Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A wejść na mecz Lecha to jaki koszt i czy jakiś problem by był? :> :D

Dla nas termin jest obojętny, ja w sumie wolałbym nie nocować.

Czemu nie? Ja sam mieszkam, chętnie towarzystwo chociaż na jedną noc przyjmę, a mam dwa fajne łóżka wolne. A info o biletach w necie nie ma? ;>

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o powróceniu do meczów na Polibudzie?

Popisz PW to osób grających o decyzję. Ja nie gram więc mnie to tito ;)

 

 

A wejść na mecz Lecha to jaki koszt i czy jakiś problem by był? :> :D

Dla nas termin jest obojętny, ja w sumie wolałbym nie nocować.

Nie ma cen jeszcze, ale do kotła ok 25-30pln. Kart kibica chyba nie trzeba mieć...nie mam pojęcia w sumie :P Tylko, że mecz jest w terminie co Erni nie może. Zobaczymy ile osób na te 2 terminy w ciągu 3-4 dni się zadeklaruję i podejmiemy jakieś decyzję.

Tofu: piszesz się na spotkanie ze Śledziami i jakiś browarek?

Odnośnik do komentarza

Pasuje, aczkolwiek czym bliżej wypłaty, tym lepiej bo wiem że będe miał kasę a z oszczędzaniem krucho. Co do noclegu, jeśli faktycznie Tofu może nas ugościć, to świetnie. Wstępnie plan mógłby wyglądać tak, wbijamy do Poznania, lekkie before, wy lezieta na mecz, ja przez ten czas spotykamy się ze znajomymi, potem jakoś mnie odbieracie, afterka u Tofu, całonocna jeśli będą chętni i ew w niedziele powrót. Myślę że JMK przeboleje tą nockę. Fajnie by było poznać również Erniego, aczkolwiek, czym później, tym mniejsza szansa że będę posiadał fundusze.

Odnośnik do komentarza

Ufff, już się bałem, że jako jedyny obcy będę musiał pisać w tej Waszej pyrlandii, a tu widzę, że Szczecin też wpada! :D

 

Sprawa jest taka. Dostałem wstępne zaproszenie na mecz Lech - City. Mógłby mi ktoś z Was (Qcz, Buffu?) dać cynka, jak będzie wyglądała sprawa z biletami i od kiedy będą dostępne? :> Zaproszenie jest od chrzestnej, ani ona ani jej mąż nie mają kart kibica, więc nie wiem czy w ogóle będzie możliwość, ale będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek info :)

 

No i wtedy pewnie zostanę u Was na weekend, więc na jakieś piwko możemy wyskoczyć, jak znajdziecie czas :)

Odnośnik do komentarza

On-line kupowałem 10 biletów na Salzburg. Wystarczy im+naz+pesel i mtransferem opłacone. Bilet drukujesz w domu i jazda. Każdy może to zrobić. Jeśli będzie kilku chętnych by razem siedzieć to jedna osoba może kupić te bilety. Raczej pójdę na oba i mogę kupić te bilety byśmy razem siedzieli. Kwestia kontaktu ze mną i przelanie bejmów.

Odnośnik do komentarza

No to mamy do wyboru trzy opcję.

 

16-17 z tym że bez Erniego i Buffu

 

23-24 Ale bez tofu i bez noclegu, na którym mi by akurat zależało.

 

I trzecia opcja to... Pomyśleć ew o listopadzie, aczkolwiek to cholernie odległy termin, ale przynajmniej jest szansa że ludzie zarezerwują sobie czas.

 

Mi osobiście najbardziej pasuje termin 16-17, pytanie ile osób wtedy jest w stanie się zjawić...

Odnośnik do komentarza

Z tego wychodzi, że wszystkim listopad pasuje. A czy to musi być Sensei i jmk weekend? 4.11 gramy w czwartek z jakimś Manchesterem o 19. Pewnie najtańsze bilety będą po ok 60-70pln (ciężko strzelać, na Slazburg najtańsze normalne po 45 były). Można by przy tej okazji się spotkać, podejrzewam, że wtedy jakieś janki pokroju Scorpio też wpadną ;)

Jeśli musi być sobota to może 9.11? Żeby miesiąc wcześniej wszyscy byli tego świadomi i pod tym kątem rezerwowali wieczór.

Odnośnik do komentarza

Z tym, że ze mną w dniu meczu to kiepsko, więc jeśli byście zostali powiedzmy później to możemy w piątek coś zorganizować, ewentualnie dzień wcześniej, ale to też pewnie od ok 20-21. Mi najlepiej by pasował weekend, w którym nie ma u nas meczu, dlatego właśnie ten 24-25 jest idealny, ale też ciężko będzie wszystkim dogodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...