Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

To sa przeciez tylko plany, wiadomo, ze jak Ci nie bedzie lezec, to sie spotkamy w Kobylej.

 

Ja tego sobie nie wyobrażam z technicznego punktu widzenia... Dostosowywać tempo jazdy do drugiego, czy też czekanie na postojach.. strata czasu. Możemy się spotkać w Wawie i wyruszyć razem - nie mam nic przeciwko. Jak się zgubimy po drodze to trudno, spotkamy się w Kobylej ;)

 

Zapasy też wole zrobić w Białym, mamy tańsze sklepy monopolowe ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam parę pytań: Czy są jeszcze miejsca? Czy wyznajecie zasadę czym nas więcej tym lepiej i idąc dalej z tą myślą bierzecie 'nowych' takich jak np. ja? I co właściwie sie na takim zjeździe dzieje oprócz picia? xD No i ogólnie mógł by mi ktoś coś o tym powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Peugeot'em 206 raczej nie dam rady

Ale peugeotem raczej bedziesz szybciej, bo z takim ladunkiem to ja 120-130 z trudem bede przekraczal, nie mowiac juz o imponujacym przyspieszeniu... :)

 

Nie ma juz miejsc, jedzie sporo nowych, ale jednakowoz lepiej dzieje sie, gdy jest sie cokolwiek wkreconym w klimat forum, a nie tak znienacka...

Odnośnik do komentarza
Nowy poczytaj tematy zjazdowe w klasyce starego forum (linki se znajdz), miejsc juz nie ma, zapraszamy za rok.

Przejrzałem stare forum i nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Czy to taka tradycja że zawsze te zjazdy są bliżej południa niż północy Polski?

Odnośnik do komentarza
Nowy poczytaj tematy zjazdowe w klasyce starego forum (linki se znajdz), miejsc juz nie ma, zapraszamy za rok.

Przejrzałem stare forum i nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Czy to taka tradycja że zawsze te zjazdy są bliżej południa niż północy Polski?

Jedziemy tam, gdzie są miejsca na ten termin :]

Odnośnik do komentarza
Nowy poczytaj tematy zjazdowe w klasyce starego forum (linki se znajdz), miejsc juz nie ma, zapraszamy za rok.

Przejrzałem stare forum i nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Czy to taka tradycja że zawsze te zjazdy są bliżej południa niż północy Polski?

Jedziemy tam, gdzie są miejsca na ten termin :]

A że najczęściej miejsca są 'poniżej' Warszawy to już przypadek xD za rok chciałbym się z wami zabrać ale w Gdańsku mieszkam xD

Odnośnik do komentarza
Poza tym "Warszawa" ma niewiele do powiedzenia w kwestii miejscówki :]

 

@Nowy As - to nam przykro.

W zeszłym roku Paróva przyjechał nocnym do Wawy z Koszalina (miał 17?? lat) i dalej go ekipa warszawska do Sulejowa zabrała :]

 

 

16 lat, Brachu, 16. Trzeba dbać o reputację. :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...