Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Można tam wejść nawet w nocy, tylko może być brama zamknięta i trzeba będzie przejść przez płot, ale spoko, nikt tego nie pilnuje i jeszcze nigdy w historii szkoły nie było żadnego gnoju z tego tytułu. Najlepiej grać tam po 5, ale jak gramy na wf-ie po 6 to też jest git, a przy większej liczbie zawodników można stosować zmiany, albo zrobić 3 drużyny.

Odnośnik do komentarza

Na MDK bodaj też orlik zamknięty (chyba, że już otwarli) bo Warta wylała.

Piszesz sie? :P

Hmm, nie wiem co będzie w niedziele ale jak co to dam znać ;)

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kompleksu „ Orlik 2012 ”

 

W skład obiektu wchodzą:

- boisko do piłki nożnej,

- boisko wielofunkcyjne (piłka siatkowa, koszykówka),

- zaplecze sanitarno-szatniowe.

GODZINY OGÓLNODOSTĘPNE:

 

Boisko do piłki nożnej

poniedziałek 15:00-16:00

wtorek 15:00-16:00

środa 15:00-16:00

czwartek 15:00-17:00

piątek 15:00-17:00

sobota 09:00-14:00

niedziela 09:00-16:00

 

Boisko wielofunkcyjne

od poniedziałku do niedzieli 08:00-22:00

 

Zapisy: Mikołaj Tarczyński tel. 601 183 667

(prosimy dzwonić do 21:00)

To ze strony orlika na MDK. Bodaj darmowe, ale chyba trzeba będzie zarezerwować. Tyle, że pewnie już zajęte bo z tego co tam widzę przechodząc to ciągle ktoś gra i jakieś drużyny mają treningi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Fajny pomysł z tym meczem, akurat kończę sesję to trochę bym się powyżywał na piłce.

 

Wydaje mi się, że z Orlikami może być różnie i warto mieć opcję rezerwową w stylu boisko szkolne.

Jakiś czas temu umówiłem się z kumplami przy Orliku gdzieś za Politechniką, a skończyło się tak, że graliśmy właśnie przy jakiejś szkole na Ratajach.

 

Proponuję pograć tak do wieczora, a na 20:30 można pójść na piwo do jakiegoś Alibi, będą grały Niemcy z Australią - można pokibicować kangurom i pogadać. A z Alibi jest blisko i do Kaponiery i do Dworca i wszędzie.

 

Co Wy na to? Jak będzie coś więcej jasne z miejscem i jak będę wiedział, że na 100% przyjdę to potwierdzę. Mi cała niedziela pasi.

 

PS. Rejestrowałem się tu z 5 lat temu i miałem kiedyś konto na poprzedniej wersji tego forum (bo chyba były jakieś przenosiny), da się je jakoś tu importować albo zmienić tu datę rejestracji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli znajdzie się odpowiednia liczba osób, czas i miejsce gdzie będzie można pograć to czemu nie :]

A może stary stadion Warty, ale nie wiem czy tam jest dość równa ziemia :P wiem, że co jakiś czas grają tam młodziki z Warty, płotów nie ma i po starych trybunach można chyba zejść i pograć, nie wiem, może Buffu się orientuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...