Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

czyli tak:

osoby "normalne" przelewają mi po 51pln (25.50 w jedna stronę wychodzi), osoby "ulgowe" po 30pln (15pln w jedna strone do Wawy). Zbiorę wtedy 435pln i ten grosz pokryje już, niech stracę ;) Jak zbiorę kasę podjade na PKP i zakupie ten caly pakiet. Bilety z Wawy do Sarnatow i powrotny kupimy w tej przerwie co mamy przesiadkę.

Czy w takim bilecie trzeba podac dane osobowe i jakies pesele czy nic?

Nr konta podaje na PW, zglaszac sie :P

Odnośnik do komentarza

Generalnie to mam teraz urwanie glowy z egzminami na studia, wiec nic jeszcze nie jest pewne na 100%. Ale jezeli bede mial opcje np. rozbicia namiotu na miejscu, albo ktos w ostatniej chwili odpadnie z miejscem to pewnie dolacze do was w te podroz za jeden usmiech i pol litra. :) Jako, ze pewny jeszcze nie jestem to bilety na pociag kupie we wlasnym zakresie.

Odnośnik do komentarza

@Seju - a kiedy masz w koncu zamiar nabrać doswiadczenia? Ja 2 miesiace po odebraniu prawa jazdy musiałem (bo nie było wyjscia) przejechać 500 km. Jeżdząc po 15 km dziennie ciężko będzie. No, ale to tylko moje zdanie. Bedziecie mieć niewątpliwie wesoły pociąg :P

Odnośnik do komentarza

maregs: Ja też nie wpłaciłem na domki, bo sajgon z urwaniem głowy mam z robotą. Ale jak coś to mam zamiar wziąć ze sobą namiot(z Białego jestem, więc nie będzie problemu) i można się gdzieś rozstawić. :P Jak znajdzie się więcej zapominalskich to informuję, że mam dwa namioty, jedną dwójkę i jedną czwórkę(dwie sypialnie z przedsionkiem).

Odnośnik do komentarza

1. Ta trasa, którą podaliście, jest na tip-top sprawdzona pod kątem oznaczeń pociągów (w sensie - X nie kursuje w wakacje, Z nie zabierze Was do Wólki, Y jedzie każdego dnia, ale nie wtedy, gdy Wy)?

2. Jakie są orientacyjne (bądź dokładne) koszty podróży od Warszawy?

 

1. Tak, pociągi są sprawdzone. Dodatkowo są w miarę na bieżąco monitorowane przeze mnie (objazdy, zamknięcia torowe itp.).

2. Wcześniej było wspominane: 23,10 zł za normalny i 14,55 zł za ulgowy studencki/szkolny.

 

Przejazd grupowy jest zamówiony zarówno na wyjazd jak i powrót.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Trochę wam odkurzę ten topic. Otóż Qcz podczas jednej z wizyt w Szczecinie, zaprosił mnie w bliżej nie określonym terminie do Poznania, tak się składa że jmk posiada kosmiczne zniżki na pkp dla siebie i osoby towarzyszącej, tak więc pojawiła się perspektywa odwiedzenia ów jakże pięknego miasta. Z tego co udało mi się dowiedzieć, Qcz jest w trakcie przeprowadzki, ale jak sam zaznaczył na jakiś bro na pewno znajdzie czas. Tak więc oficjalnie, wychodzę z propozycją spotkania w okolicach 14-16 października. Jako że z jmk nie jesteśmy raczej ultra rozpoznawalnymi osobami sceny, toteż zrozumiem nikły odzew :P. Tak czy inaczej miło by było poznać kolejne osoby z forum, na którym bądź co bądź już trochę czasu spędziłem. Propozycja jest wstępna, zależnie od odzewu, ew. waszych wolnych terminów, ustalimy kolejne szczegóły, miejsce, czas, ilość alko :P.

Odnośnik do komentarza

W sobotę 16.10 gramy z Zagłębiem u siebie o 18.15. Można pomyśleć o jakimś before i after. W grę wchodzi Wasze spanie w Poznaniu czy powrót na noc? Ja jeśli baby pozwoli to oczywiście się piszę. Nigdy nie wiadomo kiedy na świat przyjdzie i raczej w 1-3 dzień po narodzinach bym odpadł.

Ktoś się jeszcze piszę by Śledzi poznać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...