Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Osób było pięć: Vami, ubu, Buffu, gorg i moja skromna osoba. Do tego trzej znajomi gorga, niestety jeden z nich szybko musiał opuścić nas z powodu urazu. Do czasu grania we własnym gronie team w składzie Vami, ubu, Buffu i ja dostawał bęcki od zespołu gorga 1:5, w międzyczasie pojawiła się ekipa, która także chciała zaliczyć przedpołudnie z piłką i skończyło się na miniturnieju. Atrakcją było oczekiwanie na Brudasa :keke:

Odnośnik do komentarza

Kto na 100% jedzie przez Poznan i chcialby się podpiąć pod ewentualny bilet grupowy?

1. Enchi

2. Erni

3. Nigel

4. Zibi

5. Qcz

6. Seju

7. Vadox

8. Tofu

9. Buffu.

 

Bilet grupowy to 10+1 opiekun co ma za darmo i dzielimy sumę na 11 osob + zniżki kto co ma.

 

Ceny i godziny w trakcie opracowywania.

Odnośnik do komentarza

De Raph: mamy 1 auto na 9 osob, nie jedzie speed, nawet jak mareq da rade to i tak bedzie za malo. Teoretycznie w 4 bysmy sie z enchim zabrali, ale reszta i tak musi pkp...to mozna zrobic grupowy wyjazd.

 

Adam: szczegoly dzis beda, jaki i za ile. Przesiadek z 3 +na pks a na koniec jakami :/ ale co zrobic jak zlot w Azji?

Odnośnik do komentarza

ADR hardcore to był podczas powrotu z Antonina :)

 

Sieć kolejowa nie jest w tym rejonie zbyt gęsta. Także Poznań musi skorzystać albo z linii Wawa-Białystok albo Wawa-Brześć, a potem jakimiś busami kombinować.

 

Qcz jakiś gang Wietnamczyków Cię w przeszłości wydupczył, że w kółko o Azji gadasz? :/

Odnośnik do komentarza

zgadłeś ;)

FYM: zaproponuj jakieś połaczenie Wawa-Brześć/Biały-pks, bo z ernim ześmy znalezli jakies przez Wschodnia-Siedlce-Sarnaki-pks

 

edyta sprawdziła, że z Sarnatów jest 9km do Wólki. Więc może by nie trza szukać pksu i czekac na niego po 1-2h, bo wątpie by jeżdził co 15 minut tylko by sie dogadało by z 3 auta po nas wyjechaly i sie zrzucimy na paliwo.

Odnośnik do komentarza

Qcz moja propozycja

 

7:51 - 11:32 (PKP IR, Poznań => Wawa Centralna)

11:40 - 14:23 (PKP IR, Wawa Centralna => Białystok)

15:00 - 17:05 (PKS, Białystok => Siemiatycze)

 

Z Siemiatycz to myślę, że chętni kierowcy, którzy nie rzucą się od razu na piwo jakoś by was przetransportowali do Wólki.

Odnośnik do komentarza

do p***y propozycja ;)

pojedziemy raczej tak:

9.21 z Poznania IR na Wschodnia 13.17 na miejscu - 50 min czekania

14.07 ze Wschodniej do Siedlec - 15.31 na miejscu

15.46 z Siedlec do Sarnaki - 16.35 na miejscu

bedziemy mieli 9km do Wólki i poprosimy kierowców by w 3 auta po nas przyjechali (składka na paliwo + fatyga).

 

W sumie 2h wyjazd później niż proponujesz i 30min wcześniej na miejscu :P

koszt by Erni: "Biorąc przejazd grupowy mamy 28 zł za osobę bez ulg ustawowych, a 17,64 dla posiadacza ulgi 37% (uczeń, student) za odcinek Poznań - Warszawa Wschodnia

Od Warszawy do Sarnak (przed Siemiatyczami) jest 23,10 zł dla osoby bez ulg ustawowych i 14,55 zł dla ulgi 37%, ewentualnie ten kto nie ma ulgi a nie ukończył 26 lat może skorzystać z ulgi 26 KM, bo cała trasa to Koleje Mazowieckie (które nie mają przejazdów grupowych)."

Nie wiem czy liczył średnia dla 10+1 czy bez darmowego dla opiekuna.

 

W sumie wyjdzie całkiem tanio.

Ta wersja narazie chyba jest najmocniejsza, ale jeszcze musimy ceny dokladnie obadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...