Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące treningu. Nie mogę pojąć dlaczego środkowy obrońca, by nauczyć się gry głową, musi jednocześnie trenować: błyskotliwość, drybling, grę z pierwszej piłki i technikę. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Jednak z tego co wyczytałem w profilu piłkarza (tj. zakładka trening/atrybuty) to atrybut "gra głową" jest podpisany właśnie do "panowania nad piłką". Podobnie ma się "opanowanie" - tutaj potrzebny jest trening strzelecki (jak wiadomo nie tylko snajperzy potrzebują opanowania, ale także i obrońcy, a ci zaś niekoniecznie potrzebują treningu strzałów z dystansu, czy też wykańczania akcji). Można tak wymieniać bez końca.

Odnośnik do komentarza

Tak to zostało w grze ustalone i ciężko z tym dyskutować. Rzeczywiście gra głową została dziwnie przydzielona, ale z drugiej strony gdzie byś ją umieścił? Część napastników też musi trenować tę umiejętność, więc odpada umieszczenie tego w treningu defensywnym lub ofensywnym. Poza tym gra z pierwszej piłki może się przydać obrońcy, tak jak odrobina techniki.

 

Co do opanowania, to jest to bardziej ofensywny atrybut, jego odpowiednikiem w obronie jest koncentracja, która znajduje się w treningu defensywnym.

 

Może w następnej wersji SI rozbuduje nam trening, ale trenowanie każdego atrybutu z osobna może być denerwujące. Oczywiście mogą się one dublować, tj gra głową w treningu def. i of. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście umie grać czysto :)

http://imgur.com/oJtwt.png

 

 

Chyba nie zaczaiłem o co tu chodzi :)

 

To już zależy od Ciebie, jedni uważają, że to oszustwo, drudzy, że nie przeszkadza im to w grze. Oczywiście większą przyjemność z gry sprawia nieużywanie takowych dodatków.

 

 

 

Kusi uzycie tego programu, bo wtedy mozna sprowadzic wspanialych pilkarzy, dla wiekszych klubow, ktore maja rozbudowany scouting moze nie, ale dla mniejszych typu nizsze ligi angielskie mozna stworzyc wspanialy skład, dlatego sie pytam :) Albo przyjemnosc albo zasady :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem a mianowicie gram w managera od niedawna i zainstalowalem na dwóch komputerach fm2010 na jednym z patchem na drugim "czystą" wersje gry i teraz pytanie bo w wersji 10.3 np w podpowiedziach sztabu po naciśnięciu np "taktyka" ta podpowiedz nie znika tak jak jest to w wresji czystej, po drugie początek sezonu super potem zaczyna mi się wszsytko walić a zaczyna się to od tego że w meczu bramkarze przeciwnika bronią wszsytko czym to moze byc spowodoane??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...