Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

OBRAZEK

Jak widać mam problem ponieważ wgrałem grafikę do folderu z grą i zrobiło się tak że nie ma koszulek w zakładce taktyka nie wiem dlaczego tak się dzieje. A i jak coś to nie można kliknąć na zawodników i nie wyświetla się okienko żeby można było zmienić np. na Wchodzący napastnik itp. HELP!!

Odnośnik do komentarza

Rozwiązał ktoś może problem (jeśli go posiadał) zacinających się 'kuleczek' w trybie klasycznym 2d? Ja już próbowałem wszystkiego co piszą na sigames.. sterowniki, java, directx najnowsze.. defragmentowałem nawet dysk, ale nic z tego.. przy niższej rozdzielczości (w okienku) chodzi trochę płynniej, ale i tak ciągle "zacina". Tryb 3d chodzi bez zarzutu, jednak dla mnie jest niegrywalny.

Odnośnik do komentarza

Mam głupie pytanie jak wgrać taktykę bo wrzuciłem do katalogu z taktykami jej tam nie znalazłem potem;/ i może polecicie jakąś taktykę 4-4-2 z ofensywnymi spkrzydłowymi bo gram Realem ( tak na początek bo się uczę) i potrzebuje dobrych rad:)

 

 

Podaj ścieżkę gdzie wrzuciłeś ten plik.

Istnieją poradniki na temat taktyk, jednak wydaje mi sie ze nie do końca jest to prawdziwe, wszystko zalezy od tego jakich masz przeciwników i jakie atrybuty mają twoi zawodnicy. Grajac Realem tak na prawdę szczegółowo taktyki nie trzeba dobierać, bo i tak łatwo jest wygrać tą drużyną.

Odnośnik do komentarza

mamy z bratem dwie gry fm 2010 i jak mozemy sie polaczyc zebysmy mogli byc w tej samej lidze np ja bylbym barcelona on realem madryt i chcialbym tak zrobic zebys sie spotkali w tej samej grze prosze o pomoc bardzo prosze

 

Jedem z was musi stworzyć serwer gry. Przy tworzeniu nowej gry, nalezy wejść w ustawienia, później sieć i tam zaznaczyć uruchom jako serwer. Mozna takze zmienić nazwę na odpowiadającą wam, a takze ustawić hasło, jeśli jest wam to potrzebne. Dodatkowo mozecie ustalić ile może trwać jedna kolejka gracza, tzn po jakim czasie musi nacisnąć przycisk kontynuuj. Nastepnie nalezy kliknąć zatwierdź i stworzyc nową grę.

Wtedy drugi z was na ekranie głównym gry, musi nacisnąć dołacz do gry sieciowej i tam odnaleźć odpowiedni serwer i dołaczyc do gry.

 

Nie jestem tego w 100% pewien, ale jest to bardzo prawdopodobne. Ja tego nie próbowałem.

 

Witam

Chciałbym sie dowiedzieć czy da sie zagrać reprezentacją stworzony turniej towarzyski i czy można zagrać sparing w nie oficjalnym terminie? Moze jest jakiś plik który to umożliwia, albo mozna go zrobić?

 

Czy ktoś zna odpwoiedź na to pytanie? Wiem że w FM09 dało się to zrobić, jednak w tej wersji to nie wychodzi.

Dodatkowo mam jedno pytanie. Na czy polegają "fejki". Do czego one służą, jak się je tworzy?

Odnośnik do komentarza

Mam głupie pytanie jak wgrać taktykę bo wrzuciłem do katalogu z taktykami jej tam nie znalazłem potem;/ i może polecicie jakąś taktykę 4-4-2 z ofensywnymi spkrzydłowymi bo gram Realem ( tak na początek bo się uczę) i potrzebuje dobrych rad:)

 

 

Podaj ścieżkę gdzie wrzuciłeś ten plik.

Istnieją poradniki na temat taktyk, jednak wydaje mi sie ze nie do końca jest to prawdziwe, wszystko zalezy od tego jakich masz przeciwników i jakie atrybuty mają twoi zawodnicy. Grajac Realem tak na prawdę szczegółowo taktyki nie trzeba dobierać, bo i tak łatwo jest wygrać tą drużyną.

 

Niestety nie pamiętam ścieżki bo nie gram na swoim komuterze jak możesz to podaj mi prawidłową:) bo ja wrzuciłem tam gdzie się taktyki znajdują wszystkie;p A co do tego, że gram Realem to pierwszy sezon był bardzo udany drugi narazie kiepsko więc zacząłem trochę więcej tera czytać daltego linki do jakiś dobrych poradników tez mi isę przydadza;)

Odnośnik do komentarza

zrobiłem nowa gra ale moj brat nie mogl sie dolczyc bo byl blad ze nie mozna sie polaczyc a na dol kilka inny serwer i tam trzeba podac ip serwera

jakie ip? prosze o pomoc

IP serwera masz w zakladce ''status gry'' , ale tez nie zapomnij zaznaczyc w grze w ustawieniach 'uruchom jako serwer' a jak nadal nie pojdzie wystarczy sciagnac np. hamachi i grac przez hamachi i juz musi isc gra, nie ma innego wyjscia ;P

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja poprzednio miałem cały czas zdjęcie a teraz nie mogę się doszukać czy takie zdjęcie można dodać w czasie rozgrywki??:P

 

 

Kolejne z głupich pytań: Jak zawodnik ma PA minusowe to co to oznacza, że nic się nie nauczy więcej tylko straci??;/

co do zdjęcia- na cmrev zdaje się iż Seju opisywał jak dodać zdjęcie do gry. chodzi o spisanie sobie swojego ID, wrzuceniu fotki w odpowiednie miejsce i umieszczenie ID w configu.

 

co do drugiego to jest wręcz odwrotnie- jak PA jest na minusie tym "większy" talent. są odpowiednie widełki, w których ma się zmieścić to ujemne PA. czyli np jak gość ma -10 to jego PA ma grze będzie coś między 190 a 200. itd

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja poprzednio miałem cały czas zdjęcie a teraz nie mogę się doszukać czy takie zdjęcie można dodać w czasie rozgrywki??:P

 

 

Kolejne z głupich pytań: Jak zawodnik ma PA minusowe to co to oznacza, że nic się nie nauczy więcej tylko straci??;/

co do zdjęcia- na cmrev zdaje się iż Seju opisywał jak dodać zdjęcie do gry. chodzi o spisanie sobie swojego ID, wrzuceniu fotki w odpowiednie miejsce i umieszczenie ID w configu.

 

co do drugiego to jest wręcz odwrotnie- jak PA jest na minusie tym "większy" talent. są odpowiednie widełki, w których ma się zmieścić to ujemne PA. czyli np jak gość ma -10 to jego PA ma grze będzie coś między 190 a 200. itd

 

a u was tez niektorzy maja losowe PA ? nie sprawdzalem wielu pilkarzy ale np. Muniain , Lukaku grajac LFC muniain ok 175, lukaku ok 184 , gdzie zawsze bylo mniej, no i nie mowiac juz o Otamendim, bo ma PA 200 :| , nigdy go nie kupywalem ale w takowej sytuacji musialem zrobic wyjatek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...