem czy jakiś inny :>

Odnośnik do komentarza
Pamiętacie, w Sulejowie była tez kolonia i był taki młodzieżowiec w koszulce lubelskiego Motoru? Spotkałem go wczoraj na wyjeździe Motoru do Stróż smile.gif. Ale pochlaliśmy i powspominaliśmy "stare czasy". Doszliśmy do wniosku, że świat jest mały. Macie serdeczne pozdrowienia, zwłaszcza Brudinho. Powiedział, że teraz na zlot do Kobylej przyjedzie wink.gif

Czy to był ten łysy 13-latek? :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...