Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To rozwiązanie nie wchodzi w gre bo nie mam 300 zł na nową karte,już musiałem zapłacić za FM-a.

W wymaganiach jest 128 MB a mam 224 MB

A ja się i tak nie poddam bo FM-a 10 da się u mnie uruchomić tylko jeszcze nie wiem jak.

to demosmolarki nie przynoszą zysku ?

daj numer konta zrobimy zrzutę na nową kartę :keke:

 

Ja i tak się nie poddam.FM 10 da się opdpalić.

Nie poddawaj się! Da sie odpalić ja gram właśnie Lechem

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie, macie logosy do Liga Polska Update? Na początku, 1 post, link wygasł ;/ I nie wiem skąd, wziąć.. Proszę o pomoc.

 

Do Smolarka:

Głupi jesteś, jak możesz mówić fm da się odpalić, jak teraz nie chce, a wszyscy ci mówią że się nie da...

 

A ja gram GKS Katowice :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Właśnie natknąłem się na dziwną sytuację prowadząc reprezentację U-21. Nadszedł termin meczu towarzyskiego, zostałem odpowiednio wcześniej poproszony o wysłanie nominacji piłkarzom, co też uczyniłem. Gdy przyszło mi zgłosić skład do meczu, zaskoczyło mnie coś takiego:

http://img823.imageshack.us/gal.php?g=serbia21.jpg

 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Zawodnicy są w wymaganym wieku, sprawni, są obecni na zgrupowaniu kadry, jednak w meczu wystąpić nie mogą. Jest już dość późno i może nie zauważam jakiegoś oczywistego powodu zaistniałej sytuacji, tak więc prosiłbym kogoś kto wie co tu się stało o jakieś rady :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem bo chce sobie trochę "oszukać" i wgrać shotliste i teraz nie wiem gdzie ja wgrać bo ja nie mam takiego folderu do jakiego kazali wrzucić. a Jeżeli się już ją wrzuci to jak ja wgrać i gdzie znajdą sie Ci piłkarze??

 

Jeśli nie masz takiego folderu to go stwórz i po problemie :). Potem w grze sobie zaimportujesz tą listę.

Odnośnik do komentarza

Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją?

 

http://imgur.com/Oh8XK.png

(Neyra dwa razy w środku pola)

 

tak, raz miałem identyczną sytuację, z tym że zawodnik był jednocześnie w pierwszej "11" i wśród rezerwowych :kekeke:

błąd gry, pozostaje czekać aż jakiś inny zawodnik "wypchnie" tego gracza

 

edit. dopiero zauważyłem że to jedenastka z jednego sezonu, ja miałem w ogólnej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...