Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Liga Europejska

 

 

taka ciekawostka ktora mi sie przytrafila, tak gdyby ktos mial watpliwosci jakie ligi sa najlepsze :P

Na przyszłość wrzucaj jeszcze większe skriny bo 3MB to za mało :|

Tak trudno w jpg zapisać plik?

 

 

Przeszkadza Ci to ? Zalatw se szybszego neta jak Ci wolno wczytuje, nie moj problem, ze Cie nie stac na cos lepszego niz 1mb/s :D

a co sam za neta płacisz, czy rodzice :>

 

sam ;)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, bez ciśnień :) Po prostu myślałem, że to zależy od jakiegoś losowego czynnika, jeśli jest inaczej to już przyjąłem to do informacji ; )

Sorry za taka reakcje ale troche sie ubawilem jak przeczytalem Twoja wypowiedz.Ale przepraszam.Niestety Fm ma do siebie to, ze wiele transferow jest dziwnych mowiac delikatnie.Po 5 latach gry taki Slask Wroclaw to 30 Afrykanow i moze ze 2 Polakow

Odnośnik do komentarza

not well-formed(invalid token)at line 1 of Profile0.xml .Taki blad mi wyskakuje jak wczytuje seiva .Mam orgyinalną gre i patcha 10.0.3.Niewiem przeinstalowalem i gre i to samo .Jeden seiv co mialem wogule nie dziala a w drugim wyskakuje ten blad. Tworząc nowa gre to samo sie dzieje i niewiem co robic .Musze system przeinstalowac czy moze da sie cos zrobic.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, bez ciśnień :) Po prostu myślałem, że to zależy od jakiegoś losowego czynnika, jeśli jest inaczej to już przyjąłem to do informacji ; )

Sorry za taka reakcje ale troche sie ubawilem jak przeczytalem Twoja wypowiedz.Ale przepraszam.Niestety Fm ma do siebie to, ze wiele transferow jest dziwnych mowiac delikatnie.Po 5 latach gry taki Slask Wroclaw to 30 Afrykanow i moze ze 2 Polakow

no popatrz, a u mnie na sejwie Afrykańczycy wcale nie są przeważającą "nacją" w Ekstraklasie

wszystko zależy nie od "złego kodu gry!!!111" tylko od ustawień bazy danych, plików .edt, wybranych lig etc.

Odnośnik do komentarza

Kinas, nie wiem czy to sarkazm, ale jeśli nie to chętnie się zapoznam z Twoim sejwem jeśli jakiś początkowy masz ; )

nie mam, a urósł już do takich rozmiarów, że wrzucałbym go z moim netem pół dnia :P

http://www.filefront.com/16536797/Pliki%20ddt.zip

wrzuć sobie te pliki do odpowiedniego folderu

\football manager 2010\data\updates\update-1030\db\1030\edt

dodaje wszystkich zawodników z 6 najlepszych klubów z każdego kraju (tam, gdzie to możliwe, of kors)

wybierz dużą bazę i śmigaj

piłkarzy jest ze 125k bodaj, mam nadzieję, że Cię to nie przestraszy - sam mam słabego kompa, ale mam włączone tylko polskie ligi i gram ponad 20 sezonów i szybkość jest zadowalająca

Kiedy wyjdzie patch 10.4? Po przerwie transferowej?

nigdy

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale moim zdaniem FM nie rozumie zasady spalonego. Jak zawodnik nie bierze udzialu w grze czyli tylko stoi albo pilka poprostu nie jest podawana do niego to gra powinna toczyc sie dalej a u mnie ciągle jest tak że sędzia gwiżdże sytuacje gdzie na spalonym był zawodnik który nawet nie był w pobliżu piłki. Albo może mi sie tylko tak wydaje. Powinna być możliwość lepszego sprawdzenia tego, tak jak w relacjach w TV gdzie jest stop klatka w momencie podania i zaznaczony obszar za linia ostatniego obrońcy. Wtedy wszystko byloby klarowne.

Odnośnik do komentarza

Mieliście taką sytuację że wygrywaliście 3:0 i przegraliście 4:3 bo ja tak mnie to wk...... itd. wygrywałem 3:0 w przerwie dałem rozmowę zadowolony a oni przez te 15 min zapomnieli jak się k opie piłkę nic nie zmieniałem oprócz gry na czas zrobiłem na maksa i zmieniłem jednego zawodnika a najlepsze z tego jest to że wszyscy oceny wyżej niż 6.5 a najlepszy 8.4 chociaż nie był przy piłce wcale gram na łatce 10.2 czy to jest błąd gry czy mój??

Odnośnik do komentarza

Miałem dosyć podobną sytuacje.Grałem u siebie Lechem ze Spartą Praga w LE.Zwyciestwo dawalo nam pewny awans(i tak byl xD).Do przerwy Sparty nie ma 2:0 dla nas.Ja mówię ze jestem zadowolony i w drugiej polowie moi zawodnicy nic nie graja i 3:2 dla nich.Widac nie wolno mowic ze jestes zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Kinas, nie wiem czy to sarkazm, ale jeśli nie to chętnie się zapoznam z Twoim sejwem jeśli jakiś początkowy masz ; )

nie mam, a urósł już do takich rozmiarów, że wrzucałbym go z moim netem pół dnia :P

http://www.filefront.com/16536797/Pliki%20ddt.zip

wrzuć sobie te pliki do odpowiedniego folderu

\football manager 2010\data\updates\update-1030\db\1030\edt

dodaje wszystkich zawodników z 6 najlepszych klubów z każdego kraju (tam, gdzie to możliwe, of kors)

wybierz dużą bazę i śmigaj

piłkarzy jest ze 125k bodaj, mam nadzieję, że Cię to nie przestraszy - sam mam słabego kompa, ale mam włączone tylko polskie ligi i gram ponad 20 sezonów i szybkość jest zadowalająca

 

Wrzuciłem, zaraz odpalę i zobaczymy co z tego będzie ; ) Dzięki za udzieloną pomoc!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...