Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

OK, więc jutro o 9:30 na boisku między akademikami Polibudy, a reszta dojedzie o 10. Lista:

 

1. Vami

2. Ubu

3. Zibii

4. LecPoz

5. Baphometh

6. Piotr M.

7. Parachutes

8. Buffu

9. Seju

10. Tofu

11-infinitum. osoby towarzyszące plus ci, których nie znalazłem na ostatnich paru stronach ;)

 

Ready to rumble? :>

Odnośnik do komentarza

Podajcie jakiś numer może do osoby, która będzie tam na bank i dotrze jako jedna z pierwszych, żeby Ci spóźnieni w razie czego mieli jak trafić, gdy się okaże że np. przemieszczamy się na Os. Piastowskie.

 

(może być na PW jak nie chcecie na forum)

 

 

Aha, jak boisko będzie zajęte, proponuję przejść się tu:

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=52.390269,16.954677&sll=52.390396,16.954737&sspn=0.001696,0.004823&ie=UTF8&t=h&z=16

(wejście bez problemu)

Odnośnik do komentarza

Ano, bardzo fajnie bylo. Chetnie wymienilbym obecnych, ale kilku nie znam :D Mecz odbyl sie po mojej mysli, gralismy prawa strona, bo tam byl Tofu, ktory przyspieszenie zostawil w szatni ;) Tak powaznie, to mam nadzieje, ze nastepnym razem sie jeszcze bardziej zorganizujemy. W dziewieciu gralo sie przyjemnie na takim boisku (chcialoby sie powiedziec, ze w sam raz, choc przydalby sie jeszcze jeden, by bylo rowno), ale fajnie byloby miec z 15, by zagrac jakis mini-turniej. Chwile pobiegac, odpoczac, znowu wejsc ;) Moze sie kiedys uda. Do nastepnego!

Odnośnik do komentarza

No to spróbujmy:

 

Czerwono-Biali - Czarni 12(13?)-15

CzB: Vami, Tofu, patryk11, parachutes, LecPoz

Cza: Seju, Darek, Buffu, ubu

 

Strzelców nie pamiętam - ja puściłem jedną bramkę (totalną szmatę, ale byłem na wykroku i nie złapałem równowagi), nie strzeliłem żadnej, miałem jeden celny strzał i kilka niecelnych a także pół asysty w trójkowej akcji.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, jakby ktos jednak spróbował ustalic personalia uczestników, to by mozna było to jakos "zakronikować" :)

Skład czerwono-białych: Vami, Tofu, parachutes, patryk11, LecPoz

 

Skład ciemnych: Seju, ubu, yyy, eee

 

Mimo zdecydowanej przewagi liczebnej Czerwono-białych w ataku (graliśmy w ustawieniu 1-0-0-4) mecz zakończył się rezultatem

Ciemni 15 - 13 Czerwono-biali.

 

Uzupełnijcie statystyki meczowe.

 

Widzów było na początku dwóch (Qcz i ktoś siedział w rogu). Potem Qcz odjechał, a ten w rogu chyba coś wziął z plecaka jednego z nas i się oddalił.

 

 

Personaliów dwóch członków mojej drużyny potrzebuję :) Czy to był LecPoz i Baphometh? Bo parachutes dzwonił do mnie, ale się nie dodzwonił, ja oddzwaniałem sto razy i też się nie dobiłem...

parachutes grał z Tobą w drużynie, dzwonił jak nie był pewien czy wy to wy, ale jak powiedzieliście, że uprowadzacie małe dzieci to się domyśliłem że wy to wy i nie słyszałem jak potem dzwoniłeś. Pytałem Cię pod koniec jaki masz nick, a Ty pokazałeś plecak na plecach. Myślę, że już mnie kojarzysz :)

Edytowane przez parachutes
Odnośnik do komentarza

Fajnie, jakby ktos jednak spróbował ustalic personalia uczestników, to by mozna było to jakos "zakronikować" :)

Skład czerwono-białych: Vami, Tofu, parachutes, patryk11 i jeszcze ten kolega, który doszedł (jaki nick?)

 

Skład ciemnych: Seju, eee, yyy, hmmm

 

Mimo zdecydowanej przewagi liczebnej Czerwono-białych w ataku (graliśmy w ustawieniu 1-0-0-4) mecz zakończył się rezultatem

Ciemni 15 - 12 Czerwono-biali.

 

Uzupełnijcie statystyki meczowe.

 

Widzów było na początku dwóch (Qcz i ktoś siedział w rogu). Potem Qcz odjechał, a ten w rogu chyba coś wziął z plecaka jednego z nas i się oddalił.

 

???? W sensie komuś coś zginęło? Ja wszystko mam...

Odnośnik do komentarza

Fajnie, jakby ktos jednak spróbował ustalic personalia uczestników, to by mozna było to jakos "zakronikować" :)

Skład czerwono-białych: Vami, Tofu, parachutes, patryk11 i jeszcze ten kolega, który doszedł (jaki nick?)

 

Skład ciemnych: Seju, eee, yyy, hmmm

 

Mimo zdecydowanej przewagi liczebnej Czerwono-białych w ataku (graliśmy w ustawieniu 1-0-0-4) mecz zakończył się rezultatem

Ciemni 15 - 12 Czerwono-biali.

 

Uzupełnijcie statystyki meczowe.

 

Widzów było na początku dwóch (Qcz i ktoś siedział w rogu). Potem Qcz odjechał, a ten w rogu chyba coś wziął z plecaka jednego z nas i się oddalił.

 

???? W sensie komuś coś zginęło? Ja wszystko mam...

Nie, żartowałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...