Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Mam save 2014 rok zaczynam , gram Notts County i co kilka meczy w trakcie trwania meczu (gram w 3d) wyskakuje błąd "array access out of bounds" klikam kilkakrotnie "ok" i błąd znika i mogę kontynuować grę ,ale w grze dzieje się coś dziwnego z czcionkami, myszka chodzi jakoś inaczej wybiera mi nie to co wskaże i musze resetować fm-a i grac nastepne kilka meczy póki to się nie stanie. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć w czym jest problem i czy da się go jakoś rozwiązać ? z góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym dodac tlo do FM pod konkretne ID mianowicie 2062026167 Wstępnie wprowadziłem taki ciąg w lini: record from="cats" to="graphics/pictures/comp/2062026167/background" ale wydaje mi sie ze tu błędne jest "comp"(dotyczy rozgrywek) Gdzie moge sie dowiedzieć jaka sciezke ma menu główne managera i ogolnie poszczegolne ID (rozgrywki juz znam) Pomozcie

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś odpowiedzieć na jedno pytanie - jak to możliwe, że zawodnik rozgrywając 20 spotkań na nowej pozycji i trenując ją wcale się do niej nie przyzwyczaja ? Przekwalifikowałem lewego pomocnika na prawego, jako że był prawonożny, ale nie miał żadnego przystosowania na prawej stronie. Jak miał czerwoną kropkę na tej pozycji, tak ma ja po 20 meczach...Zawodnik ma 25 lat.

Odnośnik do komentarza

W kilkunastu meczów nie nauczysz grać zawodnika na nowej pozycji. Ja jak uczyłem OPL grać na PL zajęło to ponad rok aby z uzdolnionej przeistoczyć tę pozycję w naturalną, a był on młody (19 lat). Także nie panikuj, to zajmuje zawsze sporo czasu, szczególnie u ukształtowanych już graczy.

Odnośnik do komentarza

Pod skinem domyślnym tła nie działają. Musisz użyć innego skina.

problem w tym, że ja nie używam skina domyślnego tylko Arsenal Skin v1.0 by piputd. Poza tym na innych tez to nie dziala. Moze glownie podpowiedzcie gdzie moge znalezc jakies info dotyczace ID bo chciabym do nich odpowiednio podporzadkowac(dodac) tla. p.s. wiem ze jest mozna uzyskac ID po wlaczeniu takiej opcji w ustawieniach. Glownie mi chodzi o to jaki ciąg lini ma byc wpisany, tak jak pisalem w poprzednim poscie.

Odnośnik do komentarza

Byłem w finale Pucharu Polski, prowadze I ligowy zespół, przegrałem w finale, wygrany zespół z finału wygrał mistrzostwo Polski

on gra w Lidze Mistrzów a ja powinienem grac w Pucharze UEFA i grac o Superpuchar prawda?

a tutaj wał, w Pucharze UEFA gra 4 druzyna z ekstraklasy a o SuperPuchar gra vicemistrz Polski

o co chodzi? nigdy tak nie miałem, cos nie tam z patchem 10.3?

Odnośnik do komentarza

Byłem w finale Pucharu Polski, prowadze I ligowy zespół, przegrałem w finale, wygrany zespół z finału wygrał mistrzostwo Polski

on gra w Lidze Mistrzów a ja powinienem grac w Pucharze UEFA i grac o Superpuchar prawda?

a tutaj wał, w Pucharze UEFA gra 4 druzyna z ekstraklasy a o SuperPuchar gra vicemistrz Polski

o co chodzi? nigdy tak nie miałem, cos nie tam z patchem 10.3?

 

z tego co wiem to takie sa teraz reguly u nas, byc moze jakis czas temu bylo tak jak mowisz.

 

wiec wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza

Byłem w finale Pucharu Polski, prowadze I ligowy zespół, przegrałem w finale, wygrany zespół z finału wygrał mistrzostwo Polski

on gra w Lidze Mistrzów a ja powinienem grac w Pucharze UEFA i grac o Superpuchar prawda?

a tutaj wał, w Pucharze UEFA gra 4 druzyna z ekstraklasy a o SuperPuchar gra vicemistrz Polski

o co chodzi? nigdy tak nie miałem, cos nie tam z patchem 10.3?

 

O ile wiem to drużyna z niższej niż najwyższa klasa rozgrywkowa w danej lidze może grać w Europejskich Pucharach tylko i wyłącznie wtedy gdy zdobędzie Puchar Polski. W przeciwnym wypadku, tzn. gdy drużyna np. z Unibet 1 Ligi zajmie drugie miejsce w Pucharze Polski to nie może zagrać w Europejskich Pucharach. A jej miejsce, w przypadku gdy zdobywca Pucharu Polski zajmuje jedno z premiowanych miejsc do gry w Europejskich Pucharach(1-3), i gdy zdobywca drugiego miejsca w PP również zajmuje jedno z tych miejsc w ekstraklasie, to w ich miejsce(czwarte premiowane do gry w Europejskich Pucharach) wskakuje drużyna, która w rozgrywkach Ekstraklasy zajęła 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...