Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nasze taktyki nie są rozszyfrowywane przez komputer. Nie trzeba ich zmieniać co sezon ani co mecz, oczywiście korekty udoskonalające mogą wnieść sporo dobrego, ale całkowita zmiana taksy mija się z celem. Tylko trzeba robić wzmocnienia z głową ( nie za dużo na raz).

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktos moze spotkal sie z takim czyms jak mod zwiekszajacy reputacje ligi w zaleznosci od sukcesow zespolow w niej grajacych, gram Lechem Poznań i juz dwa razy doszedlem do 1/2 LM a dalej nie moge sciagnac pilkarzy ktorych bym chcial. Czy ktos sie spotkal z takim modem lub czy bylaby mozliwosc stworzenia czegos takiego ? Lub czy da sie to zrobic w edytorze

Odnośnik do komentarza

Tutaj też tak jest, ale niektóre taktyki są nie do rozszyfrowania przez komputer, jak np. 4-1-2-1-2.

A wytłumacz mi jakim sposobem jedne taksy są rozszyfrowywane, a inne nie? Albo wszystkie albo żadne. Moja odpowiedź żadne.

Od zawsze gram 4-4-2 i jeszcze nigdy mi się nie przytrafiło żeby taktyka przestała działać. Zdarza się, że piłkarze zawodzą ale tak to już jest.

Ludku krasnoludku w 2k8 też to zjawisko nie miało miejsca, o 2k9 się nie wypowiem, bo mało grałem z powodu dużej liczby bugów.

Odnośnik do komentarza

Na początek podziękowania za szybką odpowiedź na moje pytanie dla Magic'a, PersonaNonGrata i Nimph'a. Tak jak przypuszczałem nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Z resztą nie ma co się dziwić każdy może grę odbierać na swój sposób. Dlatego wybrałem rozwiązanie pośrednie, ściągnąłem grę z torrentów. Tak wiem jestem be ;) Myślę, że sezon lub dwa dadzą mi jednoznaczną odpowiedź czy kupować fm-a czy nie. Jeszcze raz Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Miałem przerwę w graniu w serię FM, jestem w tyle - która z edycji od 2008 do 2010 jest wg. Was najlepsza?

 

Pozdrawiam

Wg. mnie ta ostatnia. Bezprecedensowo. A tutaj masz temat z forum z ankietą, gdzie zobaczysz kto na jaką pozycję głosował: http://forumcm.net/index.php?/topic/3447-ktora-wersja-fm-jest-wedlug-was-najlepsza/

Odnośnik do komentarza

Help! Jak mam ustawić moich wieśniaków wo bronie??? Właściwie cały czas grają piach..."rozgrywa słaby mecz" jest na porządku dziennym, drugi sezon się z nimi męczę. Mam Sadloka i Diomande, Kornela Salate i Igora Klimova. Wiem, że to nie zabija ale chociaż na tą 7-kę niech grają...bez przerwy błędy indywidualne - zawinił przy bramce, przy dwóch...Staram się grać normalną linią obrony, bezpośrednie podani i kreatywność ograniczyłem im do prawie minimum...

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem z edytorem. Mianowicie gdy włączam edytor i daje load to idzie wszystko pięknie. Problem następuje gdy pasek ładowania bazy danych dochodzi do końca i nagle edytor się wyłacza. Nie wyskakuje żaden błąd tylko po prostu się wyłacza. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...