Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Ekhu. Michaś ja nie jade przecież

Inżyłooaghi :keke: Bez moich podań to byś nawet nie zaistniał :P

 

No i reszta chętnych(?) nie daje znaku życia. Czyżby skończyło się na szumnych zapowiedziach?

Norma musi zostać wyrobiona. Co roku tak bywa, tylko że osoby się zmieniają. Tylko pawoj się mocno trzyma w grupie "zapowiedziałem się ale coś mnie wypadło...znów" ;)

Ale może tym razem będzie inaczej :-k

Odnośnik do komentarza
Tylko pawoj się mocno trzyma w grupie "zapowiedziałem się ale coś mnie wypadło...znów" ;)

Ale może tym razem będzie inaczej :-k

No baaaa ja jestem stałym "niedoszłym zjazdowiczem" już k***a chyba 3 raz się wybieram, ale teraz naprawde szanse że się zjawie są bardzo duże bo prace już mam :)

Odnośnik do komentarza
CYTAT(ubu @ 2007-06-12, 16:09)

Ja tam teoretycznie mogę przyjechać i kimnąć się w wozie, tylko czy ktoś mi udostępni łazienkę i czy jakiś admin mi nie wpierdoli?

 

Możesz się wykąpać u nas ale wpierdolu i tak nie unikniesz

 

Eeeeee tam :P Poprostu musisz przekręcić Icona żeby nie wymierzał kar w kolejności alfabetycznej (chyba że po to zmieniłeś nicka :D ) zanim dojdzie do ciebie to się zjazd skończy :P Zresztą podobno Rafałek ma z opuszczooną gardą do każdego podlatywać :P Masz szanse :P Miesiąc ciężkich treningów :P

Odnośnik do komentarza
CYTAT(ubu @ 2007-06-12, 16:09)

Ja tam teoretycznie mogę przyjechać i kimnąć się w wozie, tylko czy ktoś mi udostępni łazienkę i czy jakiś admin mi nie wpierdoli?

 

Możesz się wykąpać u nas ale wpierdolu i tak nie unikniesz

 

Eeeeee tam :P Poprostu musisz przekręcić Icona żeby nie wymierzał kar w kolejności alfabetycznej (chyba że po to zmieniłeś nicka :D ) zanim dojdzie do ciebie to się zjazd skończy :P Zresztą podobno Rafałek ma z opuszczooną gardą do każdego podlatywać :P Masz szanse :P Miesiąc ciężkich treningów :P

Już Speed coś fuczał więc może po walce stulecia będzie mi trzeba trochę więcej odpoczynku niż 3 dni by zmierzyć się w walce tysiąclecia? :keke: Ze Speedem ponoć ma się walka odbywać z zawiązaną moją prawą ręką i opaską na oczach, więc możesz liczyć na taryfę ulgową albo na szczęście - że Speed w tysiącktórymśtam ciosie mnie trafi :P

Odnośnik do komentarza
O słabo, asystę zjazdu miałem mua ze swoim crossing(20)

Jak Ty miałeś ten swój crossing 20 to ja od 5 minut łapałem oddech przy linni bocznej i ostro walczyłem z kolką , więc suma sumarum się nie liczy :kekeke:;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...