Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

A kto młodszy jest? :-k

 

Edytka podpowiada mi, że może to być MR_DAVID ;)

 

MR_DAVID podpowiada że to raczej on ;) Ale na pewno nie będe najniższy gdyż znam pewnych "niedomytków" którzy są mniejsi ode mnie :P

 

Są tacy co z zagranicy przyjeżdżają/przylatują

 

Potwierdzam własnym przykładem(chyba będę ciekawostką tego zjazdu :keke:)

Odnośnik do komentarza
Cześć. Mam parę pytań: Czy są jeszcze miejsca? Czy wyznajecie zasadę czym nas więcej tym lepiej i idąc dalej z tą myślą bierzecie 'nowych' takich jak np. ja? I co właściwie sie na takim zjeździe dzieje oprócz picia? xD No i ogólnie mógł by mi ktoś coś o tym powiedzieć.

 

Masz namiot, kasiorke na bilet to bierdz dupe w troki i przyjezdzaj :) Napewno jeśli ktoś przyjedzie i będzie spał w namiocie/samochodzie/lesie itp również będzie miło przyjęty :)

Odnośnik do komentarza
Cześć. Mam parę pytań: Czy są jeszcze miejsca? Czy wyznajecie zasadę czym nas więcej tym lepiej i idąc dalej z tą myślą bierzecie 'nowych' takich jak np. ja? I co właściwie sie na takim zjeździe dzieje oprócz picia? xD No i ogólnie mógł by mi ktoś coś o tym powiedzieć.

 

Masz namiot, kasiorke na bilet to bierdz dupe w troki i przyjezdzaj :) Napewno jeśli ktoś przyjedzie i będzie spał w namiocie/samochodzie/lesie itp również będzie miło przyjęty :)

podobno Dapsz ma takie plany :-k

Odnośnik do komentarza
Cześć. Mam parę pytań: Czy są jeszcze miejsca? Czy wyznajecie zasadę czym nas więcej tym lepiej i idąc dalej z tą myślą bierzecie 'nowych' takich jak np. ja? I co właściwie sie na takim zjeździe dzieje oprócz picia? xD No i ogólnie mógł by mi ktoś coś o tym powiedzieć.

 

Masz namiot, kasiorke na bilet to bierdz dupe w troki i przyjezdzaj :) Napewno jeśli ktoś przyjedzie i będzie spał w namiocie/samochodzie/lesie itp również będzie miło przyjęty :)

podobno Dapsz ma takie plany :-k

 

Mitnick, Dapsz, Tomasz Sekielski (pawoj) Także będzie kilka osób bez domku :keke:

Odnośnik do komentarza

Też mi problem

http://www.allegro.pl/item199122251_namiot...y_promocja.html

jest też coś co było prawdziwym hitem :kekeke:

http://www.allegro.pl/item198650870_super_...cm_nowe_fv.html

 

 

Ale na pewno nie będe najniższy gdyż znam pewnych "niedomytków" którzy są mniejsi ode mnie

 

Może po prostu osoby, które są mniejsze. rolleyes.gif Ładniej brzmi.

No i co z tego? :keke:
Odnośnik do komentarza
Ale na pewno nie będe najniższy gdyż znam pewnych "niedomytków" którzy są mniejsi ode mnie

 

Może po prostu osoby, które są mniejsze. :roll: Ładniej brzmi.

 

Chodziło mi bardziej o nick pewnego kolesia :P Ale mój błąd, powinienem napisac w wersji jednoosobowej...

Odnośnik do komentarza
Peugeot'em 206 raczej nie dam rady

Ale peugeotem raczej bedziesz szybciej, bo z takim ladunkiem to ja 120-130 z trudem bede przekraczal, nie mowiac juz o imponujacym przyspieszeniu... :)

Pff, ale dupisz. Polo z cala slaska scena i zapasem browarow rozpedza sie do 160, mentos z Kamtekiem, Fatem, Gulim i T-m'em leci prawie 175 km/h a Ty sie boisz ze 130 nie przekroczysz :keke:

Odnośnik do komentarza

Dwa słowa od najjaśniejszej gwiazdy czyyyyyyyyllllli mnieeeeeeeee :D .

1. Podróż grupą podlaską? Miodzioooo :D .Chyba jednak skuszę się na postojowe piwko z Vamim :D .

2. Nowemu a do tego mało znającemy realia sceny czy CMF może być ciężko się zaadpotować w "ciężkich" Zlotowych warunkach.

3. Zawsze można jechać nie mają domku i kimać na podłodze. Walnie się koce i już.

4. SZk ze mną i moim plecakiem na pokładzie nie przekorczy 100 km/h :keke: .

5. Ten Zlot to będzie interesujące doświadczenie :D . Dobrze, ze nie jestem już nowicjuszem :D .

Odnośnik do komentarza

Nie tylko, przecież atmosfera jest specyficzna. Wiele osób zna sie live, i to nie tylko ze zlotów, ale ze spotkań regionalnych + okolicznościowych odwiedzin ci co jada pierwszy raz raczej na forum wchodzą i wiedza o co chodzi...

 

szczerze mówiąc czułbyś się trochę zagubiony moim zdaniem...oczywiście zrób jak chcesz, ale miejsc w domkach juz brak

Odnośnik do komentarza

Jak się będą śmiać z Icona czy z SZk to nawet tych żartów nie zrozumiesz ;] Czy jak powiedzą "Vami kocha dzieci" też możesz to inaczej odebrać. Trzeba chociaż trochę się orientować co, jak, czemu i z kim ;] Bardzo żałuje, że mnie w tym roku nie będzie :) Dużo nowych osób, które chciałbym poznać i nadał "trochę" starych, których już znam :)

 

Ja gdyby nie Brudas na początku tez czułbym się zagubiony :keke: ale on mnie prowadził za rękę prosto do szczęścia :keke:

Odnośnik do komentarza

Guli ma rację. Dokładnie o to mi chodziło. Znamy się już trochę na żywo i część nowych osób może czuć się nieswojo. Nowy Asie jeżeli chcesz to przyjeżdżaj na pewno przyjmiemy cię równie sympatycznie co innych nowicjuszy :) . Musisz się jednak liczyć ze spaniem na podłosze i ograniczonym zaufaniem :] .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...