Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kolej to odcinek stały kosztowo to jest Warszawa - Sarnaki (wspomniane 23,10 zł za normalny i 14,55 za ulgowy 37%). Natomiast odcinek Poznań - Warszawa (311 km) prezentuje się następująco (pominąłem ulgi inne niż 37%, jak ktoś inną ustawową to będzie miał taniej):

 

1. bilet wg taryfy normalnej - 40 zł, ulga 37% - 25,20

2. bilet normalny dla przejazdu grupowego - 28 zł, ulga 37% - 17,64 zł

 

W momencie niemożliwości zorganizowania przejazdu grupowego ze względów regulaminowych można pochylić się nad jedną z dwóch opcji:

 

1. oferta "Ty i raz, dwa, trzy" - max. 4 osoby na jednym bilecie, gdzie pierwsza osoba jedzie wg taryfy normalnej (40 zł) lub ulgowej 37% (25,20 zł) a trzy pozostałe (bądź dwie lub jedna) za 28 zł.

2. oferta "Regiokarnet" - 79 zł za dowolną liczbę przejazdów w wybrane 3 dni (co przy niewykorzystaniu dnia trzeciego daje 39,5 zł za dzień) - opcja dobra dla osób, które musiałyby do tego Poznania dojechać.

Odnośnik do komentarza

Będziesz w stanie się dowiedzieć jak to jest z tymi regulaminami grupowych?Albo ktoś inny to wie? W sensie czy osoby prywatne mogą sobie 10+1 kupić czy musi to być grupa zorganizowana przez szkoły, uczelnie, biura podróży, zakłady pracy, parafie, zrzeszenia, placówki opiekuńcze.

Odnośnik do komentarza

Chciałem to samo napisać. :)

PS Wiem, że napisałem o mnie i o Bobim, że na 100% jedziemy z Poznaniem, ale jeżeli komuś są potrzebne bardziej te miejsca, to dajcie znać - my będziemy mogli pojechać z lakim (przez Włocławek, dla nas korzystniej) - ale jeżeli nikt się nie zgłosi, to oczywiście nie będziemy mieszać i ruszamy z Wami. :)

Odnośnik do komentarza

W takim razie proszę na PW info jaka zniżka komu przysluguje i ja kupie ten grupowy do Wawy i chyba od razu Erni z Wawy do Poznania? Te bilety z Wawy do Sarnaki juz kupimy na miejscu?

 

dobry.adam: no wiadomo, ze lepiej do Was jechac autem, dlatego wczoraj prosilem o potwierdzenie czy 100% czy nie :P bez Was jest nas 9 i nie ma opcji grupowego. Bilety i tak kupimy z tydzien przez wyjazdem wiec moze ktos sie faktycznie zglosi, ze przez Poznan by jechal i Wy przejdziecie do Lakiego.

Odnośnik do komentarza

1. Enchi - normalny

2. Erni - normalny

3. Nigel - normalny

4. Zibi - szkolny

5. Qcz - normalny

6. Seju - studencki

7. Vadox - normalny

8. Tofu - studencki

9. Buffu. studencki

10. Dobry.adam - studencki ?

11. Bobi - studencki?

 

Wychodzi 5x normalny, i 6 x ulowy 37%.

Mozesz Erni zrobic kosztorys wyjazdu w 2 strony na trasie Pozn-Waw dla wersji 4x nor + 6x 37% + opiekun (ja podziele wówczas koszta by opiekun tez zaplacil jak za normalny).

 

Kase zbierac bede na konto by pozniej na zlocie nie trzeba bylo o tym myslec.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak Seju ma to nie proponowal, pozatym mogłaby to być dla niego pierwsza taka dluga podróż i raczej ja bym do takiego amatora nie wsiadl ;) No i 2 auta nas nie robią nadal. PKP jedziemy 7h, co to jest?? Mysle, ze autem by nie wyszlo wiele mniej a jechac po 3 z tyłu to wygoda srednia a w pkp mozna pochodzic, popiwkować, pograć w pokera :D Kierowcy nie maja stresu w sobote, ze rano wyjazd, same plusy!

Spokojnie damy radę - do Zakopca sie 11h jedzie a tu wydaje mi się, że beda do tego dość wesołe przedziały :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...