Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Gy pisałem, że raczej wina po stronie Twojego systemu to chodziło mi o fakt, że skoro u innych osób to działa, to znaczy że dodatek jest w porządku. Choć przyznaję, że rozrósł się strasznie i w związku z tym czasem są z nim problemy, ale trzeba próbować. Miłej gry życzę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czy jest jeszcze jakaś szansa na ciagnięcie tego projektu ? szkoda, bo tyle pracy, szczególnie w okręgu mazowieckiego - ja, ronaldek, emas, paru innych, których nie wymieniłem poszła się najzwyczajniej w świecie jebać. Szkoda, że nawet ten nieszczęsny komputer się wam przeciwstawia

 

ja osobiście bym tylko dopracował, uwzględnił transfery i stanął na 4 lidze

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

czy jest jeszcze jakaś szansa na ciagnięcie tego projektu ? szkoda, bo tyle pracy, szczególnie w okręgu mazowieckiego - ja, ronaldek, emas, paru innych, których nie wymieniłem poszła się najzwyczajniej w świecie jebać. Szkoda, że nawet ten nieszczęsny komputer się wam przeciwstawia

 

ja osobiście bym tylko dopracował, uwzględnił transfery i stanął na 4 lidze

 

 

 

Ja miałem przez pewien czas brak dostępu do internetu i z mojej strony też realizacja projektu trochę stanęła:/. Mam pytanie czy nadal można wysyłać formularze?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I jak postępy prac ? Można coś więcej ? A i jeszcze jedno, bo chyba się nie zrozumieliśmy:

To jest właśnie dobre rozwiązanie, bo jeśli chcesz mieć swój zespół w PLU to dołóż do tego swoją cegiełkę a nie tylko wymagaj od innych. :) napisał kondi192

 

czyli to jest tak, że będą tylko te kluby, co wysłano raporty ? to, że nie wysłano raportów z tych klubów, to znaczy, że nie znajdą się one w strukturach ligowych ? zawodników ich pomijam, jak dla mnie to nawet nie muszą być prawdziwi, bo i tak bym wszystkich wywalił i kompletował skład od nowa, co pewnie zrobi większość graczy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś z osób tworzący rzuci garść informacji na temat postępów pracy na PLU ? W manifeście obwieszczającym początek prac była mowa o tym , że będziecie na bieżąco informowali o postępach i do tego za niedługo zamieścicie jakieś screeny . Na razie nic nie napisaliście a zaczęły się wakacje , do południa póki jest wielki war siedzie się w domu , więc by się pograło ;P

 

Z góry thx za jakiekolwiek info

Odnośnik do komentarza

czy cos wiadomo czy ktos pracuje nad dodatkiem umozliwiajacym gre 2 liga polska na patchu 11.3?

to nie jest większy problem ;) wczytaj bazę danych 11.3 i odpal dodatek- w edytorze oczywiście. jak klikniesz na zasady to wyskoczy Ci iż masz za mało drużyn w dwóch ligach. następnie dodajesz jakieś dwie. albo nie grywalne albo dodajesz zgodnie z tabelami. po tym zapisujesz i śmiga.

ja to sobie sam zrobiłem + ważniejsze transfery na dzień dzisiejszy i gram od 4 ligi.

Odnośnik do komentarza

uważam, że należy podnieść statystyki scoutingu młodzieży, baz treningowych i młodzieżowych do wartości 15-16 dla ekstraklasy, 14-15 dla 1 ligi i 13-15 dla co silniejszych klubów z 2 lig. Może to brzmi idiotycznie, lecz tylko w ten sposób podniesienie wszystkim klubom z tych lig w FMRTE do tych wartości zapewniło jakikolwiek dopływ juniorów o lepszej klasie do klubów i dalej do reprezentacji. Naprawdę jest to ważne, bo grając Cracovią w 2020 reprezentacja składała się w 90% z naturalizowanych obcokrajowców, emerytów pokroju Fabiański czy Krychowiak, a także polskich wychowanków z klubów zagranicznych

 

naprawdę, nie było żadnego talentu przez 10 lat ani w młodzieżówce ani w klubach, kto grał dłużej na PLU potwierdzi to. Nie było skąd brać polskich graczy, kluby masowo zapchane przez młodych Brazylijczyków, Argentyńczyków i innych. Ponadto można popodnosić reputację klubom, bo widać już, że coraz lepsi zawodnicy do nas przychodzą, a w przyszłości będzie to postępować

Odnośnik do komentarza

uważam, że należy podnieść statystyki scoutingu młodzieży, baz treningowych i młodzieżowych do wartości 15-16 dla ekstraklasy, 14-15 dla 1 ligi i 13-15 dla co silniejszych klubów z 2 lig. Może to brzmi idiotycznie, lecz tylko w ten sposób podniesienie wszystkim klubom z tych lig w FMRTE do tych wartości zapewniło jakikolwiek dopływ juniorów o lepszej klasie do klubów i dalej do reprezentacji. Naprawdę jest to ważne, bo grając Cracovią w 2020 reprezentacja składała się w 90% z naturalizowanych obcokrajowców, emerytów pokroju Fabiański czy Krychowiak, a także polskich wychowanków z klubów zagranicznych

 

naprawdę, nie było żadnego talentu przez 10 lat ani w młodzieżówce ani w klubach, kto grał dłużej na PLU potwierdzi to. Nie było skąd brać polskich graczy, kluby masowo zapchane przez młodych Brazylijczyków, Argentyńczyków i innych. Ponadto można popodnosić reputację klubom, bo widać już, że coraz lepsi zawodnicy do nas przychodzą, a w przyszłości będzie to postępować

 

U mnie w 2023 w pierwszej jedynastce kadry polski bylo dwoch zawodnikow urodzonych w Polsce :/ Podniesienie tych wartosci powinno pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

uważam, że należy podnieść statystyki scoutingu młodzieży, baz treningowych i młodzieżowych do wartości 15-16 dla ekstraklasy, 14-15 dla 1 ligi i 13-15 dla co silniejszych klubów z 2 lig. Może to brzmi idiotycznie, lecz tylko w ten sposób podniesienie wszystkim klubom z tych lig w FMRTE do tych wartości zapewniło jakikolwiek dopływ juniorów o lepszej klasie do klubów i dalej do reprezentacji. Naprawdę jest to ważne, bo grając Cracovią w 2020 reprezentacja składała się w 90% z naturalizowanych obcokrajowców, emerytów pokroju Fabiański czy Krychowiak, a także polskich wychowanków z klubów zagranicznych

 

naprawdę, nie było żadnego talentu przez 10 lat ani w młodzieżówce ani w klubach, kto grał dłużej na PLU potwierdzi to. Nie było skąd brać polskich graczy, kluby masowo zapchane przez młodych Brazylijczyków, Argentyńczyków i innych. Ponadto można popodnosić reputację klubom, bo widać już, że coraz lepsi zawodnicy do nas przychodzą, a w przyszłości będzie to postępować

 

U mnie w 2023 w pierwszej jedynastce kadry polski bylo dwoch zawodnikow urodzonych w Polsce :/ Podniesienie tych wartosci powinno pomoc

 

 

Jest to jeden chyba z najbardziej denerwujących aspektów w grze. Thiago Kowalski Luis Cichy, czy Moises Cichowicz. Same takie grajki w polskiej reprezentacji. Ostatnio pojawił mi się ciekawy bramkarz z mojej dawnej szkółki Lechii Gdańsk, i o dziwo przedstawiany był jako Artur Boruc, po wstępnych oględzinach miał nie całe 2 gwiazdki. To ma być nowy Boruc?!

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...