Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma czegos takiego jak liga europejska, jest liga europy :)

Kwestia tłumaczenia.League Europa jest tłumaczona przez większość naszych komentatorów jako właśnie Liga Europejska.google no ale żeby to wiedzieć trzeba czasem obejrzeć jakiś mecz...

 

no wlasnie kwestia tlumaczenia, skoro wiekszosc naszych niedouczonych komentatorow tlumaczy europa jako european to znaczy ze maja racje?

 

a jak ktos napisze "dupa" na murze to tez bedziesz mowil ze to jest dupa?

Odnośnik do komentarza

Witam was bardzo. Mam duży problem za każdym razem jak gram jakiś mecz w FMie i ktoś jest na pozycji spalonej gra się zatrzymuje i stoi. Musze wtedy nacisnąć trzy magiczne guziczki ( crtl + alt + delete) i wyłączyć ją w ten sposób i na nowo włączyć i liczyć na to że w meczu nie będzie spalonego (bardzo mało prawdopodobne). Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

 

Jak coś to proszę o kontakt na moje gg : 9028253 lub tutaj.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Gram od jakiegoś czasu Barceloną. Sprowadziłem sobie kilku młodych graczy (18-20 lat). Wydaje mi się, że w przyszłości będą bardzo dobrzy. Niestety i tak miejsca w pierwszym składzie nie mają, a chciałbym, żeby rozegrali dużo meczy. Kadra juniorów w Barcelonie jest U-19. 19 latkowie już nie mogą w niej grać, czy jest jakiś sposób aby podwyższyć ograniczenia wiekowe w tej kadrze? Proszę o rychłą odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Liga Europejska

 

 

taka ciekawostka ktora mi sie przytrafila, tak gdyby ktos mial watpliwosci jakie ligi sa najlepsze :P

Na przyszłość wrzucaj jeszcze większe skriny bo 3MB to za mało :|

Tak trudno w jpg zapisać plik?

 

 

Przeszkadza Ci to ? Zalatw se szybszego neta jak Ci wolno wczytuje, nie moj problem, ze Cie nie stac na cos lepszego niz 1mb/s :D

Odnośnik do komentarza

To ja mam pytanie:

Prowadzę klub z ligi polskiej i reprezentację Polski.W moim zespole jest kilku obcokrajowców,którzy otrzymali obywatelstwo polskie. Przy okazji pokazała się informacja,że będą uprawnieni do gry w reprezentacji Polski,jeśli będą tu mieszkać przez 5 lat. Trzech z nich gra u mnie od 7 sezonów,a mimo to nie pojawia się u nich opcja "reprezentacja". O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...