Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Na forum jestem nowy, lecz przeglądam je od dobrych paru lat. Swoją przygodę z menedżerami zaczynałem od cm 97/98. To tak dla wstępu oraz wszelkich przyszłych pytań o moje doświadczenie :)

.

Piszę tutaj ponieważ zacząwszy rozrywkę w FM 2010, zainstalowawszy tylko patcha 10.1 -nie wiem co dalej robić. To znaczy - warto zaopatrzyć się chociażby w nowszego patcha 10.2 ?

Dużo on zmienia w stosunku do gry w patchu 10.1?

Jakie są wasze odczucia? CO możecie poradzić?

 

Oraz jeszcze jedno pytanie. Proszę Pańśtwa- w jaki sposób wejdę w ekran rankingu klubów europejskich? Wiecie o co mi chodzi? na którym miejsca jest Wisła, Legia, Polonia itp. Nie mogę tego znaleźć co sprawia moją irytację :)

 

 

Bądźcie pozdrowieni :)

Odnośnik do komentarza

dzięki za odpowiedź.

Po lekturze tematu bugów wiem że nie tylko u mnie zdarza się że po zdobyciu paru konkretnych punktów w europejskich pucharach, mój zespół w nastepnym sezonie przy losowaniu ma stary(z poprzedniego sezonu) bilans punktowy.

Nie wiem co jest do diabła z tym.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może na nowej łatce ligą polską? Bo ja zacząłem i jest coś nie tak z zasadami: po dwóch żółtych kartkach jest w lidze pauza, poźniej następne po każdej kolejnej. Wtf?

A zasady w zakładce "przepisy dyscyplinarne" też są tak opisane jak mówisz?

 

Tak, są właśnie tak opisane. I tak jest na trzech grach które załadowałem. Naprawdę nikt z Was czegoś takiego nie ma?

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, są właśnie tak opisane. I tak jest na trzech grach które załadowałem. Naprawdę nikt z Was czegoś takiego nie ma?

Ja mam karę 1 meczu po otrzymaniu 4 żółtych kartek itd.

Ja tez mam zawieszenie juz po 2 zoltych kartkach. Gram na PLU, ale o ile pamietam z poprzednich sejwow bylo tam w porzadku. Nie wiem czy najnowszy patch czegos nie namieszal...

Odnośnik do komentarza

witam

bawiliscie sie sami w edytorze ? ja po zabawie i zapisaniu i przy wgrywaniu wychodzi mi bład, że cos tam w pucharze polski jest za duzo druzyn i nie da sie wgrac gry, moze macvie to samo?

to zależy na jakiej bazie danych edytujesz. ja mając updejt ligi polskiej bawiłem się edytorem na łatce 10,2 też miałem problemy. jak odpaliłem na 10,0 to było już wszystko wporzo.

Odnośnik do komentarza

 Jak uruchomić FM na Windows 7??  FM i Win7 org.   Cały czas wywala do Win7 prubowałem wielu trybów zgodności. 

u mnie chodzi bez problemu. nie ustawiałem zgodności. zainstalowałem i odpaliłem. jakiś błąd się pojawia?

 

 

 

 

Wywala i jest komunikat program FM10 przestał działać

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, są właśnie tak opisane. I tak jest na trzech grach które załadowałem. Naprawdę nikt z Was czegoś takiego nie ma?

Ja mam karę 1 meczu po otrzymaniu 4 żółtych kartek itd.

Ja tez mam zawieszenie juz po 2 zoltych kartkach. Gram na PLU, ale o ile pamietam z poprzednich sejwow bylo tam w porzadku. Nie wiem czy najnowszy patch czegos nie namieszal...

 

No i co z tym można zrobić? Załadowałem czwartą grę i dalej jest taka samo... Edytor nie pomoże?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...