Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was grał druga lige rumuńska? Jesli tak to czy tez tak macie/mieliscie ze w przerwie zimowej nie mozna rozgrywac meczow towarzyskich? (wszystkie terminy do pierwszego meczu wiosennego sa na szaro)Dosc dziwne to, co prawda zadna druzyna nie grala z tej ligi meczow towarzyskich i szanse sa rowne ale chyba federacja rumunska nie zabronila rozgrywania tego typu meczow? ;P

Odnośnik do komentarza

teraz wlaczylem mecz i w 60 min zawiesilo mi sie... zacząłem klikać ctr alt delete i wkoncu po 5 min wyszlo mi do pulpitu;/ gra byla zminimalizowania wlaczylem ja z paska zadań i byl juz koniec meczu 90 min... wzialem kontynuuj i podczas robienia transferów sie zacielo juz tak ze czekalem 10 min i wkoncu zrobilem restet PC... :evil:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych osob ktore graja Chelsea :

Gram z kumplem lige angielska w 1 sezonie spoko 68 mln na transfery kogo chcialem to kupilem :) Nadszedl 3 wrzesien kara za Kakute czyli transfery zawieszone na rok , mysle spoko Roman rzuci hajs to sobie kupie kogos we wrzesniu a przyjda w styczniu . Niestety po zakonczeniu sezonu nie dostalem zadnych funduszy na zakupy co gorzej moj budzet wynosil - 90 mln ale zawsze po sezonie prezesi dorzucali do kasy zeby sie wyrownal budzeet jak to mialo miesjce jak gralem City MU a u mnie nic . Teraz mamy 2 sezon i powiedzcie mi jak wyglada sytuacja w 3 sezonie i nastepnych czy normalnie dostane fundusze na transfery czy nie i jeszcze interesuje mnie sprawa budzetu klubu .

Odnośnik do komentarza

Na początek drobnostki. Gram dopiero dwa dni.

Crash dump wyskoczył mi dwa razy. Raz po załadowaniu kilku dodatkowych lig stworzonych przez miłośników FM-a, drugi raz przy wejściu w okno taktyki podczas meczu.

Znikajace nazwiska pilkarzy w ekranie ze składem. Pierwszy raz w życiu coś takiego zobaczyłem. Interesujące zjawisko.

 

Tryb 3D działa bez zarzutu. Zero przycięć, bardzo płynne działanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli komuś to pomoże to:

 

po 1) windows xp - SP2 - zadnych crashow

po 2) windows vista SP3 - crashe co chwile

po 3) po dluzszej grze (czyt. ~3h) gra dziala co raz wolniej, w czasie meczu zacina sie zazwyczaj na 7-8 minucie i 20, spora chwile trwa zanim ruszy - wystarczy zapisac gre, wylaczyc wlaczyc i znow wszystko smiga :]

 

juz pogodzilem sie ze wszystkimi bledami tej gry, ale teraz ten mnie dobił. Kupilem swietnego zawodnika, rozegral 2 mecze, dostalem propozycje jego sprzedazy, nie zgodzilem sie, ten walnal focha i przez caly sezon go juz trzyma :] Paranoja jakas, sytuacja calkowicie abstrakcyjna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mam taką sprawę . Nie moge kupić do Arsenalu Sakho z P.S.G , wartość zawodnika 6mln funtów a ja daje 25 mln i nadal odrzucaja , to samo w Przypadku Asenjo z Atletico madrid wart 6,5 ja daje im 21 i też odrzucenie , albo Hugo Lloris z lyonu chodź ten od razu kosztuje 21 mln funtów :/ , najbardziej mi zalezy na sakho i asenjo , no ale nie dam za nich po 30 milionów czy więcej za kazdego :/

Odnośnik do komentarza
Nie moge kupić do Arsenalu Sakho z P.S.G , wartość zawodnika 6mln funtów a ja daje 25 mln i nadal odrzucaja , to samo w Przypadku Asenjo z Atletico madrid wart 6,5 ja daje im 21 i też odrzucenie , albo Hugo Lloris z lyonu chodź ten od razu kosztuje 21 mln funtów :/ , najbardziej mi zalezy na sakho i asenjo , no ale nie dam za nich po 30 milionów czy więcej za kazdego

 

poprostu nie chcac ich sprzedac :)

Odnośnik do komentarza
Nie moge kupić do Arsenalu Sakho z P.S.G , wartość zawodnika 6mln funtów a ja daje 25 mln i nadal odrzucaja , to samo w Przypadku Asenjo z Atletico madrid wart 6,5 ja daje im 21 i też odrzucenie , albo Hugo Lloris z lyonu chodź ten od razu kosztuje 21 mln funtów :/ , najbardziej mi zalezy na sakho i asenjo , no ale nie dam za nich po 30 milionów czy więcej za kazdego

 

poprostu nie chcac ich sprzedac :)

nie chca ich sprzedać tylko dziwne że w 09 kupowałem ich bez problemu za nieduże pieniądze , przykładowo sakho za 9 milionów funtów po wygranej P.S.G w pucharze uefa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...