Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

mam jedno pytanko. czesto zdarza sie taki terminarz w koncowce sezonu? http://img101.imageshack.us/img101/8710/legiawarszawa.png

 

Też tak miałem wiele razy w FM 09 :) Ale oglądając to Twoje zdjęcie mam nieodparte wrażenie, że tak naprawdę to chciałeś pochwalić się swoimi osiągnięciami :D Jeżeli grałeś to bez powtarzania meczy to "czapki z głów" bo wygrać puchar UEFA w 2 sezonie to nie lada wyczyn... Ale ja jakoś wątpię w to:) W FM 09 żeby wygrać puchar UEFA to musiałem Zagłębiem Lubin rozegrać 6 sezonów a wtedy skład miałem mocno zagraniczny:)

Odnośnik do komentarza

akurat chwalenie sie nie bylo moim zamiarem :) przyznam sie bez bicia ze pare waznych spotkan wygral mi moj asystent, ktory nie wiem kurde jak to robi ale w meczach o stawke osiaga dobre wyniki. wygral mi polfinal, final i 1 mecz z cwiercfinalu. dalem mu poprowadzic na chwile zespol no i osiagnal wyniki, ale zepsul atmosfere w druzynie, bo nie przeprowadzal w ogole rozmow motywacyjnych.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już ktoś o tym napisał, ale mam problem, bo w pierwszym sezonie awansowałem Wisła do LM współczynnik UEFA wzrósł mi do ponad 20 ( wcześniej miałem ok. 10), a mimo to w następnym sezonie losowany byłem ze starym współczynnikiem ;/ Bug wkurzający bo przez to nie byłem rozstawiony ;/

Odnośnik do komentarza

Witam.. nie wiem czy ten temat juz byl poruszany.. a do przejrzenia jest dosc sporo.. wiec jakby co.. to prosze o wybaczenie :) ...

Mam dziwny problem ze statystykami.. gram najnizsza lige Angielska.. i niektorzy zawodnicy w mojej druzynie nie posaiadaja pelnych statystyk ... wie ktos moze o co chdzi ?

 

http://img69.imageshack.us/img69/1424/statystyki.jpg

 

http://img69.imageshack.us/img69/3473/statystyki2.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie "akcje" ze naprzyklad jak robię zmiany, lub poprostu jestem w menu z taktyki i potem akceptuje i robią się gole " z dupy ". Poprostu po wyjściu z menu taktyki, jest gol. Takiego buga mam w kazdym z FMow jakie gralem... Oczywiście to się zdarza bardzo rzadko, ale się zdarza... Chciałem zrobić screena, ale to jest niemożliwe żeby to wyłapać, Bo poprostu nie ma jak.

Odnośnik do komentarza

a mnie choleeernie irytuje to, że baardzo czesto zdarzają się "szybkie odpowiedzi rywali". Tzn zaraz po strzeleniu przeze mnie bramki dającej zwycięstwo, rywal nagle niesamowicie się odradza, atakuje tak że odpowiedź - czyt. bramka pada dosłownie w 5 minut, po czym znów jest cieniutki... Jestem po 4 sezonach, niestety nie zapisałem screena z graficznie przedstawionymi bramkami.

 

dobra mniejsza o to,

 

 

sprowadzilem młodego piłkarza, ktory szybko sie uczy, wymiata w klubie. Po kazdym meczu w ktorym ma b.dobrą ocene, 8-9 media wywieraja na niego presje. Jest tym przytloczony, gra potem kilka spotkan na nedznym poziomie i "RADZI SOBIE Z PRESJA MEDIOW" po czym znow - b. dobry mecz i sytuacja sie powtarza. Tak w kolko... Ma ktos jakis pomysl co zaradzic? Dodam, ze nie chwale tego zawodnika w mediach, nawet w rozmowach motywacyjnych traktuje go jak reszte zespolu...

Odnośnik do komentarza

a mnie choleeernie irytuje to, że baardzo czesto zdarzają się "szybkie odpowiedzi rywali". Tzn zaraz po strzeleniu przeze mnie bramki dającej zwycięstwo, rywal nagle niesamowicie się odradza, atakuje tak że odpowiedź - czyt. bramka pada dosłownie w 5 minut, po czym znów jest cieniutki... Jestem po 4 sezonach, niestety nie zapisałem screena z graficznie przedstawionymi bramkami.

 

dobra mniejsza o to,

 

 

sprowadzilem młodego piłkarza, ktory szybko sie uczy, wymiata w klubie. Po kazdym meczu w ktorym ma b.dobrą ocene, 8-9 media wywieraja na niego presje. Jest tym przytloczony, gra potem kilka spotkan na nedznym poziomie i "RADZI SOBIE Z PRESJA MEDIOW" po czym znow - b. dobry mecz i sytuacja sie powtarza. Tak w kolko... Ma ktos jakis pomysl co zaradzic? Dodam, ze nie chwale tego zawodnika w mediach, nawet w rozmowach motywacyjnych traktuje go jak reszte zespolu...

 

Wpuszczaj go na ogony... daj mu odpocząć i powoli niech nabiera doświadczenia... najlepiej przydziel mu mentora, który poprawi jego radzenie sobie z presją... btw. chyba nie ten temat ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...