Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

teraz wlaczylem mecz i w 60 min zawiesilo mi sie... zacząłem klikać ctr alt delete i wkoncu po 5 min wyszlo mi do pulpitu;/ gra byla zminimalizowania wlaczylem ja z paska zadań i byl juz koniec meczu 90 min... wzialem kontynuuj i podczas robienia transferów sie zacielo juz tak ze czekalem 10 min i wkoncu zrobilem restet PC... :evil: jedym slowem FM mi sie zaciał!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich efemaniaków.

Zdarzyło się Wam kiedyś, aby pomimo regulaminem dozwolonych trzech zmian sędzia pozwolił na aż cztery? Bo mnie tak- poniżej daję linka do screena.

http://zapodaj.net/5...785cd1.bmp.html

A oto opis sytuacji:

Spotkanie na szczycie Eredivisie. W końcówce spotkania przy stanie 1:1 postanawiam wprowadzić za Diego Guastavino młodziutkiego Marco Verrattiego, który znakomicie bije stałe fragmenty gry. Zanim jednak doszło do zmiany, czerwoną kartką ukarany został środkowy obrońca Tomas Hubocan. W tej sytuacji doszedłem do jedynego słusznego wniosku: że remis na stadionie Phillipsa nie jest wcale taki zły i że należałoby go bronić, skoro gram w osłabieniu. Jako że dwie korekty w składzie wykorzystałem już wcześniej (pojawili się Tarik Elyounoussi i Javier Chevanton), anulowałem zmianę Verrattiego za Guastavino i wprowadziłem środkowego obrońcę, Michela Breuera, za napastnika (Michala Papadopoulosa). Ku mojemu zdziwieniu, młodziutki Włoch jednak pojawił się na boisku kilka minut później, a moje Heerenveen wzmocnione aż czterema zawodnikami o świeżych siłach zgarnęło w Eindhoven trzy punkty.

Na zakończenie mała uwaga- w poprzednich FM-ach nie raz zdarzało mi się, że przed dokonaniem zmiany któryś z zawodników bądź to odnosił ciężką kontuzję, bądź oglądał czerwoną kartkę, dopiero jednak w "10" komputer zapamiętał i (jako rzecze klasyk) "uskutecznił" anulowaną zmianę.

P.S. wybaczcie, jeśli wypowiedź nie była zbyt składna, ale to chyba zbyt późna pora dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Już trzy crash dumpy trafiły mi się przy wchodzeniu w ekran taktyki. Zastanawiające :-k .

 

Strasznie wkurzające są te znikające nazwiska w ekranie ze składem :/ .

 

Jeszcze jedno. To bug nie bug. Był już we wcześniejszych wersjach gry. Powiedzmy, że to trik.

Jeżeli brakuje wam pieniędzy na pensje, a chcecie ściągnąć fajnego zawodnika z wolnego transferu wystarczy zaproponować mu testy. Podczas nich spokojnie zaoferujecie mu taką pensję jaką chce.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj wprowadzać je etapami, zobaczysz co je powoduje, to mogą być rzeczy których nie zauważysz, np. wspólny stadion dla dwóch drużyn których terminarze się pokrywają i nie mogą być przesunięte, różne błędy są. Wprowadzaj zmiany etapami i sprawdzaj, w ten sposób jest bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam mala watpliwosc. Za awans do LM w FM-ie dostaje sie 4mln euro. Czyli tak jak w poprzednich czesciach tej gry oraz tak jak w poprzednich rozgrywkach LM. Natomiast po reorganizacji pucharow w tym roku wedlug roznych zrodel za awans do fazy grupowej LM dostaje sie miedzy 7 a 9mln euro. Blad w grze czy moze jakies dziwne informacje mam?

Odnośnik do komentarza

Chyba odkryłem co wpływa na moje crash dumpy. Prawdopodobnie chodzi o konwertowanie taktyk.

Gra wywala się przy wchodzeniu w ekran taktyki, ale tylko wtedy gdy te są w klasycznej formie.

Bardzo interesujace.

 

Już kiedyś o tym pisałem, choć forma tego wpisu spowodowana wieczornym piątkowym "odprężeniem", wywołała słuszne protesty purystów jezykowych, u mnie crash dump czyha w "podpowiedziach współpracowników". Jeśli skorzystam z funkcji "narada przed meczem" wszystko jest ok. Jeśli zaś wejdę bezpośrednio do "podpowiedzi współpracowników" lub skorzystam z funkcji "zwołaj naradę" gra się wywala. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy w trakcie narady przed meczem wyczyszczę - odrzucę wszystkie podpowiedzi wówczs zakładka "podpowiedzi wsółpracowników" chodzi poprawnie do nastepnego kliknięcia "graj dalej".

Odnośnik do komentarza

Chyba odkryłem co wpływa na moje crash dumpy. Prawdopodobnie chodzi o konwertowanie taktyk.

Gra wywala się przy wchodzeniu w ekran taktyki, ale tylko wtedy gdy te są w klasycznej formie.

Bardzo interesujace.

 

Już kiedyś o tym pisałem, choć forma tego wpisu spowodowana wieczornym piątkowym "odprężeniem", wywołała słuszne protesty purystów jezykowych, u mnie crash dump czyha w "podpowiedziach współpracowników". Jeśli skorzystam z funkcji "narada przed meczem" wszystko jest ok. Jeśli zaś wejdę bezpośrednio do "podpowiedzi współpracowników" lub skorzystam z funkcji "zwołaj naradę" gra się wywala. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy w trakcie narady przed meczem wyczyszczę - odrzucę wszystkie podpowiedzi wówczs zakładka "podpowiedzi wsółpracowników" chodzi poprawnie do nastepnego kliknięcia "graj dalej".

 

Tak gra coraz bardziej mnie zaskakuje. Będę dalej testował. Może w końcu znajdziemy wspólny mianownik dla wszystkich crash dumpów :D .

Odnośnik do komentarza

Tak gra coraz bardziej mnie zaskakuje. Będę dalej testował. Może w końcu znajdziemy wspólny mianownik dla wszystkich crash dumpów :D .

 

Ehh na forum SI już 14 stron tego tematu... Na 10.1 zdarzały mi się crash dumpy przy dłuższej posiadówce z efemem, na 10.1.1 zagrałem parę sesji po 4-5 godzin i zero crasha na 8 krajach, 14 ligach i średniej bazie (39000 zawodników), a sprzęt mam już trochę leciwy (X2 2100@2900 Mhz, 3 GB DDR2, XP SP3).

Odnośnik do komentarza

Nie mam siły czytać całego tematu, ale coś tam zauważyłem, że ktoś wspominał, że przy używaniu klasycznego edytora taktyk gra lubi crashować. Ja nawet nie wiem gdzie jest ten przycisk i jeszcze się nie spotkałem z crashem, a mam sprzęt beznadziejny, który ledwo rusza :) (mała baza, 3 ligi, i narzekam, hehe).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Cześć...

 

Po zainstalowaniu FM 2010 i próbie włączenia wyskakuje mi takie coś: not well-formed (invalid token ) at line 1 of confing.xml

 

Zarówno poprzez Stream jak i normalnie...,szukałem na internecie,próbowałem różnych porad i bez powodzenia...,Może to wina systemu,używam Windows 7.

 

Dodam ze gra jest orginalna,Prosze o pomoc...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...