Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

O ile pamiętam grając w podobnej lidze (Irlandia Północna), to profesjonalnym klubem dopiero po dojściu do fazy grupowej LE zostałem. A i podpisz z wszystkimi graczami kontrakty profesjonalne. Później radzę już uzbroić się w cierpliwość

 

 

wlasnie moge tylko kontrakty amatorskie. Sami emeryci 35+ przewaznie z Wloch mi przychodza.

Odnośnik do komentarza

Za przeproszeniem - gówno prawda.Scouci bardzo często się mylą,czasami nawet o dobre 30-40 mln € w wypadku supergwiazd.Typu 2 scoutów mówi mi,że taki Fabregas jest osiągalny za 50-60 mln €,a Arsenal (a dokładnie ich prezes) akceptuje ofertę dopiero w pobliżu 100 mln € :szczerba:

Odnośnik do komentarza

Za przeproszeniem - gówno prawda.Scouci bardzo często się mylą,czasami nawet o dobre 30-40 mln € w wypadku supergwiazd.Typu 2 scoutów mówi mi,że taki Fabregas jest osiągalny za 50-60 mln €,a Arsenal (a dokładnie ich prezes) akceptuje ofertę dopiero w pobliżu 100 mln € :szczerba:

bo piłkarze o kluczowym statusie są strasznie drodzy i czasem scouci nawet nie próbują oszacować ceny wykupu, wiedząc, że macierzysty klub będzie odrzucał wszystkie sensowne oferty

Odnośnik do komentarza

Siema znaleźliście może już rozwiązanie na to żeby działało PA i CA w grze? Bo po wgraniu patcha 10.3 to przestało działać.

 

PS. Jeżeli te pytanie było już odpowiedziawszy( xD) to przepraszam, ale nie było mnie przez około 2 miesiące na forum, i jakoś nie bardzo widzi mi się w każdym temacie jechać po 20-30 stron...

Odnośnik do komentarza

Tutaj też tak jest, ale niektóre taktyki są nie do rozszyfrowania przez komputer, jak np. 4-1-2-1-2.

A wytłumacz mi jakim sposobem jedne taksy są rozszyfrowywane, a inne nie? Albo wszystkie albo żadne. Moja odpowiedź żadne.

Od zawsze gram 4-4-2 i jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło żeby taktyka przestała działać. Zdarza się, że piłkarze zawodzą ale tak to już jest.

Ludku krasnoludku w 2k8 też to zjawisko nie miało miejsca, o 2k9 się nie wypowiem, bo mało grałem z powodu dużej liczby bugów.

Zagraj sobie ustawieniem 4-1-2-2-1 (4-DM-2 srodkowych pomocników, 2 of. skrzydłowych i napastnik), dam sobie rękę uciąć, że jak wygrasz ligę to w następnym sezonie wszyscy twoi przeciwnicy będą grali taktyką 4-2-3-1 przeciwko tobie...

Odnośnik do komentarza

(...) Albo wynająć jakichś osiłków, żeby, za przeproszeniem, wp******ili piłkarzom za słabą grę?

Czekam na odpowiedzi.

Pozdraiwam.

A co to, kuźwa, symulator ochroniarza dyskoteki...??? Ależ WYBITNE zapytanie... hehe...

 

Zależy, ilu masz maruderów. Jeśli kilku, to sprzedaj ich (nie musisz wszystkich marudzących).

Odnośnik do komentarza

Siema!

Powiedzcie mi jak to jest... na stronie/forum ludzie wymieniają setki talentów z przeróżnych stron świata. Ja później siadam do FMa odpalam grę i nie mogę znaleźć żadnego z nich : / Rozumiem, że gra na dużej bazie danych to nie wszystko i trzeba mieć jeszcze multum aktywnych lig by mieć szanse pozyskać jakiś talent z górnej półki?

Odnośnik do komentarza

Nie musisz mieć multum lig, wystarczy jak przy wyborze bazy zaznaczysz niestandardową i dołożysz sobie np.: wszystkich zawodników z jakiegoś, potrzebnego Ci kraju/ów. Albo zaznaczysz, żeby wczytać wszystkich zawodników od poziomu najwyższej ligi z danego kontynentu/ regionu. Do woli. Staraj się jednak nie przekraczać 75000 piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

Witam all i PoZdRo

 

Mam taki problem: Włączam sobie dzisiaj gierkę FM10 chce wczytać grę a tu mi wyskakuje gra nie została wczytana :(, i tak za każdym razem. Ładuje się tylko do połowy. Pewnie się save uszkodził... czy jest jakaś możliwość aby go odzyskać? Czy PRZYWRÓCENIE SYSTEMU POMOGŁOBY? Odzyskał bym trochę starszy SAVE?

Odnośnik do komentarza

Gram druzyna San Marino w 3 lidze wloskiej, w poprzednim FM prowadzac ta druzyne zawodnicy otrzymywali obywatelstwo San Marino, teraz tego nie ma, w profilu zawodnika gdzie powinno byc ile dni pozostalo mu do otrzymania ewentualnego obywatelstwa, nic nie ma...dlaczego ?

bo tak jest w kodzie gry/edytorze (kwestia sprawdzenia)

 

Witam all i PoZdRo

 

Mam taki problem: Włączam sobie dzisiaj gierkę FM10 chce wczytać grę a tu mi wyskakuje gra nie została wczytana :(, i tak za każdym razem. Ładuje się tylko do połowy. Pewnie się save uszkodził... czy jest jakaś możliwość aby go odzyskać? Czy PRZYWRÓCENIE SYSTEMU POMOGŁOBY? Odzyskał bym trochę starszy SAVE?

nie da się

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...