Skocz do zawartości

Demo FM 2010 - pierwsze wrażenia.


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia to największy plus przy ekranie instrukcji dotyczących przeciwnika, jeśli chce się posłuchać asystenta można wszystko załatwić jednym kliknięciem, nie jak w poprzedniej wersji po dwóch zawodników.

Jednak nie mogę znaleźć sposobu aby po zaakceptowaniu meczu przechodził do "wersji tekstowej" bez TrybuTV, z którego i tak od razu wychodzę.

Odnośnik do komentarza

Nowy sposób ustawiania taktyki jest wg mnie koszmarny, myślałem że uprości to sprawę, jednak strasznie się myliłem. Nic nie ma takiego daję takiego efektu jakiego bym się po tym spodziewał. Jeżeli zdecyduję się zagrać w pełną wersję, zostanę przy suwakach. Jestem serdecznie zawiedziony, ale to tylko ja i pewnie to wszystko dlatego, że się nie znam.

Odnośnik do komentarza

Jednak nie mogę znaleźć sposobu aby po zaakceptowaniu meczu przechodził do "wersji tekstowej" bez TrybuTV, z którego i tak od razu wychodzę.

 

tez nie moge znalezc na to sposobu, byc moze jestem malo spostrzegawczy albo w demie nie ma takiej mozliwosci

 

od siebie dodam ze "BraCa Soft" wydalo kolejny beta edytor do dema, pozwolilem sobie dodac do niego "spolszczenie" bazowane na "Robi 2009" ;)

 

FMRTE v3.0.119 PL

Odnośnik do komentarza

no widzisz, a mi jakże zaawansowany graficznie FM śmiga. Ale:

1) mam aktualne sterowniki

2) aktualnego DirectX (z sierpnia ;) )

3) Komp spełnia wymagania

4) Mam większy porządek w kompie niż w mieszkaniu

5) Wynikające z 4 - mam powyłączane wszystkie zbędne procesy

6) Wynikające z 4 i 5 - Kiedy wiem, że będę dłużej grał, restartuję system i dopiero włączam demko - po co mają mi cokolwiek śmigać w tle?

 

Kochasz FM-a? Dbaj o PeCeta.

Odnośnik do komentarza

@M8 wieje mi to odrobiną pewnej formy hipochondrii ;P...

Wydaje mi się, że wystarczy spełniać punkty 1, 2, 3. Jeżeli nadal jest coś nie tak dopiero wtedy można myśleć nad innymi krokami, głównie wyłączeniem procesów i zorientowaniem się ile pozostaje wolnej pamięci tylko dla FM'a. U mnie wszystko sobie hula wesoło w tle, kompa mam z przed dwóch lat, niemal zawsze podczas gry w FM'a alttabuje między nim a FireFoxem i problemów z płynnością nie ma chociaż gram w 1920x1200.

Odnośnik do komentarza

Będziesz mógł kontynuować, ale zmiana bazy na inną nie będzie możliwa.

 

Defensywne rożne w demie ssą. Domyślnie przeciwnik serwuje nam... CK by Prof ;) Ot, zawodnicy kryją słupki i przeciwników, ale jeden pozostaje w okolicy 6 metra nie pilnowany przez nikogo. Bardzo często dostaje on piłkę i robi z nią co tylko chce. Domyślne ustawienia, niczego nie ruszałem, więc ostrzegam kolegów - nie idźcie tą drogą!

 

A przy okazji osiągnąłem szczyt szczęścia - do drużyny z conference zgłosił się medyk z odpowiednim parametrem 18. Pierwszy raz chyba taką gwiazdę za free zgarnąłem :debesciak:

Odnośnik do komentarza

Sterowników nie aktualizuje

Błąd. U mnie demko w trybie 3D cięło i pokazywało 2,5 gwiazdki w 3D system rating (ekran preferences, display). Po aktualizacji sterowników grafy chodzi szybko jak nasi reprezentanci do szatni po meczu a rating skoczył do 5 gwiazdek.

 

Nieźle, ja po aktualizacji sterowników i DirectX'a mam 1,5 gwiazdki na GeForce 6600...

Odnośnik do komentarza
Nieźle, ja po aktualizacji sterowników i DirectX'a mam 1,5 gwiazdki na GeForce 6600...

Jak coś nie tak z wydajnością to najlepszych sterowników poszukaj tutaj.

 

 

A przy okazji osiągnąłem szczyt szczęścia - do drużyny z conference zgłosił się medyk z odpowiednim parametrem 18. Pierwszy raz chyba taką gwiazdę za free zgarnąłem :debesciak:

BSS/BSN czy BSP? Podaj namiary na tego debeściaka.

Odnośnik do komentarza

Na tym gf'ie to nie instaluj najnowszych sterowników. Poszukaj w necie jakie są najoptymalniejsze dla twojej karty, usuń obecne Drive cleanerem przed instalacją wcześniejszych. Tak to już jest, że do tych starszych kart te nowsze sterowniki średnio pasują co często owocuje mniejszą wydajnością, ale szczerze mówiąc nawet z najodpowiedniejszymi sterami fm będzie pewnie co najwyżej ledwo śmigał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...