Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

To był pewnie sarkazm ;P...

 

Moc zasilacza wcale nie jest najważniejsza. Markowe 300W spokojnie uciągnie twój zestaw (najlepiej coś w stylu Modecom MC-300, ewentualnie MC-350 (nie FEEL, bo to gówno). Możesz kupić nawet 1 000W zasilacz, ale jeżeli będzie z gównianych podzespołów zrobiony to jest duża szansa, ze się spali, a przez brak zabezpieczeń najpewniej pociągnie za sobą kilka podzespołów. Najlepiej napisz na jakimś forum komputerowym, nie musisz mi wierzyć.

 

Temperaturę możesz sprawdzić w darmowym programie Everest Home Edition w zakładce "Komputer->czujnik".

 

spoko..... w tym programie Everest Home Edition w zakładcce Komputer --> czujnik to przy wlaczonym fmie mam patrzec na opcje "Temperatury"

czy Wentylatory?

Odnośnik do komentarza

Temperatury zdają się być w porządku, jakbyś jednak nie do końca ufał czujnikowi możesz dotknąć lekko radiatora na procesorze i jeżeli parzy to znaczy, że czujnik się myli i temp jest dość wysoka.

 

 

Notabene nie sugeruj się napięciami podawanymi przez program, napięcia wiarygodnie można zmierzyć tylko miernikiem napięcia.

Odnośnik do komentarza

Temperatury zdają się być w porządku, jakbyś jednak nie do końca ufał czujnikowi możesz dotknąć lekko radiatora na procesorze i jeżeli parzy to znaczy, że czujnik się myli i temp jest dość wysoka.

 

 

Notabene nie sugeruj się napięciami podawanymi przez program, napięcia wiarygodnie można zmierzyć tylko miernikiem napięcia.

 

nic nie parzy;p komputer byl odkurzony i ani zasilacz ani radiator na procku sie nie przegrzewaja.... program Power Memory Booster po wlaczeniu fma to nie wiem czy dobrze rozumiem ale tak jakby caly RAM mi FM zzerał tak pokazuje w tym programie na 512 ktore mam bylo 490 ;/

 

MEMORY LEAK??? ;>;>:please:

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi drodzy koledzy, nie wiem czy dobry dzial wybralem na to pytanie, przy grze tylko z komentarzem, bez trybu 2d czy 3d, dlaczego podczas meczu nie mam aktywnej zakladki taktyki, zeby w trakcie meczu cos zmienic, tylko musze wchodzic we wspomniane tryby zeby dokonac zmian? w zeszlorocznej wersji bylo wszystko ok i nie wiem czy to blad czy co, czy trzeba cos gdzies w opcjach zaznaczyc

Odnośnik do komentarza

witam

bug nr. 1 - klub chce kupić ode mnie piłkarza, ustala z nim kontrakt, po czym pojawia sie komunikat, że jednak go nie kupi gdyż klub znalazł innego piłkarza; po czym nadal interesuje się moim piłkarzem chce go kupic i tak w koło macieju ;)

bug nr. 2 - crash dump - rok 2012, początek sezonu (lipiec), jak chce wejść do treningu przez menu wykazuje mi crasha (albo jak chce z wiadomości wejść na panel transferowy - ktoś miał coś takiego? (ps. jak wejść w trening poprzez piłkarza nie ma problemu)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...